Recenze hotelů
Hammamet - Tunisko

Napište svou recenzi

Celkem: 8.2 Dovolenou jsme si užili bez problémů

 • 8.5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si užili bez problémů Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo v pořádku. Jenom bych vytkla orientaci pokoje. Výhled z pokoje byl částečně do zahrady vedlejšího hotelu a částečně na ulici, pod námi byl prostor pro zásobování kuchyně. Takže docela rušno. Ale naštěstí dveře na balkón byly utěsněné, takže v pohodě

Strava
Strava vynikající, velký výběr. Jenom na výletě, kde byl oběd na místní farmě v ceně, to za moc nestálo a navíc jsme si museli zaplatit pití (džus)

Služby hotelu
Služby hotelu odpovídaly úrovni hotelu, personál byl příjemný

Pláž
Pláž byla přístupná přes zahradu, asi 150 metrů. Byla čistá, pozvolný vstup do moře

Hana B., 29.09.2022, Datum pobytu: 16.9. - 24.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Royal Nozha

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 dobre

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
dobre Zobrazit celou recenzi

Ubytování
dobre

Strava
dobra

Služby hotelu
dobre

Pláž
dobra

Zuzana Bobková, 29.09.2022, Datum pobytu: 16.9. - 24.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Hammamet Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8 Starší hotel, ale vše fungovalo.Personal milý, ochotný a vstřícný,.Jídla a pití dostatek, vždy si člověk vybral.Ovoce , zelenina, saláty,...

 • 8 Ubytování
 • 8 Strava
 • 6 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Starší hotel, ale vše fungovalo.Personal milý, ochotný a vstřícný,.Jídla a pití dostatek, vždy si člověk vybral.Ovoce , zelenina, saláty, sladký bufet, vše super.Pláž je za branou opravdu asi 300 metrů, lehátka dost stará a opotřebovaná, ale dostatek míst.Za nás bezva nenáročná dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Starší zařízení, ale perfektní úklid, spokojenost.

Strava
Velký výběr od všeho.Slane, sladké, zelenina, ovoce.Čišníci se klientům opravdu věnují a kmitají.

Služby hotelu
Od příjezdu veškerý personál skvěle fungoval, snažili se porozumět a se vším pomoci a vyhovět.Výborne wellness, masáž, hammam.

Pláž
Pláž písčitá, s jedním kioskem, kde je pouze pivo a nealko pití.I tak nám to vyhovovalo.Mistni zde chodí nabízet zboží, ale nejsou vlezli.Ve vodě je sem tam igelitový sáček.Jinak super.

Zdenka H., 28.09.2022, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Medina Belisaire & Thalasso

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 1 Pomer cena výkon nezodpovídá ponuce na stránkách CA. Absolutně nezodpovědné přístup k obchodním praktikám společnosti.

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Pomer cena výkon nezodpovídá ponuce na stránkách CA. Absolutně nezodpovědné přístup k obchodním praktikám společnosti. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Špinavé, neuklizené, interiér absolutně nezodpovídá fotkám ani výbavě. Je to ubytování ve stáji - i můj kun by tam nebyl.

Strava
Nejhorsí výber stravy, nejhorší kvalita, nejhorší hygiena - špinavé příbory. Špinavé talíře.

Služby hotelu
Absolutne mimo realitu, absolutní propadák, absolutní katastrofa. Stoly venku špinavé - neuklizené, od hoven od ptáku.

Pláž
Špinavá plaza, špinavé sezení. Na pláži se nacházejí ostré předměty, personál absolutně neuklízí. Je sice konec sezony, ale v poloplném hotelu je nutné uklidit pláž - co se tady absolutně neděje.

Robert M, 27.09.2022, Datum pobytu: 25.9. - 2.10.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Samira Club Spa & Aquapark

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6.4 Menší hotel, personál ochotný a vstřícný, klidný (bez dětí). Bohužel stranou veškerého života i možnosti nákupů. Za vyložené peníze...

 • 8 Ubytování
 • 7 Strava
 • 4 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Menší hotel, personál ochotný a vstřícný, klidný (bez dětí). Bohužel stranou veškerého života i možnosti nákupů. Za vyložené peníze bychom znovu nenavštívili... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje v pohodě, úklid v pořádku. Všechny problémy (večer nesvítilo světlo na chodbě), nedostatek toaletního papíru - byly vyřešeny.

Strava
Strava celkem v pohodě, vybere si asi každý. Čtyři druhy zmrzliny stále k dispozici. Malý výběr ovoce (jen hroznové víno, žlutý meloun, broskve a jablka). Pizza hrozná. Byl trochu problém s cukrem, nutili nás sladit kávu medem, během pobytu vyřešeno.

Služby hotelu
V baru u bazénu nebyla možnost alkoholu - jen pivo a nealko. :-( Večerní program každý den stále stejný, jeden postarší muzikant hraje a zpívá. Animační programy žádné, animátoři nebyli vůbec.

Pláž
Na pláži je "bar" (dřevěná bouda) kde jsou k mání pouze nealkoholické nápoje. :-( Po pláži chodí otravní prodejci. V moři jsou "kousající" ryby - nevykousnou vám kus masa, ale je to nepříjemné, jako kousnutí ovádem a když je jich kolem vašich nohou hejno... Raději jsme se v moři nekoupali, což nám velmi otrávilo dovolenou.

Olga, 27.09.2022, Datum pobytu: 15.9. - 22.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Aziza Thalasso Golf

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6 Po příjezdu velké překvapení, ale pak jsme trochu poznali Tunis .Jelikož jsme chodily do městečka.Tak jsme si řekli je to Tunis.

 • 4.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Po příjezdu velké překvapení, ale pak jsme trochu poznali Tunis .Jelikož jsme chodily do městečka.Tak jsme si řekli je to Tunis. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídalo ceně a mějme na zřetel je to Tunis.A to nemyslím ve zlém.

Strava
Byla super kdo říká,že si nevybere .Tak by mne zajímalo co jí.

Služby hotelu
Služby odpovídali cenové relaci. Nechtějte to srovnávat se západní Evropou.Je to prostě Tunis.My jsme chtěli aspoň trochu poznat jiný styl života a to se podařilo.

Pláž
Nebudu psát jaká je pláž ,pro nás byla jiná. Kdo nikde jinde nebyl bude spokojen.A kdo poznal jiné pláže a je rozumný si řekne jsme v Tunisu.Jiná země jiný mrav.

Jiří Palovčik, 26.09.2022, Datum pobytu: 15.9. - 21.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Yadis Hammamet

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 5.2 Dobrý poměr ceny a kvalita

 • 6 Ubytování
 • 6 Strava
 • 2 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dobrý poměr ceny a kvalita Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Všechno v pořádku

Strava
Pestrá každý si vyberev

Služby hotelu
Všechno v pořádku pouze chybí čeština

Pláž
To bylo opravdu špatné, neuklizene

Jana Pelikánová, 26.09.2022, Datum pobytu: 15.9. - 21.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Samira Club Spa & Aquapark

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Celkem: 1.6 První dojem dělá vstupní hala, což splnila no ne moc kladně a co se týče obsluhy recepce to tak bylo zajímavé, asi půl hodiny jsi tam...

 • 2.5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
První dojem dělá vstupní hala, což splnila no ne moc kladně a co se týče obsluhy recepce to tak bylo zajímavé, asi půl hodiny jsi tam povídali a nereagovali vůbec na to že tam někdo je..???? pak se nás ujal portýr a donesl nám drink a pak popohnal obsluhu recepce aby nás ubytoval. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj prošel asi rekonstrukci, no kvalita provedení práce neodpovídá tomu na co jsme zvyklí, popraskaná omítka v koupelně, rez na sprchové koutě, úklid pokoje probíhal každý den, no taky je co zlepšovat. První den jsme neměli ani ručníky na pokoji, při otevření skříně mě praštil do nosu smrad z peřin a polštářů které tam byli pro případ kdyby nám byla zima.

Strava
V celku to nebylo tak strašný no vůbec to nebylo slaný, to by nebyl problém kdyby byla na stole slánka a pepřenka…. Asi třetí den jsem si všiml v jídelně dva talíře a tam sůl a pepř pro celý hotel,????

Taky jsem jeden večer doplatil na to že jsem si dal na salát dressing který byl na studeném pultu který nebyl vůbec chlazený, dny jsem zvracel a bylo mi fakt hrozně…a nebyl jsem jediný z naše party který měl takový zažívací problém.

Služby hotelu
Hotelové služby… no nic extra, byl tam bar který byl otevřen 24h no to byl tak asi jediný plus, barmani v celku v pohodě až na jednoho který nám nabízel hašiš, byli jsem tam s kamarádkou a tu neustále někdo z hotelu oslovoval jak je krásná a ať jim dá kontakt… na začátku to bylo vtipný a milí, no čtvrtý den to bylo už dost otrávený!!

Na hotelu mělo být několik barů a měla tam být diskotéka, otevřen byl jeden bar a nic víc tam nebylo.

Co se tyče bazénu ty byli v pohodě až na ty lehátka které by už taky potřebovali vyměnit.

Večerní program nebyl taky špatný byla tam občas sranda.

Celkové bych řekl že hotel nevyužívá svůj potenciál a nenabízí turistům nic navíc, no v okolí hotelu se dá to co hotelu chybí najít např. kavárny, restaurace, zmrzlina atd.

Pláž
Největší překvapeni byl plážový bar, nevím jestli to vůbec tak nazývat… byla to stará bouda v které ani nikdo nebyl, byli tam dva lavory z vodou, ledem a v nich lahve s rozlévaným nealkem to bylo vše. Lehátka v a slunečníky taky v hrozném stavu.

Anonym, 26.09.2022, Datum pobytu: 13.9. - 20.9.2022
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel: Cooee President

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)