Černá Hora - Bečiči Černá Hora

Popis

Bývalé rybářské, lázeňské městečko, které je spojeno s Budvou asi čtyřkilometrovou procházkou, je jejím doslovným opakem. Klidné přímořské městečko u malebné písčité zátoky je celé oddané cestovnímu ruchu.

Bečići se pyšní skoro dvoukilometrovou pláží, která byla v polovině 20. století označena odborníky za nejkrásnější v Evropě a před jejím nenahraditelně kvalitním pískem smekli i znalci v Paříži. V Bečići je spousta větších, ale i menších pláží, které získaly ocenění Modré vlajky. Všechny mají výborný vstup do moře.

Na své si přijdou především ti, kteří dávají přednost pohodlné dovolené v klidném a ničím nerušeném prostředí, obklopeném krásným borovým hájem, který doslova volá po večerní procházce. To ale neznamená, že se tady ostatní budou nudit. Naopak. Sportovci si určitě vyberou. Můžou si zahrát tenis, půjčit si loďku, skútr, šlapadlo, surf, vodní lyže, zkusit jedinečný adrenalinový zážitek u moře - paragliding z 800 metrů nebo se přihlásit na každoroční turnaj v beach volejbalu, který bývá pořádán v srpnu.

Kdo by se chtěl podívat na město z výšky, neváhejte a navštivte místní letecký klub. Pro milovníky večerní zábavy jsou zde dva zábavní kluby, ale doporučujeme vydat se do blízké Budvy. Rozhodně nebudete litovat. Spojení mezi Budvou a Bečići je možné pomocí turistického elektrického vláčku, který jezdí až do pozdních hodin.

Ještě jednu věc na kterou nesmíme zapomenout - nachází se zde jedna z nejlepších rybích restaurací v zemi - restaurace Tři rybáři.
Bečići je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou, ničím a nikým nerušenou dovolenou, pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky přírody a romantiky.

Nejnovější recenze Černá Hora - Bečiči

Nejnovější recenze

2014 2012 2010

8

Hotel Šumadija

15.08.2013 - Ľubomír Janečka - Přečteno: 308× - Datum pobytu: 5.8. - 12.8.2013

Ubytování: 9 Strava: 9 Okolí: 4 Cena: 9

Celkové shrnutí
Dovolenka primerana cene. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Slaba vybavenost televíznych programov

Strava
Málo ovocia.

Pláž
Dostupna ale preplnená.Slabo upravovana.

Recenze hotelu z let 2012 a 2011

2014 2012 2010

8,2

Iberostar Bellevue, Černá hora

26.08.2012 - Gabriela Janoušková - Přečteno: 665× - Datum pobytu: 11.8. - 18.8.2012

Ubytování: 8 Strava: 9 Okolí: 8 Cena: 8

Celkové shrnutí
Pěkný čistý hotel, vynikající jídlo, občasné zmatky na recepci, ale celkově velmi příjemný personál, relativně malá pláž, hodně lidí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje čisté, kvalitně uklizené, přistýlka - rozkládací křeslo, které když je rozložené, tak musíte překračovat, jestliže chcete na balkon, koupelna bez závad

Strava
Vynikající, všeho dostatek, čerstvá, výběr i pro dítě

Pláž
Malá, obvykle přeplněná, hrubý písek, vstup do vody i pro děti vhodný

9,7

Iberostar Bellevue

03.08.2012 - Pavel Hrubý - Přečteno: 609× - Datum pobytu: 21.7. - 28.7.2012

Ubytování: 9,7 Strava: 10 Okolí: 9,7 Cena: 8

Úvodní shrnutí
Pěkný hotel na krásném místě Černé Hory Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídající čtyřem hvězdičkám. Možná by na pokoji mohl být minibar, ale to není až tak podstatné.

Strava
Široký výběr mezinárodní i místní kuchyně, včetně minutek. Ovoce, zelenina, zmrzlina... . Tady není co vytknout.

Služby hotelu
Služby v pohodě.

Pláž
Krásná pláž s hrubším pískem. Cisté moře s koupáním mezi hejny ryb. Asi by bylo lepší počítat lehátka a slunečníky do ceny pokoje, ale to je věc hotelu. Nejsou to žádné horentní sumy(2 EURO za kus), ale trochu to otravuje.

Celkový dojem
Klidně znovu.

?

Vila More Bečiči Černá Hora

05.08.2011 - Bohumila Topičová - Přečteno: 738× - Datum pobytu: 22.7. - 31.7.2011

Úvodní shrnutí
Krásná zelená krajina zasazená v malebném okolí hor.krásně čisté moře,možnost i turistiky.V Černé Hoře je laciněji jak u nás.Pokud pojedete na ubytování bez stravy,není nutné vozit potraviny s sebou.Veškeré potraviny jsou zde dostupné.Lidé jsou tam kamarádští,ale ne vlezlí.Jediné co mě zaráželo,že je tam hodně Rusů,vzhledem k mé antipatii,mě vadili. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování ve Vila More ,bylo hezké sklimatizací,která se nemusela doplácet.Majitelé byli velice přívětivý a opravdu vzorně se starali o naše pohodlí a pořádek.Každý den nám byl apartmán uklízen.Byla zde vybavená kuchyňka,kde jsme měli možnost uvařit,ale vzhledem k přijatelným cenám v restauracích ,jsme ji využívali na snídaně.

Strava
Stravovali jsme se v restauraci,kde nám CK umožnila večeře za 5 eur-celé meníčko:polévka,hlavní chod,salát,panák pálenky a voda.

Služby hotelu
V restauracích je obsluha rychlá a příjemná.

Pláž
Pláž obláskovo písečná,celkem i čistá s možností zakoupení lehátek a slunečníků,ceny jsou tam různé od 4-6 eur za sadu.

Celkový dojem
Náš dojem z této dovolené je velice příjemný,ale týden byl velice krátký na to,aby se dalo stihnout vše si pořádně užít.Jsme rozhodnuti se za rok do Bečiči vrátit a pokračovat v poznávání překrásné země. Tímto bychom chtěli i doporučit CK,byli jsme s ní velice spokojeni a určitě budeme jejich služeb využívat i nadále.Tímto chceme veřejně poděkovat za jejich služby i za starostlivost a ochotu jejich delegátky Veroniky v Bečiči.

Recenze hotelu z roku 2010 a starší

2014 2012 2010

7,8

Černá Hora - Bečiči 2010

03.08.2010 - Jana Vrchovecká - Přečteno: 2553× - Datum pobytu: 24.7. - 31.7.2010

Ubytování: 10 Strava: 9,5 Okolí: 5,5 Cena: 1

Úvodní shrnutí
Černá Hora je příliš navštěvovaná turisty z Ruska a Srbska. V Bečiči přibývá hotelů a domů jako hub po dešti, práže však zůstávají stejné, proto pokud není rekreant v hotelu s vlastní pláží, ležení na přeplněných veřejných plážích je nedůstojné. Množství turistů odpovídá i čistota a úklid pláží. Moře bylo často znečištěné až nechutné. Černohorci si neumí vážit pokladu, který jim příroda nabízí, což mě mrzí a proto raději už do těchto lokalit nepojedeme, jelikož se na to nechceme dívat. Škoda. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel byl staršího typu, ale čistý a dobře vybavený - spíš jsme byli mile překvapeni, protože dle ceny dovolené jsme se obávali horšího.

Strava
Jídlo /snídaně a večeře/ byly formou švédského stolu, každý si mohl vybrat podle gusta.Byli jsme spokojeni, až na malé ndostatky - někdy méně teplé jídlo, na snídani chyběly jogurty /s ohledem na děti/, ale ty se daly koupit v nedalekém obchodě.

Služby hotelu
Úklid byl na pokojích denně, což nás uspokojovalo. Proti službám hotelu nemáme námitek.

Pláž
Původně krásná bečičská pláž byla přeplněná turisty, nedostatek sprch, odpadových košů a WC na pláži. Ani nechceme přemýšlet, kam ty stovky turistů chodily na WC.......

Celkový dojem
Byli jsme v Bečiči potřetí, naposledy před 5 lety. Původně nostalgické vzpomínky se změnilky na zklamání. Ani Svatý Stefan není v provozu - prý se rekonstruuje. Škoda, že si Černohorci neváží své krásné země a nechají si ji takto zdevastovat. Služby delegáta jsme hodnotili známkou 5 proto, že jsme delegáta ani jednou neviděli.

Všechny recenze Černá Hora - Bečiči

Schránka Přihlaste se Registrace Kontakty

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma
Po - Ne 7:00 - 22:00
800 999 800

Schránka je prázdná