Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Dovolená pro seniory a osoby starší 55 let - akce a slevy pro seniory

Cestujte v každém věku. Připravili jsme zajímavé slevy na zájezdy pro osoby starší 55 let. Najdete je v akci "Seniorská sleva". Ty nejpříjemnější a nejkomfortnější dovolené jsme pro vás také seřadili do kategorie "Vhodné pro seniory". Můžete se na ně podívat v nabídce níže.

Jaké výhody pro seniory nabízíme?

Pod označením Vhodné pro seniory jsme pro vás speciálně vybrali ty nejlákavější hotely a destinace.

  • Snižujeme ceny zájezdů. Akční dovolenou najdete pod označením "Seniorská sleva".
  • Nabízíme doprovodné služby a asistenci pro klienty, kteří potřebují pomoc s cestováním nebo objednáním zájezdu.
  • Vybíráme ty nejkomfortnější a nejbezpečnější destinace a hotely.
  • Snažíme se klientům co nejvíce eliminovat stres a starosti z organizace dovolené.

Objednání zájezdu u nás je velmi jednoduché. Stačí si vybrat z nabídky níže a následně kontaktovat naše zkušené pracovníky, kteří vám rádi poradí a pomohou. Neváhejte a užijte si s námi zaslouženou dovolenou!

Dotované zájezdy Senior 55+, tedy zájezdy za sníženou cenu, jsou vhodné speciálně pro seniory 55 let a více a vznikly ve spolupráci s organizacemi cestovních kanceláří a s vládami některých zemích.

Destinace vhodné pro cestovatele od 55 let

Bulharsko

Destinace jen dvě hodiny letu z ČR. Odpočiňte si u moře, kde vám všichni rozumějí a ceny jsou příznivé. I jídelní lístky najdete v češtině! Na výběr máte také z opravdu velkého množství ubytování všeho typu.

Egypt

Egypt je momentálně nejoblíbenější destinací u české populace. Není divu, celý rok krásné počasí, špičkový servis, sportovní vyžití a nespočet památek... Objednejte si i vy svůj all inclusive pobyt.

Chorvatsko

Chorvatsko snad není potřeba představovat. Čisté moře, oblázkové pláže a snadná dostupnost z ČR dělají z této země už celé roky dovolenkového krále. Vsaďte na ověřenou kvalitu!

Černá Hora

Průzračná jezera, památky, krásné pláže a velkolepé hory. A to bez davů turistů! Potěší vás také ceny, které vás určitě nezruinují. Zkuste v létě zavítat na dovolenou do Černé Hory.

Senegal

Senegal se pyšní 700 km krásnými písčitými plážemi, ale i zajímavou kulturou. Stabilní pěkné podnebí vytváří příjemné podmínky pro turisty z celého světa. Dominantou jsou kvalitní hotely a nízká cenová hladina.

Spojené arabské emiráty

Vychutnejte si dovolenou v jedné z nejbohatších zemí světa. Slunce svítí po celý rok, v obchodech seženete všechno, a dokonce si tam v létě i zalyžujete. A ta architektura! V SAE se bude líbit celé rodině.