EMMA

Cestovní kancelář EMMA zahájila svou činnost v roce 1990 a již přes 20 roků slouží svým klientům. Za tuto dobu si získala přízeň zejména mezi moravskou klientelou, neboť se zaměřuje na zájezdy převážně s odlety a odjezdy z Moravy.

Připravuje zájezdy převážně střední a vyšší úrovně a její klienti oceňují především kvalitu poskytovaných služeb a spolehlivost. Od roku 2009 uplatňuje pro své klienty International Travel Quality kodex, který je dlouhodobě používán na vyspělých trzích západní Evropy.

Cestovní kancelář EMMA organizuje pobytové i poznávací zájezdy a také zájezdy za exotikou. Pobytové zájezdy směřují do evropských zemí: Španělsko, Řecko, Kypr, Bulharsko, Turecko, Chorvatsko, Itálie.

Poznávací zájezdy této kanceláře umožňují poznání všech evropských zemí. Specializací této cestovní kanceláře je organizace zájezdů do Brazílie, kde má již více než 18ti leté zkušenosti. Vedle této destinace ale nabízí i Argentinu a Peru.

Dovolená EMMA 2021 a Last Minute zájezdy EMMA

Bulharsko Bulharsko (8 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 21 °C 8 990 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (4 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 7 390 Kč
Itálie Itálie (11 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 19 °C 13 490 Kč
Řecko Řecko (8 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 19 °C 12 990 Kč
Španělsko Španělsko (9 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 18 °C 22 990 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz.