Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Itálie Itálie

 • Vlastnosti elektrické sítě

  Síť o napětí 220 V, 50 Hz.

 • Další upozornění

  Varujeme před kapesními krádežemi, krádežemi v bytech a automobilech; doporučováno není pořizování cenností a elektroniky na pouličních trzích, vždy si také vyžádejte daňový doklad. Pro případy úrazu a neodkladného léčení se vyplatí uzavření cestovního pojištění.

  Podle sdělení MZV mladší občané do 14 let mohou cestovat na území Itálie pouze v doprovodu rodičů (zákonného zástupce)nebo osoby, která je k tomu oprávněna na základě souhlasného prohlášení zakonného zástupce nezletilého. Tento uvedený postup vychází z italského zákona č. 1185 ze dne 21.11.1967 a zákona č. 24 z ledna 2012.

 • Telefonování

  Kód Itálie je +39.

  Předvolba pro Řím 06, Miláno 02, Florencie 055, Neapol 081, Palermo 091.

  Při volání do zahraničí volte 170 (služby jsou i v angličtině).

 • Telefonica O2

  Pro více informací a aktuální tarify klikněte zde.

 • Vodafone

  Více o roamingovém volání do zahraničí nebo domů do ČR naleznete zde.

 • T-Mobile

  Více o T-Mobile službách v zahraničí se dozvíte zde.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622