Cestovní kancelář BON TON

Mottem cestovní kanceláře BON TON je „Vaše pohodová dovolená“. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1991 a patří mezi nejdéle působící, nejstabilnější a nejlépe zavedené i hodnocené cestovní kanceláře na českém trhu. BON TON je zakládajícím členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a působí již řadu let v prezídiu asociace. V soutěžích „O nejlepší cestovní kancelář v ČR“ pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj nejlepším cestovním kancelářím se umístila CK BON TON opakovaně na stříbrných a bronzových postech. BON TON se zaměřuje nejen na letní dovolené v Evropě, poznávací zájezdy, exotické destinace, ale nově také o pobyty a zejména poznávací zájezdy v České republice.

ZÁJEZDY POŘÁDANÉ CK BON TON:

V nabídce zájezdů naleznou zákazníci letecké i autokarové zájezdy do destinací: BULHARSKO (Primorsko, Černomorec, Kiten, Lozenec), ŘECKO (Chalkidiki – Sarti,  Fourka, Olympskou riviéru – Paralia), CHORVATSKO a další země.  Doprava je zajištěna letecky z Prahy, Ostravy a Brna a autokary z celé České republiky. Zájezdy autokarem do všech destinací z celé Moravy na 10 i 12 dnů.

Do dalekých destinací Vás ck pozve do destinací: Srí Lanka, Vietnam, Izrael, Jordánsk, Omán, Tanzánie a Zanzibar a Spojené Arabské Emiráty. 

Relaxačně-ozdravné víkendové pobyty ck pořádá do Maďarských lázní. 

CK BON TON je oficiálním partnerem Českého pavilonu na Světové výstavě EXPO v Dubaji, která se bude konat od října 2021 do dubna 2022. Zájezdy na EXPO jsou s odletem z Prahy, v ceně je celodenní prohlídka Dubaje, ubytování v hotelích Hilton, dva plné dny na Světové výstavě s exkluzivním vstupem do Českého pavilonu provázený zástupcem státu a také možnostmi nákupů a koupání. Zájezdy je možné prodloužit o pobyt v přímořských resortech s all inclusive programem. Ceny zájezdů od 24.990,- Kč

Nové zájezdy po České republice Vás zavedou do Krušnohoří, měst západních Čech, České Kanady, Jižních Čech, lázeňského trojúhelníku – vše s komfortní autokarovou dopravou a skvělým průvodcem. Hotely s polopenzí, výlety v ceně, relaxace a odpočinek.

Cestovní kancelář BON TON – Vaše pohodová dovolená!

Dovolená BON TON 2022 a Last Minute zájezdy BON TON

Bulharsko Bulharsko (9 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 12 °C 5 711 Kč
Česká republika Česká republika (4 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 3 990 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (17 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 15 °C 1 000 Kč
Izrael Izrael (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota moře: 21 °C 33 990 Kč
Maďarsko Maďarsko (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 2 690 Kč
Nizozemí Nizozemí (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 6 °C Teplota moře: 9 °C 6 990 Kč
Řecko Řecko (9 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 17 °C 6 151 Kč
Slovensko Slovensko (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 2 534 Kč
Slovinsko Slovinsko (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 14 °C 6 990 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz