Garance nejnižší ceny

Invia.cz garantuje všem zákazníkům, kteří si zakoupí zájezd označený symbolem „Garance nejnižší ceny“, že ve stejném okamžiku nezakoupí u cestovní kanceláře stejný letecký zájezd se stejnými podmínkami/službami za nižší cenu.

Pokud zákazník, který si zakoupil zájezd u Invia.cz, doloží dostupnost stejného zájezdu u stejné cestovní kanceláře za nižší cenu dle stanovených podmínek, Invia.cz mu rozdíl ceny dorovná a současně vystaví dárkový certifikát na částku 2 500 Kč.

PODMÍNKY UPLATNĚNÍ:

  • Platí pro všechny zájezdy (s výjimkou zájezdů do destinací v rámci České republiky a prodeje letenek) na webových stránkách www.invia.cz a označené symbolem „Garance nejnižší ceny“.
  • Neplatí pro Last minute zájezdy, tj. pro všechny zájezdy 14 a méně dní před odletem.
  • Konečnou cenu zájezdu na Invia.cz, která je porovnávána, je nutné pokaždé potvrdit písemně e-mailem s pracovníkem call centra.
  • Porovnávaná cena musí být vždy uvedená v české měně (CZK).
  • Cenová odchylka porovnávaného zájezdu musí být větší než 50 Kč.
  • Akce platí pouze v době nákupu daného zájezdu na invia.cz pro aktuální dostupnou nabídku.
  • Doba nákupu = přesný čas provedení rezervace v systému pořadatele.
  • Při porovnávání cen se neberou v úvahu vouchery, slevy a jiné propagační akce nebo věrnostní program cestovní kanceláře.
  • V případě zrušení zájezdu ze strany objednatele u Invia.cz nelze nárokovat vrácení rozdílu částky, ani dárkový voucher v hodnotě 2 500 Kč.

 
POJMEM „stejný zájezd“ SE ROZUMÍ ZÁJEZD SPLŇUJÍCÍ VŠECHNY NÁSLEDUJÍCÍ PODMÍNKY:

1) organizovaný mimo Českou republiku
2) pořádá jej stejný organizátor (cestovní kancelář)
3) se stejnými výhodami (stejný hotel, typ pokoje, typ stravy, stejná délka pobytu, bez ostatních doplňkových služeb jako je pojištění, parkování a další doplňkové služby)
4) se stejnými letovými podmínkami (stejné datum odletu, stejné letiště odletu a návratu, let se stejnou leteckou společností)
5) se stejným počtem osob

 

POSTUP DOLOŽENÍ

a) Zákazník zašle snímek obrazovky s viditelnou cenou a dostupností zájezdu.
Současně se snímkem zašle fungující odkaz na dostupný stejný zájezd, který je k dispozici v daný den a čas za stanovenou cenu, která je nižší než cena zaplacená zákazníkem ve stejný den na invia.cz.

b)
Snímek obrazovky levnější dostupné nabídky musí být zaslaný nejpozději 8 hodin od přijetí podepsané smlouvy klientem na e-mail garanceceny@invia.cz.


SCHVÁLENÍ

  • Objednatel zájezdu bude informován o výsledku nejpozději do 7 pracovních dnů od zaslání nárokování nižší částky dle podmínek postupu.