Argos (Talamanca) Hodnocení: 4/5 Španělsko, Ibiza, Eivissa
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 18 205 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 18 205 Kč za os.
Vladimir Hatnancik
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S hotelom som bol spokojny. Hotel odporucam najme parom.
S hotelom som bol spokojny. Hotel odporucam najme parom.
Plaz sa nachadza blizko hotela (par metrov). Piesocnata plaz bola cista, len more bolo trocha znecistene.
StravaAll inclusive formou svetskych stolov. Strava bola rozmanita. Obedy a vecere boli aj ponukane formou obsluhy podla ponuky z jedalneho listka.
UbytováníIzba cista. Hotelove priestory taktiez ciste, kazdy den poupratovane.
Izba bola vybavena trezorom (bez priplatku), susic vlasov, klimatizaciou, balkonom, LCD televizorom s dialkovym, chladnickou (kazdy den doplnali mineralku). Sucastou kupelne bola aj vana s vyrivkou.
So sluzbami hotela som bol spokojny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jana Horínková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
bolo to velmi príjemné, nemáme žiadne zásadné pripomienky
bolo to velmi príjemné, nemáme žiadne zásadné pripomienky
Karel Novak
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost,pouze jsme do smlouvy udávali stran ubytování vyšší patro a v tom nám nebylo vyhověno.
Naprostá spokojenost,pouze jsme do smlouvy udávali stran ubytování vyšší patro a v tom nám nebylo vyhověno.
Pláž je malá,ale čistá a pěkná.I když byla písčitá moře bylo nádherně čisté,žádné vlny,ve vodě plno ryb,nádhera.
StravaMěli jsme pouze snídaně a ty byly výborné,obrovský výběr.
UbytováníHotel je pěkný,čistý a moderní,obrovská výhoda je,že hotel akceptuje pouze osoby starší 18 let.
SlužbyNa velice dobré úrovni
Pavel H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Denisa N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Arnošt Kadét
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S tímto hotelem jsme velmi spokojeni, proto se tam stále vracíme.
S tímto hotelem jsme velmi spokojeni, proto se tam stále vracíme.
od 19 313 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva Barešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi příjemná dovolená.
Velmi příjemná dovolená.
Přístup k moři vynikající, hotel od pláže oddělen jen komunikací pro příjezd k hotelu. Mohli jsme využívat zdarma lehátek a slunečníků u hotelového bazénu a chodit přímo do moře.
StravaVelmi dobré.
UbytováníVelmi dobré
SlužbyPříjemný a ochotný personál
od 17 047 Kč za os.
Miroslava Šafářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vážená paní Margová,
dovolená byla nádherná.
Vážená paní Margová,
dovolená byla nádherná.
Pláž byla pohádková.Tak úžasně čisté Středozemní moře jsem ve svém dětství,které jsem strávila v malém alžírském přístavu Beni-Saf nepoznala.Toto zjištění mne moc potěšilo.Moře vonělo,nebyly v něm žádné řasy a plavalo v něm dostatek ryb,které neustále lovili racci.Také ještěrek jsem potkala velmi mnoho.Jejich přítomnost dokazuje ekologickou rovnováhu.Navíc tam měli i žáby.Prostě dokonalý ráj.
StravaKdyž jsem poprvé vstoupila do jídelny na večeři,tak jsem byla pestrostí stravy naprosto ohromena.Byly zde dobře upravené mořské ryby,krevety,langusty,mořské plody a ančovičky.Také přílohy byly velmi zajímavé.Byl zde servírován velký výběr různých salátů. Vše bylo velmi chutné.Také zde byl dostatek ovoce jako jablka,hrušky,melouny,banány,mandarinky,broskve,meruňky,fíky,sušené švestky,sušené meruňky a ruzné druhy sušených rozinek.Zelenina byla upravována s velkou fantazií a také fantastická.Zejména zapékané baklažány byly úžasné.
Byl zde i velký výběr zmrzliny.Dále zde byly umístěny automaty na různé druhy kávy,čokolády,pomerančovou a ananasovou šťávu, na bílé a červené víno a dokonce i na pivo.
Výběr masa byl bezkonkurenční.Úprava úžasná.Zde jsem ocenila zejména skopové,hovězí,kuřecí,krůtí a vepřové maso. Vedoucím kuchařem byl Ital.Každé ráno byl přítomen na snídani a pozoroval své klienty.
Snídaně byly také fantastické.Byl zde dostatek různě ochucených jogurtů,ovoce,salámů,sýrů,vajec a sladkého pečiva.Prostě nádhera!!!
Můj pokoj v hotelu byl naprosto dokonalý.Měl balkon,kde jsem si večer ráda četla knihu.Výhled byl do překrásné zahrady,kde v současné době kvetly růže.
Veškeré zařízení bylo velmi vkusné.Okna byla zvukotěsná.
Koupelna měla velmi originální sprchový kout oddělený skleněnou deskou od zbytku koupely.Voda tekla studená i horká jak ve dne,tak v noci.
Služby hotelu byly opět fantatické.Již přo vstupu do hotelu mi předala paní recepční seznam bezplatných výletů,které hotel pořádá.Vybrala jsem si zájezd do Santa Eulalie.Den předem jsem si zašla na recepci a tam požádala o lístek.Dostala jsem lístky dva.Jeden jsem odevzdala panu řidiči při odjezdu na výlet a druhý při nastupování na zpáteční cestu.
Iveta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově v pořádku. Výtahy hotelu - fronty. 3 výtahy ale pořád se čekalo. Občas nějaký nefungoval i celý den.
Celkově v pořádku. Výtahy hotelu - fronty. 3 výtahy ale pořád se čekalo. Občas nějaký nefungoval i celý den.
Pláž kousíček od hotelu přez zahradu. Sice malá, přeplněná ale bylo moře. Zajímavé je, že po celou dobu byly ve vodě medůzy které vás žahli stačilo sedět trochu ve vodě. Objeli jsme i jiné pláže kde bylo totéž.
StravaAll in. Výborné, rozmanité jídla, množství ovoce, zeleniny, polívky vždy 2, zákusky neodolatelné. Není co vytknout
UbytováníChodby hotelu ponuré, trošku zanedbané, zatuchlé bez klimatizace. Pokoje v pořádku. Úklid každý den. Vybavení pokojů dostačující.
SlužbyRecepce pořád plná. Dost dlouho trval check in. Nevyhověli nám s prodloužením alespoň jednoho pokoje- měli jsme pozdější odlet. Program jak denní tak večerní byl dost zajímavý, pláž blízko hotelu malá pořád hlava na hlavě, lehtka u bazénu obsazena každý den všechny už před snídaní a někdy celý den na nich nikdo neležel ale dalo se sedět u baru a jít se vykoupat takže to celkem šlo. U dětského bazénu totéž. Dětský bazén supr klouzačky prolejzačky. Jinak u dvou barů celý den fronty na pití. Celkově tam byl dost velký hluk dětí i dospělých ale zvykli jsme si. V restauraci chaos lidi se předbíhali nebo stáli fronty. Ale v celkové podstatě po pár dnech si zvyknete.
Marcel Petráček
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V tomto hotelu jsme byli ubytovaní již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Kvalita hotelu, stravování i dostupnost nabízených služeb nás uspokojila po všech stránkách. Dětské zázemí, herna, kulturní sál, probíhají motivační programy (jen v Eng, NJ, Esp) jsme částečně využili, extra dětský bazén s klouzačkami a příjemným dětským zázemím odděleným od hlavního bazénu, předurčuje bezpečnější místo i pro malé děti do 6-ti let. Personál je příjemný a nezaznamenali jsme žádný konflikt. Hotel je "klidnějšího" rázu, takže kolem půlnoci je už všude klid. Bazény jsou volně přístupné, je potřeba si ráno včas zajistit lehátka + slunečníky, která jsou zdarma, ale díky větší kapacitě hotelu nedostačují celkovému počtu. Po celý den až do noci jsou dostupné nealkoholické i alkoholické nápoje, zmrzlina, ledová tříšť a toasty, takže hlad a žízeň zde mít určitě nebudete.
V tomto hotelu jsme byli ubytovaní již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Kvalita hotelu, stravování i dostupnost nabízených služeb nás uspokojila po všech stránkách. Dětské zázemí, herna, kulturní sál, probíhají motivační programy (jen v Eng, NJ, Esp) jsme částečně využili, extra dětský bazén s klouzačkami a příjemným dětským zázemím odděleným od hlavního bazénu, předurčuje bezpečnější místo i pro malé děti do 6-ti let. Personál je příjemný a nezaznamenali jsme žádný konflikt. Hotel je "klidnějšího" rázu, takže kolem půlnoci je už všude klid. Bazény jsou volně přístupné, je potřeba si ráno včas zajistit lehátka + slunečníky, která jsou zdarma, ale díky větší kapacitě hotelu nedostačují celkovému počtu. Po celý den až do noci jsou dostupné nealkoholické i alkoholické nápoje, zmrzlina, ledová tříšť a toasty, takže hlad a žízeň zde mít určitě nebudete.
menší písčitá pláž je v klidné zátoce v docházkové vzdálenosti cca 5 minut přes zahradu hotelu, pláž je určena především dětem a nenáročným, voda byla čistá, bez vln, je zde možnost pronájmu šlapadel, lehátek a slunečníků, ale také možnost vlastního ležení, součástí je také restaurace
StravaStrava byla výborná jak kvalitou tak i kvantitou, nestalo se, že by některý druh jídla v průběhu stravování chyběl, kuchyně byla kontinentální a lokální, každý den byla současně podávána tématická strava, vážící se ke konkrétním zemím jako je např. Mexiko, Itálie apod. Při programu AI si každý vybral to, na co měl chuť.
UbytováníUbytování a ukončení pobytu proběhlo na recepci velmi rychle, hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, úklid pokojů probíhal každý den, vždy bylo čistě uklizeno, vyměněná prostěradla i ručníky. Úklid probíhal také velice často ve vnitřních a vnějších částech hotelu.
Službyprostorný bazén pro dospělé a větší děti, extra bazén pro malé děti se skluzavkou a atrakcemi, venkovní a vnitřní bar s obsluhou do půlnoci, dětský koutek, kulturní sál, poskytování internetu za poplatek, zajištění půjčení auta, minutu od hlavního vchodu je autobusová zastávka, do 5-ti minut je přístaviště, odkud je možné dojet lodí během pár minut až do centra San Antonio
Martin Růžička
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž strašná bylo uvedeno, že pláž je nedaleko hotelu, ale místo pláže byla spíše zátoka. Příšerné.
Pláž strašná bylo uvedeno, že pláž je nedaleko hotelu, ale místo pláže byla spíše zátoka. Příšerné.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Peter K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné po každej stránke.
Výborné po každej stránke.
Pláž, piesok, voda čistá, hneď pri hoteli.
StravaStrava pestrá, chutná, široká ponuka nápojov.
UbytováníPekný výhľad, čisté, pravidelné upratované.
SlužbyCelkový dojem veľmi dobrý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ondřej K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Paráda
Paráda
Docela dobré
StravaPro mě nic moc
UbytováníMatrace hrozné a velké mínus že není lednička na pokoji
SlužbyNic moc
Erika K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ibiza nas milo prekvapila. Je tam vela peknych plazi - nam sa najviac pacila plaz Cala Conta (plaz vzdialena asi 20 minut autobusom z hotela). Plaz bola sice dost preplnena, ale more bolo krasne, vyhriate a cistucke. Na vylety po Ibize sme chodili autobusom - zastavka bola hned pri hoteli, co sme ocenili. Vylet do hlavneho mesta stal za to - hlavne stara cast mesta s typickymi uzkymi uzkymi ulickami, hradbami a krasnym vyhladom z historickej casti Dalt Vila. Takisto sme navstivili ostrov Formenteru - listky na lod sme si kupili na hotelovej recepcii. Lodou to trvalo necelu hodinu. Na Formentere sa oplati pozicat si skuter a prebrazdit cely ostrov. My sme to chceli stihnut na bicykloch, ale nepodarilo sa nam to. Aspon mame dovod sa tam este vratit. :) Na Formentere sa oplati navstivit majak, ktory je na juhu ostrova s nadhernou sceneriou a je to idealne miesto na krasne fotky z utesu. Na Formentere su takisto pekne plaze. Na Ibizu by sme sa este radi vratili.
Ibiza nas milo prekvapila. Je tam vela peknych plazi - nam sa najviac pacila plaz Cala Conta (plaz vzdialena asi 20 minut autobusom z hotela). Plaz bola sice dost preplnena, ale more bolo krasne, vyhriate a cistucke. Na vylety po Ibize sme chodili autobusom - zastavka bola hned pri hoteli, co sme ocenili. Vylet do hlavneho mesta stal za to - hlavne stara cast mesta s typickymi uzkymi uzkymi ulickami, hradbami a krasnym vyhladom z historickej casti Dalt Vila. Takisto sme navstivili ostrov Formenteru - listky na lod sme si kupili na hotelovej recepcii. Lodou to trvalo necelu hodinu. Na Formentere sa oplati pozicat si skuter a prebrazdit cely ostrov. My sme to chceli stihnut na bicykloch, ale nepodarilo sa nam to. Aspon mame dovod sa tam este vratit. :) Na Formentere sa oplati navstivit majak, ktory je na juhu ostrova s nadhernou sceneriou a je to idealne miesto na krasne fotky z utesu. Na Formentere su takisto pekne plaze. Na Ibizu by sme sa este radi vratili.
Hotelova plaz bola cista, pristup do mora s pozvolnym vstupom (plaz idealna pre rodiny s malymi detmi). Nedalo sa vsak daleko doplavat, lebo hned za bojkou kotvili lode. Ale more bolo cistucke s mnozstovm malych rybiciek. Uzasny bol zapad Slnka.
StravaRanajky v hoteli - uplne standardne (nic extra, ale clovek si vyberie). A vecere v hoteli Hawai boli luxusne - kazdy den 3 druhy ryb, vzdy bolo nejake kuracie a bravcove, ci hovadzie maso, niekolko druhov vegetarianskych jedal, z priloh nechybali hranolky, pecene alebo varene zemiaky, cestoviny, rozne druhy peciva, ryza, potom tam vzdy bolo niekolko druhov salatov - nechybali krevety, ci ine morske plody, vela ovocia a rozne druhy dezertov. Clovek nema sancu vsetko ochutnat. S jedlom sme boli maximalne spokojni. Personal bol mily a usmievavy.
UbytováníHotel bol v menej rusnej casti, co nam vyhovovalo. Mali sme vsak dost malinku izbu a kupelnu, ale vykompenzovala nam to obrovska terasa s peknym vyhladom. Nasa postel mala velmi makke matrace - poprosili sme pani delegatku o ich vymenu, ale nepodarilo sa (asi ine nemali). Pozitivom vsak bolo, ze nam kazdy den menili uteraky, hoci sme o to neziadali. A podlahu nam denne vytierali, tak sme tam nemali piesok. A pozor na dvere na terase - su zasuvacie a clovek sa moze lahko vymknut. Nam sa to jeden vecer podarilo a ostali sme na terase az kym nas neprisiel pan recepcny "vyslobodit". :)
SlužbyPersonal na recepcii bol velmi mily - hlavne pani Maruska bola skvela a vzdy pozitivne naladena. Dostali sme od nej tipy na pekne plaze a ochotne nam poskytla akekolvek info a vzdy s usmevom.
Sonja V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mónika O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 14 928 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 13 845 Kč za os.
Ihor Pirov
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Formou švédských stolů, kde najdete všechno. Jedinou chybu vidím v tom, že se snaží maximálně přizpůsobit anglickým návštěvníkům, kterých je tam nejvíc (ani jeden den nechyběly hranolky, v bufetu burgry a toasty s hranolkama opět, a taky pizza), celkově ty jídla moc neodpovídaly poloze :D ale všechno bylo chutný.
michal S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety