Tunisko - Nabeul Tunisko

 • Popis

  Město se 70 tisíci obyvateli a od hlavního města je vzdáleno 65 km. Město vešlo ve známost díky jemným výšivkám, krajkám, parfémům, vinicím a hlavně díky hrnčířskému průmyslu produkujícímu nádherné výrobky s prvky římské kultury. Nabeul je centrem uměleckých ručních prací na poloostrově a můžete zde vidět také jedinečnou keramiku nejen z oboru hrnčířství. Pokud si přejete prožít romantickou dovolenou musíte se přijet podívat do letoviska Nabeul. Procházky, které vám zpříjemní výborné tuniské jídlo, složené především z kambinací kaktusů, jehnečího masa si budete pamatovat. Vše je ovoňeno medovými esencemi a podbarveno červeným suchým vínem.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: vodní a plážové sporty, vodní pólo, aerobic, fitness, minigolf, tenis, petang, sauna, jacuzzi, dětská hřiště, animační programy nepravidelné večerní programy
  Výlety: tradiční trh, kde se každý týden prodává vyhlášená místní keramika, koberce, koření, spotřební zboží i domácí zvířata.

 • Doprava letecky

  2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Nabeul

Celkem: 4,2 Voda vynikající, sluníčko nádherné, pláž hnusná. Tunisané vybírají za špinavá lehátka, rozbité slunečníky, za všechno chtějí zaplatit,...

 • 3 Ubytování
 • 6 Strava
 • 3 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Voda vynikající, sluníčko nádherné, pláž hnusná. Tunisané vybírají za špinavá lehátka, rozbité slunečníky, za všechno chtějí zaplatit, ale o čistotu se nestarají. Obtěžují hlavně ženy a nabízejí sexuální služby za úplatu. První tři noci jsme pro velmi hlučné chování hostů ve třech pokojích vůbec nespali a museli jsme ve 4 hodiny ráno na recepci nechat zavolat policii aby sjednala pořádek. Potom už se to utišilo. Diskotéka byla za 15 dnů jenom jednou. Animátoři se více zajímali o lehké děvy a ukájení jejich tužeb. Bohužel někdy jsme se styděli, že jsme češi. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Při vstupu do pokoje: Šok. Velký zápach z WC. V pokoji žádná skříňka ani police na pověšení a uložení osobních věcí. Chyběly sklenice, ručníky, toaletní papír atd.. Lůžka byla ustlána, ale nebylo asi vyměněno ložní prádlo, bylo pomačkané a na něm dost písku. Situaci jsme ihned řešili na recepci, ale první noc jsme museli přespat a druhý den jsme dostali jiné pokoje, které byli lépe připravené a vybavené.

Strava
Strava byla dobrá. Dalo se vždy vybrat z nabídnutého sortimentu. Nebylo žádné ovoce jenom oschlá jablka.

Služby hotelu
Služby bez zájmu. Stále jsme se museli něčeho domáhat. Ručníky, osušky, toaletní papír. Balkony nebyly uklízeny za 15 dnů ani jednou.

Pláž
Pláž hned u hotelu. Turistů už málo. Voda vynikající 26° C. Bohužel ve vodě se nacházely veškeré odpadky, které se v Tunisku produkují - smetiště. Dobré šnorchlování. Ovšem na pláži nehorázný nepořádek, spousta odpadků mezi kterými bylo rozbité sklo i injekční stříkačky.

Milan Žák, 09.11.2014, Datum pobytu: 10.10. - 24.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Les Pyramides

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (1)

Les Pyramides, Nabeul, Tunisko Milan Žák 2014-11-09 4.2 1 10 PYRAMIDES

Celkem: 2,2 Jeden velký zlý sen. Ke spokojené dovolené mi stačí málo,ale tady to byla hrůza.Nikdy dříve jsem nestrávil tolik času při řešení...

 • 1 Ubytování
 • 5 Strava
 • 2 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Jeden velký zlý sen. Ke spokojené dovolené mi stačí málo,ale tady to byla hrůza.Nikdy dříve jsem nestrávil tolik času při řešení problémů.Zažili jsme pokus o vykradení zamčeného kufru. Pokud si chcete dovolenou užít, sem nejezděte.Má 3 návštěva Tunisu,sem již nikdy. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj,jeden velký problém. Nepoužitelný záchod, po úklidu,který jsme provedli my,se tam dalo alespoň vybalit věci na stůl.Skříně bez dveří,nepořádek.Všudypřítomná zaschlá barva na zrcadlech,koupelnovém nábytku,oknech,podlaze atd.. Po předchozích ubytovaných krev v koupelně na zemi.Prasklý akrylát ve vaně,plíseň,vodní kámen,rez.Chodba od dělníků špinavá,nedopalky na chodbě,rámus,prach atd...

Strava
Jediné co se dalo,zde jsme byli celkem spokojeni.Beru v potaz pouze snídani,oběd a večeři,jelikož jsme svačiny nikdy nenašli.Vzhledem k vybavení jídelny se divím,že některá jídla byla studená.

Služby hotelu
Neexistující.

Pláž
Úklid byl prováděn tak, že dva domorodci přišli k ochrance, zakouřili, zvedli jeden papír a odešli.Plínka po domorodcích tam ležela 3 dny. Kondomy nebo injekční stříkačka nic neobvyklého,ale moře příjemné,dalo se.

Anonym, 30.10.2014, Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

záchod 5 fotografií

Kheops, Nabeul, Tunisko Anonym 2014-10-30 2.2 1 10 Kheops-jeden velký průs.r

Celkem: 5,2 Ubytovanie a strava dobrá,služby dobré personál milý.

 • 5,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Ubytovanie a strava dobrá,služby dobré personál milý. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Starší hotel ,ale boli sme spokojní

Strava
Dobrá, dalo sa vybrať.

Služby hotelu
Personál v pohode, no animátory "katastrofa"

Pláž
Neupravovana ,piesocna.Chlapci - služba dosť lenivý.

Eva B., 29.09.2014, Datum pobytu: 9.9. - 24.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Kheops, Nabeul, Tunisko Eva B. 2014-09-29 5.2 1 10 KHEOPS - LETO 2014

Celkem: 6,4 Až na tu čistotu pohodová dovolená.

 • 5,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Až na tu čistotu pohodová dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
První pokoj byl neobyvatelný, v druhém jsem čekala 6dní na teplou vodu, ale nedočkala. Až třetí byl celkem v pořádku, jen desvítila dvě světla. Už jsem to ani nereklamovala.

Horší to bylo s čistotou. Byla jsem na to po přečtení recenzí vybavená, takže jsem jim tam uklidila dva pokoje. Uklizečka jen vynesla odpadky, upravila postel a naházela na ni květy. Jednou za 14 dní vyměnila ručníky a jednou vytřela ( ale jen po náměstí ).

Strava
Snídaně na 3 hvězdičky jednoduché a stále stejné. Ale tvaroh byl výborný. Večeře bohatčí a bobré. Byla jsem spokojená.

Služby hotelu
Jsen nevyužívala.

Pláž
Moře báječné,jen se muselo nají místo kde nebyly kameny. Měli by častěji uklízet naplaveniny. Pláž jsem nevyužívala.

Stanislava S., 23.09.2014, Datum pobytu: 6.9. - 20.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Les Pyramides

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Les Pyramides, Nabeul, Tunisko Stanislava S. 2014-09-23 6.4 1 10 LES PYRAMIDES AI

Celkem: 7,4 V Tunisku jsem byla již potřetí, tentokrát jsem si vybrala jiné místo pobytu dále po pobřeží, na okraji města Nabeul ( od evropské...

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
V Tunisku jsem byla již potřetí, tentokrát jsem si vybrala jiné místo pobytu dále po pobřeží, na okraji města Nabeul ( od evropské turistické části v Yasmine Hammamet je to dojezd tak hodinu autobusem). Když pominu, že každé ráno před půl pátou se z minaretů ozývala píseň zvoucí k první denní modlitbě, tak jsem byla se svým výběrem opět spokojená a moc se mi líbila hotelová zahrada s palmami. V hotelu se moc ruská klientela neroztahovala, tak to byl příjemný pobyt. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídalo počtu hvězdiček, hotel před 20 lety musel být opravdu špičkový, jelikož v pokoji visel diplom od ministerstva kultury ;) Uklizečka uklízela každý den, byla moc příjemná.

Strava
Snídaně byly jednotvárné, co se týče obědů a večeří, ty byly pokaždé jiné, ale vždy se dalo vybrat podle chuti.

Služby hotelu
Vyzkoušela jsem jen masáž celého těla olejíčkem, vřele doporučuji. Masér je opravdu pečlivý a ví, kam přesně šáhnout, kde Vás to opravdu bolí.

Pláž
Jelikož jsem jela mimo sezónu, tak pláž byla skoro prázdná, čistá, uklizená. Jen je tam trošku kamenitý vstup do moře, ale není to tak hrozné.

Martina J., 23.09.2014, Datum pobytu: 6.9. - 20.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

pohled z pokoje 9 fotografií

Kheops, Nabeul, Tunisko Martina J. 2014-09-23 7.4 1 10 KHEOPS

Všechny recenze Tunisko - Nabeul

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800