Itálie - Dolomity Superski Itálie

 • Popis

  Oblast Dolomiti Superski, nacházející se v severoitalské provincii Trentino, je právem označována za jeden z největších lyžařských areálů. V jednom komplexu totiž úspěšně sdružuje 12 nejkvalitnějších lyžařských středisek Dolomit (Arabba/Marmolada, Civetta, Val Gardena/Alpe di Siusi, Val di Fassa/Carezza, Cortina d´Ampezzo, Plan de Corones, Alta Badia, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza-Passo Rolle, Valle Isarco, Tre Valli). S jedním skipasem si tak můžete užívat na sjezdových tratích dlouhých celkově 1 220 kilometrů. Skipasy platí i na jednotlivé části komplexu, ovšem vyplatí se koupit si ten, jenž bude platný pro celé Dolomiti Superski. Investice nebudete litovat. Na vrcholy kopců vás vyveze jeden z 460 vleků či lanovek. Při sjezdu se můžete kochat krásnými vrcholky vysokých hor a pohoří. Kromě lyžařů zdejší komplex vyhledávají také snowboardisté a další milovníci zimních radovánek. Zdejší kapacity vám nabízejí kupříkladu bruslařské plochy, lezecké stěny, paragliding, jízda na skútrech a jiné outdoorové aktivity. Běžkaři jistě zaplesají nad rekordními 1 177 kilometry upravených běžeckých tratí v okolí areálu Superski.

  Jako celodenní výlet si můžete dopřát lyžování horskými okruhy (Sella Ronda a Il giro della grande guerra), kde vás sjezdovky a vleky navedou tak, že si ani nebudete muset sundat lyže.
  Návštěvníky přitahuje také ledovec Marmolada, který je fakticky nejvyšší horou Dolomit. Středisko Cortina d´Ampezzo se roku 1966 stalo prvním italským pořadatelem zimních olympijských her.

Nejnovější recenze Itálie - Dolomity Superski

02.04.2014 - Lucie K. - Přečteno: 39× - Datum pobytu: 27.3. - 30.3.2014

 • Celkem: 9,2
 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
SUPER!!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje i prostory hotelu jsou moc hezké, byli jsme spokojení. Dejte si pozor na redukce do zásuvek. Pokud nemáte, dají se půjčit v hotelu.

Strava
Jídlo nám chutnalo. Nic jsme nepostrádali, na výběr toho bylo dost. K snídani několik druhů pečiva, šunka, salámy, sýr, párky, několik druhů marmelád, sladké pečivo, jogurt, cereálie, automat na kávu, džus,...K večeři vždy polévka, těstoviny, maso, zelenina, pečivo, dezerty,..K večeři je zdarma nealko a k tomu plechovka piva, nebo půl litr vína na osobu (popřípadě lahev vína pro dvě osoby). O víno si musíte říct u obsluhy. Jídlo ani pití se nesmí vynášet z prostor jídelny, což někteří lidé nedodržovali a nosili si láhve i skleničky na pokoj i přesto, že všude visely nápisy se zákazem odnášení. Byla to ostuda.

Služby hotelu
Personál i paní delegátka byli moc milí a ochotní. K dispozici je lyžárna a společenská místnost. Připojení k wifi za poplatek. Bohužel wellness byl neustále přeplněný, každý chtěl využít od začátku do konce otevírací doby (16 - 19 hod.). Někteří rodiče si neumí usměrnit své děti. Obzvlášť, když wellness má být zóna klidu.

Sjezdovky
V Cavalese jsme byli již podruhé a sjezdovky ve Val di Fiemme máme moc rádi! Obzvlášť v areálu Alpe Cermis a Latemar. Lidí málo, sníh výborný a ještě když svítí sluníčko tak je to parádní!

San Valiér, Dolomity Superski, Itálie Lucie K. 2014-04-02 9.2 1 10 Hotel San Valier

13.03.2014 - Iveta Šedová - Přečteno: 63× - Datum pobytu: 9.3. - 13.3.2014

 • Celkem: 4
 • 3 Ubytování
 • 3 Strava
 • 3 Cena
 • 8 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Nejsme nároční klienti, ale do tohoto hotelu bychom už nikdy znovu nejeli, a to i přes to, že cenově byl hotel ze všech ostatních opravdu nejvýhodnější… Zobrazit celou recenzi

Ubytování
V pokoji pouze jeden malý radiátor, který byl jen po ránu a k večeru trochu vlažný. Tudíž jsme byli rádi, když se nám na něm usušily alespoň rukavice a kukly. Ostatní věci - kalhoty, bundy jsme věšeli různě po pokoji (věšáků bylo ve skříni spousta:)). Na dovolené jsme byli s dětmi, celkem tedy čtyři osoby. Pokoj vypadal jak stánkový prodej zimního oblečení. Všude něco viselo. Protože téměř netopili, v pokoji bylo příšerné vlhko. Osušky nemohly do dalšího dne uschnout…

Strava
Žádná sláva. Sice jsme hlady neumřeli a vždy se najedli, ale… Snídaně pořád stejné, studené, chyběla např. vajíčka, párky, zelenina, ovoce…. Večeře - o něco lepší než snídaně. Až na systém nároků na nápoje. Na jednu osobu je buď nápoj, či malé pivo nebo půl litru vína. První večer jsme si s manželem řekli o víno a číšnice nám donesla celou láhev i přesto, že manžel měl na stole již pivo. Platit jsme nic nemuseli. Druhý den mi číšnice donesla načatou láhev s půl litrem vína. Když jsem si představila, že v láhvi jsou nejspíš slité zbytky z předchozího večera od všech klientů, vína jsem se ani nedotkla. Kdo totiž není pijan, nestihne svůj příděl za dobu večeře vypít. Nic se nesmělo odnášet z jídelny! Takže po večeři zůstávaly na stole lahve s nedopitým vínem. Copak s ním asi číšnice udělaly???

Služby hotelu
Bazén výborný. Wellness též, ale pozor, nesmí do něj děti. Takže kdo cestuje s malým dítětem, nejspíš si wellness neužije, protože kam dát dítě na hodinku? Navíc tato informace na webových stránkách hotelu není. Když jsme si u delegátky stěžovali, řekla nám, že to na webu hned opraví. Ale dosud tam žádná informace o tom, že to wellness děti nesmějí, není. Když jsme se zeptali, co se stane, když tam děti s sebou přesto vezmeme, bylo nám řečeno, že pokud si ostatní klienti budou stěžovat, přijede majitel hotelu a děti z wellness vyvede! Zákaz jsme nerespektovali a děti do wellness brali s sebou. A nebyli jsme jediní. Vždyť kvůli tomu jsme si hotel vybrali a děti za zájezd zaplatili, tak proč by tuto službu nevyužily?

Další problém - za celý pobyt Vám nevymění osušky. S tím jsme se nikdy u tříhvězdičkového hotelu nesetkali. U delegátky jsme si stěžovali, že je máme mokré, protože v pokoji prostě neuschnou. Delegátka nám tedy dala dvě suché osušky a dva ručníky (na pokoji nás byly celkem 4 osoby, takže stejně jsme se o osušky dělili) a ještě nás prosila, abychom o tom nikde nemluvili… Protože normálně si musí klienti suché čisté osušky platit - 3 EURA.

Sjezdovky
Super. To jediné bylo super. Z lyžování jsme byli nadšeni. Do Itálie se rozhodně vrátíme, ale do hotelu San Valiér NIKDY.

San Valiér, Dolomity Superski, Itálie Iveta Šedová 2014-03-13 4 1 10 San Valiér

04.03.2014 - Jiří I. - Přečteno: 36× - Datum pobytu: 22.2. - 1.3.2014

 • Celkem: 6,3
 • 4,5 Ubytování
 • 6 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Spokojen. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Apartmány velmi male doporučuji obsazovat menším množstvím osob než je maximum. Pozitivní je naopak wellness, příjemný personál a dobra dostupnost sjezdovek, kdy se dá na lyžích dostat až k hotelu.

Sjezdovky
Sjezdovky všech náročnosti i délek. Vysoka cena vyvážena perfektním servisem a skvělou gastronomií.

Apartmány Campolongo, Dolomity Superski, Itálie Jiří I. 2014-03-04 6.3 1 10 Apartmány Campolongo

03.03.2014 - Magdalena Z. - Přečteno: 44× - Datum pobytu: 23.2. - 28.2.2014

 • Celkem: 6,8
 • 4,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Kdo není náročný, tak bude spokojený. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl v celku dobrý, až na pach z odpadu v koupelně.

Strava
Snídaně základ - šunka, salám, sýr, džem, nutela, med, máslo, musli, jogurt, káva, pečivo, chleba tmavý světlý, buchty.

Večeře v pohodě teplá jídla, saláty sýry sladké, zmrzlina.

Celkově jídlo bylo dobré.

Snídaně od 7.30 - 9 a večeře od 18 a 19 hod.

Služby hotelu
Po příjezdu na hotel, jsme ihned nahlásili závady na pokoji, byly odstraněny do 2 dnů v pohodě,

jen nás mrzelo, že nemůžeme využít bazén a vířivku!!!!! Na jiných hotelech bývá wellness otevřeno až do 21 hodin

nutná koupací čepice bazén byl otevřen pouze od 10 - 19 hodin a vířivka od 14 - 19 hodin, po lyžování by to byl dobrý relax nebo po večeři.

Sjezdovky
Sjezdovka Alpe Cermis dobrá, pro děti super Alpe Luisa, a nejhorší Oberegen lidí jak much Sajgon.

San Valiér, Dolomity Superski, Itálie Magdalena Z. 2014-03-03 6.8 1 10 Hotel San Valier

24.02.2014 - Josef Kopeček - Přečteno: 17× - Datum pobytu: 16.2. - 20.2.2014

 • Celkem: 9,4
 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Až na počasí vše dle našich představ. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Celkový dojem vynikající-takto jsme si to představovali.

Strava
Snídaně výborné, večeře výborné chuťově, na množství až moc a hlavně hodně pozdě. (Podávané množství tak kolem 17 hod, anebo v 19 hodin a menší množství).

Služby hotelu
Výborné.

Seehof, Dolomity Superski, Itálie Josef Kopeček 2014-02-24 9.4 1 10 Jednoduše - nejlepší

Všechny recenze Itálie - Dolomity Superski

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800