Blue Sky Travel

Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu roku 1999. Specialista pro exotiku, některé ostrovy ve Středomoří a Portugalsko přistupuje ke každému klientovi s individuální péčí. Lze kombinovat nejen více hotelů, ale i více zemí, určit si den odletu atd. Značnou variabilitu zájezdů Blue Sky Travel umožňuje využívání pravidelných leteckých linek, které jsou upřednostňovány kvůli jejich kvalitě, přesnosti a pohodlnosti.

Exotická nabídka této cestovní kanceláře zahrnuje zájezdy do Asie (Emiráty, Omán, Srí Lanka, Maledivy, Indie, Indonésie, Thajsko, Malajsie, Vietnam atd.), Indického oceánu (Mauritius, Réunion, Seychely) a Pacifiku (Cookovy Ostrovy, Fidži, Francouzská Polynésie). Samozřejmostí jsou plážové pobyty, poznávací zájezdy jsou koncipovány individuálně, a to formou cestování s vlastním řidičem/průvodcem v exotičtějších zemích nebo formou fly & drive, kdy máte na místě zajištěno ubytování a pronájem vozu. Ze evropských destinací si lze vybrat pobyt v Portugalsku vč. ostrova Madeira. Blue Sky Travel zajišťuje taktéž letecké víkendy po Evropě nebo letenky do celého světa, přičemž v ČR a SR působí i jako generální obchodní zástupce renomovaných leteckých společností z celého světa (Air Astana, Air Cairo, Air Mauritius, Croatia Airlines, Egypt Air, flydubai, Jet Airways, Kuwait Airways).

 

Dovolená Blue Sky Travel 2022 a Last Minute zájezdy Blue Sky Travel

Egypt Egypt (32 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 20 °C 11 890 Kč
Kypr Kypr (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 20 °C 20 990 Kč
Mauricius Mauricius (10 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 26 °C 32 190 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (42 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 25 °C 13 890 Kč
Srí Lanka Srí Lanka (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 28 °C 67 730 Kč
Zanzibar Zanzibar (6 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 29 °C 27 190 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na last-minute Invia.