Club Valtur Hodnocení: 4/5 Itálie, Apulská oblast (Puglia), Ostuni
Jitka Preslová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolená se vydařila. Počasí bylo výborné. Moře krásně čisté. Akorát jsme nevěděli, že hotelový komplex je hodně vzdálen ostatní civilizaci. Nedostali jsme tuto informaci ani o tom, že je to pobřeží větrných elektráren.
Jedinou výtku bych měla k tomu, že když do hotelu jezdí Češi dvakrát týdně, že nikdo z personálu neumí česky.
Vývěsky o programech jsou pouze v italštině a ve francouštině a něco málo v němčině. Byl velký problém
se připojit na internet. Nikde žádná poučka a ani na recepci s tím nevěděli rady.
Denně byl večer program, to se nám moc líbilo, i když jsme vůbec ničemu nerozumněli. Personál byl velice příjemný. Hlavně mladá děvčata byla moc hezká, tak se měli pánové na co dívat.
dovolená se vydařila. Počasí bylo výborné. Moře krásně čisté. Akorát jsme nevěděli, že hotelový komplex je hodně vzdálen ostatní civilizaci. Nedostali jsme tuto informaci ani o tom, že je to pobřeží větrných elektráren.
Jedinou výtku bych měla k tomu, že když do hotelu jezdí Češi dvakrát týdně, že nikdo z personálu neumí česky.
Vývěsky o programech jsou pouze v italštině a ve francouštině a něco málo v němčině. Byl velký problém
se připojit na internet. Nikde žádná poučka a ani na recepci s tím nevěděli rady.
Denně byl večer program, to se nám moc líbilo, i když jsme vůbec ničemu nerozumněli. Personál byl velice příjemný. Hlavně mladá děvčata byla moc hezká, tak se měli pánové na co dívat.
K pláží jsme chodili pěšky po schodech, což nám určitě neublížilo. Autobusu jsme využili pouze jednou, protože jsme se netrefili do času odjezdu. U bazénu bylo velmi horko /pro mne/, takže jsme trávili veškerý čas u moře. Byli jsme
rádi, že lehátka jsou součástí hotelu a nemusí se navíc platit.
Prostředí v jídelně bylo pěkné a čisté.Jídlo výborné a dostatek /spíš nadbytek/.
UbytováníUbytování bylo hezké a dostatečné. Nemáme jedinou výtku.
SlužbyŽádné jiné služby hotelu, než ty které byly nezbytzné, jsme nevyužívali, takže to nemohu posoudit.



