Tunisko - Nabeul Tunisko

 • Popis

  Město se 70 tisíci obyvateli a od hlavního města je vzdáleno 65 km. Město vešlo ve známost díky jemným výšivkám, krajkám, parfémům, vinicím a hlavně díky hrnčířskému průmyslu produkujícímu nádherné výrobky s prvky římské kultury. Nabeul je centrem uměleckých ručních prací na poloostrově a můžete zde vidět také jedinečnou keramiku nejen z oboru hrnčířství. Pokud si přejete prožít romantickou dovolenou musíte se přijet podívat do letoviska Nabeul. Procházky, které vám zpříjemní výborné tuniské jídlo, složené především z kambinací kaktusů, jehnečího masa si budete pamatovat. Vše je ovoňeno medovými esencemi a podbarveno červeným suchým vínem.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: vodní a plážové sporty, vodní pólo, aerobic, fitness, minigolf, tenis, petang, sauna, jacuzzi, dětská hřiště, animační programy nepravidelné večerní programy
  Výlety: tradiční trh, kde se každý týden prodává vyhlášená místní keramika, koberce, koření, spotřební zboží i domácí zvířata.

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Nabeul

Celkem: 7,6 Dovolená se mi moc líbila, personál velmi příjemný a ochotný. Animátoři byli fajn. celková pohoda na dovolené.

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se mi moc líbila, personál velmi příjemný a ochotný. Animátoři byli fajn. celková pohoda na dovolené. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj uklizený a čistý, vše doplňováno včas. Krásný výhled na moře a bazén. Velká spokojenost. Klimatizace fungovala po celou dobu. V koupelně trošku dělala neplechu sprcha, ale jinak vše v pořádku.

Strava
S jídlem jsem byla spokojená. Dostatek ovoce a zelaniny. Hodně zeleninových salátů. Byla pizza, těstoviny, brambory a rýže na hodně způsobů. Maso v různých podobách. Snídaně bohaté, velmi dobré sýry. S kávou už je to horší, ale jde o zvyk. Dortíky výborné!

Služby hotelu
Služby hotelu dobré, ochota všude. Krámky byly zavřené, bylo málo lidí.

Pláž
Pláž čistá a voda také. Dlouho mělko, paráda. Pro šnorchlování dobré podmínky. Bylo málo lidí. Písčitá pláž a kousek travnaté, kda byla lehátka. Vše udržováno v čistotě.

Ivana K., 13.07.2015, Datum pobytu: 30.6. - 10.7.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Kheops, Nabeul, Tunisko Ivana K. 2015-07-13 7.6 1 10 KHEOPS

Celkem: 4 Je to rok od roku horsi, letos uz naposled

 • 4,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 2 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Je to rok od roku horsi, letos uz naposled Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Odpovida stari hotelu

Strava
na to, ze nas tam bylo jen 6 osob, tak to uslo

Služby hotelu
Ze neni volne pristupna balena voda je hluboky nedostatek, zvlaste, kdyz mate oll inclusive

Pláž
Katastrofa

Ivana M., 06.07.2015, Datum pobytu: 23.6. - 3.7.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Byzance

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Byzance, Nabeul, Tunisko Ivana M. 2015-07-06 4 1 10 Byzance

Celkem: 6,8 Jakou si dovolenou uděláte, takovou ji máte, s využitím taxiků a železniční či autobusové dopravy.Např. Neabul- Hammamet klimatizovaným...

 • 6,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 5 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Jakou si dovolenou uděláte, takovou ji máte, s využitím taxiků a železniční či autobusové dopravy.Např. Neabul- Hammamet klimatizovaným čistým vlakem se zpáteční jízdenkou necelý dinár (dinár cca 13 Kč). Autobus, který jede hodinu do Tunisu (asi 60 km) 4 dináry.My jsme jeli malým jejich autobusem pro 8 lidí se podívat na nejstarší, největší a nejzachovalejší mešitu v severní Africe a 4. největší na světě, dále pak vodojem (hradby kolem města)) z 9. století a to ve městě KAIROUAN. Cena jedné více jako dvouhodinové jízdy 7,40 dinárů. Tento minibusek má autobusovou konečnou zastávku cca 300 m od mešity a vstupní brány z 9. století do vodojemu. Hradby vodojemu jsou při silnici a všude kolem města - jsou renovované. Jen minibusy nejsou klimatizované a jízda do středu Tuniska pouze s otevřeným oknem. Moře tam není, takže vedro, vedro, ale stojí to za to. Jízdy jsou nepravidelné,( i bez znalosti jazyků se ručně, stručně dohodnete i v našem věku (68 a 71 let) vždy po naplnění

8 osob ihned odjíždějí. Stanoviště mají v Naebulu na autobusovém nádraží - čili ve středu města - blízko tržnice.

A ještě jedna výhoda tohoto hotelu (to píší i ostatní) - hezká kolonáda - cca 1 km - možná méně - do středu města a na všechna nádraží a na tržnici. Ceny v tržnici (trhový den je pátek) jsou nejvyšší, lépe jíti jiné dny dopoledne, tržnice je otevřená denně - ceny až o 30 % nižší jako v pátek. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj č. 307 dobrý s výhledem na moře. Jen pár komárů na pokoji a diskotéka, která patří k dovolené, pod námi.

Strava
Chutná, klasika, vždy bylo z čeho vybírat.

Služby hotelu
Vyžívali jsme málo, kromě nápojů v rámci zaplacené dovolené.

Pláž
Pláž k hotelu Byzance je pro nás špatná, kamenitá. Chodili jsme na pláž k cizímu hotelu - cca 300 m napravo), kde byla pláž upravovaná, písčitá. Boty do vody nutností.

Za 8 tisíc Kč na 11 dnů All exkluziv s odletem z Brna v měsíci červnu na poslední chvíli - nekupte to!!!

Ivan K., 15.06.2015, Datum pobytu: 2.6. - 12.6.2015
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Byzance

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Byzance, Nabeul, Tunisko Ivan K. 2015-06-15 6.8 1 10 Byzance

Celkem: 4,4 Po příjezdu po půlnoci nám na recepci oznámili, že pro nás nemají volný pokoj, bylo nás asi 8 páru, po hodině přišel "ředitel" hotelu,...

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 3 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Po příjezdu po půlnoci nám na recepci oznámili, že pro nás nemají volný pokoj, bylo nás asi 8 páru, po hodině přišel "ředitel" hotelu, který vždy, když jsme si šli stěžovat vzal do ruky telefon a dělal, že telefonuje, po 4 hodinách čekání, konečně dorazil náš delegát, ale jelikož tam byla i delegátka jiné CK vyjednala nám alespoň přenocování v jiném hotelu kousel dál, takže náš delegát nám byl k ničemu, zhruba v pů 6 ráno jsme se dostali do postele. Po čtyřech dnes stěžování nás konečně dali do našeho hotelu, pláž bya spinavá a bez bot do vody jsme si museli dávat velký pozor kam šlapeme, jelikož byl často velký vítr tak se ani nedalo plavat na lehátku, nakonec jsem si rozřízla ve vodě nohu a tak už jsme koupání v moří vzdali a koupali se jen v hotelovém bazénu kde bylo spousta arabů, kteří se chovali jako zvířata, stejně tak i jejich děti. Po pár dnech jsme se od delegáta dozvěděli, že naše pokoje, prodal hotel dráž arabům na víkend, kteří jeli oslavit konec ramadánu!! Jídlo pořád stejné, samé jejich blafy, a v jídelně jste pomalu neměli šanci si sednou k čistému stolu, jelikož spousta hostů si loupala vajíčka na stůl apod. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje, byly celkem slušné, každý den jsme uklízečce nechali nejaký ten Dinár, nic nám nebylo odcizeno a každý den nám na postel dávala květiny. Byla zde nová Tv na kterou, jsme se ale nedívali a nová klimatizace ale ovladač byl na recepci a museli jste zaplatit zálohu 50D.

Strava
Strava byla každý den témeř stejná, nedovařené brambory, spousta jejich omáček s masem, které ani nevypadalo jako maso, meloun a dort.

Služby hotelu
Hotel se prezenoval spoustou obchodů kavárnou atd, byla zde jedna velká budova celá uzavřená a jeden malý krámek!! V baru pivo a vodka..

Pláž
Pláž byla plná nedopalků od cigaret a střepů, občas se tu potuloval pochybný prodejce co prodával želvičky, palmy a cigarety, stačí na ně sáhnout a i když je nechcete tak jste BANDITA, že si je nechcete koupit.

Anonym, 30.01.2015, Datum pobytu: 1.8. - 15.8.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Les Pyramides

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Les Pyramides, Nabeul, Tunisko Anonym 2015-01-30 4.4 1 10 Les Pyramides

Celkem: 4,2 Voda vynikající, sluníčko nádherné, pláž hnusná. Tunisané vybírají za špinavá lehátka, rozbité slunečníky, za všechno chtějí zaplatit,...

 • 3 Ubytování
 • 6 Strava
 • 3 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Voda vynikající, sluníčko nádherné, pláž hnusná. Tunisané vybírají za špinavá lehátka, rozbité slunečníky, za všechno chtějí zaplatit, ale o čistotu se nestarají. Obtěžují hlavně ženy a nabízejí sexuální služby za úplatu. První tři noci jsme pro velmi hlučné chování hostů ve třech pokojích vůbec nespali a museli jsme ve 4 hodiny ráno na recepci nechat zavolat policii aby sjednala pořádek. Potom už se to utišilo. Diskotéka byla za 15 dnů jenom jednou. Animátoři se více zajímali o lehké děvy a ukájení jejich tužeb. Bohužel někdy jsme se styděli, že jsme češi. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Při vstupu do pokoje: Šok. Velký zápach z WC. V pokoji žádná skříňka ani police na pověšení a uložení osobních věcí. Chyběly sklenice, ručníky, toaletní papír atd.. Lůžka byla ustlána, ale nebylo asi vyměněno ložní prádlo, bylo pomačkané a na něm dost písku. Situaci jsme ihned řešili na recepci, ale první noc jsme museli přespat a druhý den jsme dostali jiné pokoje, které byli lépe připravené a vybavené.

Strava
Strava byla dobrá. Dalo se vždy vybrat z nabídnutého sortimentu. Nebylo žádné ovoce jenom oschlá jablka.

Služby hotelu
Služby bez zájmu. Stále jsme se museli něčeho domáhat. Ručníky, osušky, toaletní papír. Balkony nebyly uklízeny za 15 dnů ani jednou.

Pláž
Pláž hned u hotelu. Turistů už málo. Voda vynikající 26° C. Bohužel ve vodě se nacházely veškeré odpadky, které se v Tunisku produkují - smetiště. Dobré šnorchlování. Ovšem na pláži nehorázný nepořádek, spousta odpadků mezi kterými bylo rozbité sklo i injekční stříkačky.

Milan Žák, 09.11.2014, Datum pobytu: 10.10. - 24.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel:Les Pyramides

Byla tato recenze užitečná? Ano (5) Ne (1)

Les Pyramides, Nabeul, Tunisko Milan Žák 2014-11-09 4.2 1 10 PYRAMIDES

Všechny recenze Tunisko - Nabeul

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800