Tunisko - Nabeul Tunisko

 • Popis

  Město se 70 tisíci obyvateli a od hlavního města je vzdáleno 65 km. Město vešlo ve známost díky jemným výšivkám, krajkám, parfémům, vinicím a hlavně díky hrnčířskému průmyslu produkujícímu nádherné výrobky s prvky římské kultury. Nabeul je centrem uměleckých ručních prací na poloostrově a můžete zde vidět také jedinečnou keramiku nejen z oboru hrnčířství. Pokud si přejete prožít romantickou dovolenou musíte se přijet podívat do letoviska Nabeul. Procházky, které vám zpříjemní výborné tuniské jídlo, složené především z kambinací kaktusů, jehnečího masa si budete pamatovat. Vše je ovoňeno medovými esencemi a podbarveno červeným suchým vínem.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: vodní a plážové sporty, vodní pólo, aerobic, fitness, minigolf, tenis, petang, sauna, jacuzzi, dětská hřiště, animační programy nepravidelné večerní programy
  Výlety: tradiční trh, kde se každý týden prodává vyhlášená místní keramika, koberce, koření, spotřební zboží i domácí zvířata.

 • Doprava letecky

  2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Nabeul

Celkem: 5,2 Ubytovanie a strava dobrá,služby dobré personál milý.

 • 5,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Ubytovanie a strava dobrá,služby dobré personál milý. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Starší hotel ,ale boli sme spokojní

Strava
Dobrá, dalo sa vybrať.

Služby hotelu
Personál v pohode, no animátory "katastrofa"

Pláž
Neupravovana ,piesocna.Chlapci - služba dosť lenivý.

Eva B., 29.09.2014, Datum pobytu: 9.9. - 24.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Kheops, Nabeul, Tunisko Eva B. 2014-09-29 5.2 1 10 KHEOPS - LETO 2014

Celkem: 7,4 V Tunisku jsem byla již potřetí, tentokrát jsem si vybrala jiné místo pobytu dále po pobřeží, na okraji města Nabeul ( od evropské...

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
V Tunisku jsem byla již potřetí, tentokrát jsem si vybrala jiné místo pobytu dále po pobřeží, na okraji města Nabeul ( od evropské turistické části v Yasmine Hammamet je to dojezd tak hodinu autobusem). Když pominu, že každé ráno před půl pátou se z minaretů ozývala píseň zvoucí k první denní modlitbě, tak jsem byla se svým výběrem opět spokojená a moc se mi líbila hotelová zahrada s palmami. V hotelu se moc ruská klientela neroztahovala, tak to byl příjemný pobyt. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídalo počtu hvězdiček, hotel před 20 lety musel být opravdu špičkový, jelikož v pokoji visel diplom od ministerstva kultury ;) Uklizečka uklízela každý den, byla moc příjemná.

Strava
Snídaně byly jednotvárné, co se týče obědů a večeří, ty byly pokaždé jiné, ale vždy se dalo vybrat podle chuti.

Služby hotelu
Vyzkoušela jsem jen masáž celého těla olejíčkem, vřele doporučuji. Masér je opravdu pečlivý a ví, kam přesně šáhnout, kde Vás to opravdu bolí.

Pláž
Jelikož jsem jela mimo sezónu, tak pláž byla skoro prázdná, čistá, uklizená. Jen je tam trošku kamenitý vstup do moře, ale není to tak hrozné.

Martina J., 23.09.2014, Datum pobytu: 6.9. - 20.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

pohled z pokoje 9 fotografií

Kheops, Nabeul, Tunisko Martina J. 2014-09-23 7.4 1 10 KHEOPS

Celkem: 1,4 Nejhorší dovolená! Nedoporučuju !! Allinclusiv??? Jídlo hnus,u bazénu hodinové fronty na pití,kde jste dostaly max dva miniaturní kelímky...

 • 1,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Nejhorší dovolená! Nedoporučuju !! Allinclusiv??? Jídlo hnus,u bazénu hodinové fronty na pití,kde jste dostaly max dva miniaturní kelímky a mohly ste čekat znova..Na pláži žádný bar..No ani zadarmo bych nejela znova! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hned co jsme přijely,tak nás šoupli do bungovalu uplně až někam za hotel kde nefungoval záchod,klimatizace ani omylem,všude špína,malá terasa s vyhledem do uličky k sousedům.Tak to ne samozřejmě.Hned jsme šly zpátky k hotelu s tím že chceme okamžitě jiný pokoj.Nebyly jsme jediný! S pokojem nejdřív nene,pak sme vytáhly peníze a hned už to zařizovaly.Nakonec sme dostaly vybojovaný pokoj s výhledem na moře,kde vše fungovalo.

Strava
Jídlo hrůza!! Maso jsem měla chlupatý! Jídlo se prostě nedalo jíst...Samý fronty.

Služby hotelu
Sobečtí drzý slyší jen na peníze..Aby jsme se vůbec mohly napít tak jsme musely stát každý den pulhodinový fronty!! Nemohly jsme si ani koupit nikde v krámu vodu,protože v pokoji nebyla ani lednička,takže by zteplala.Každý den hodinový fronty jak na jidlo tak na piti! Internet fungoval pouze na recepci a to hodně málokdy...Jediný za co dávám plus je animátoři a zábava u bazénu...

Pláž
Pláž sice kousíneček od hotelu ale špinavá,neudržovaná,dost malá!!...v písku samý vajgly..Každý den ani jedno volný místo..vstup do moře všude kamenitý,klouzavý,pro dítě dost nebezpečné! Na pláži žádný bar s pitím,takže vždy si musíte dojít k bazénu a vyčkat si pul hodinovou frontu...

Anonym, 23.09.2014, Datum pobytu: 25.7. - 3.8.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Les Pyramides

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Les Pyramides, Nabeul, Tunisko Anonym 2014-09-23 1.4 1 10 Les Pyramides

Celkem: 6,4 Až na tu čistotu pohodová dovolená.

 • 5,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Až na tu čistotu pohodová dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
První pokoj byl neobyvatelný, v druhém jsem čekala 6dní na teplou vodu, ale nedočkala. Až třetí byl celkem v pořádku, jen desvítila dvě světla. Už jsem to ani nereklamovala.

Horší to bylo s čistotou. Byla jsem na to po přečtení recenzí vybavená, takže jsem jim tam uklidila dva pokoje. Uklizečka jen vynesla odpadky, upravila postel a naházela na ni květy. Jednou za 14 dní vyměnila ručníky a jednou vytřela ( ale jen po náměstí ).

Strava
Snídaně na 3 hvězdičky jednoduché a stále stejné. Ale tvaroh byl výborný. Večeře bohatčí a bobré. Byla jsem spokojená.

Služby hotelu
Jsen nevyužívala.

Pláž
Moře báječné,jen se muselo nají místo kde nebyly kameny. Měli by častěji uklízet naplaveniny. Pláž jsem nevyužívala.

Stanislava S., 23.09.2014, Datum pobytu: 6.9. - 20.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Les Pyramides

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Les Pyramides, Nabeul, Tunisko Stanislava S. 2014-09-23 6.4 1 10 LES PYRAMIDES AI

Celkem: 9,8 Hotel byl skutečně u pláže. Prošlo se kolem bazénu a hned byla menší pláž.

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel byl skutečně u pláže. Prošlo se kolem bazénu a hned byla menší pláž. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Každý den byl pokoj čistě uklizený a že v koupelně byla prasklá dlaždice mi přijde zbytečné řešit.

Strava
Strava byla chutná. Výběr byl z masa, zeleniny, rýže, brambory, hranolky. Kromě pizzy která nebyla vůbec dobrá mi chutnalo vše. Mimo hotel jsem ochutnala něco co připomíná naší tortilu a bylo to výborné.

Služby hotelu
Animační programy byly super. Jeden večer byla travesti show a klukům to moc slušelo v šatech. Ráno bylo cvičení, vodní pólo a vodní gymnastika. Jednou byl kurz břišního tance. Odpoledne se hrál volejbal.

Pláž
Přístup do moře je pozvolný. Žadné kameny ani řasy. Moře bylo krásně teplé už po ránu. Na pláži byla plastová lehátka, některá už dost zničená. Kdo měl jen polopenzi raději ležel na zemi, aby nemusel platit 1 dinár. Vzhledem k tomu, že bylo po sezóně tak nebyla pláž ani přeplněná. Nikdo na pláži nechodí a nenabízí žádné koně ani čtyřkolky. Po ránu tam chodil jenom jeden obchodník a prodával bubínky nebo ovoce.

Pláž byla jinak čistá s jemným pískem.

Hana, 22.09.2014, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Riadh Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Riadh Club, Nabeul, Tunisko Hana 2014-09-22 9.8 1 10 hotel RIADH CLUB

Všechny recenze Tunisko - Nabeul

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800