Kellner

Cestovní kancelář Kellner se specializuje na chorvatské přímořské destinace od Istrie po jižní Dalmácii, kde zajišťuje pobyty v hotelech a apartmánech. V sezóně provozuje tři autobusové linky z Čech – (1) na Istrii, (2) Kvarner a ostrov Pag a (3) do jižní Dalmácie na Makarskou Rivieru, poloostrov Pelješac a na ostrov Korčulu – a zajišťuje dopravu do uvedených destinací také z Moravy.

Součástí nabídky jsou i pobytové zájezdy do italských přímořských letovisek včetně autobusové dopravy.

CK Kellner dále organizuje a nabízí autobusové poznávací zájezdy po Evropě např. Francie, Itálie, Německa, Rakouska, Nizozemska, Skandinávie, Velké Británie, Maďarsko, Polsko a dalších, lázeňské pobyty v Maďarsku a letecké zájezdy na Srí Lanku.

Dovolená KELLNER PÍSEK 2021 a Last Minute zájezdy KELLNER PÍSEK

Chorvatsko Chorvatsko (252 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 1 232 Kč
Itálie Itálie (30 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 19 °C 7 050 Kč
Maďarsko Maďarsko (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C 1 590 Kč
Rakousko Rakousko (15 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C 2 280 Kč
Slovinsko Slovinsko (9 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 18 °C 6 790 Kč

Majitelé CK Kellner ing. Pavel Kellner a ing. Ludmila Kellnerová provozují Cestovní kancelář Kellner od roku 1992 a od roku 1995 jsou členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Cestovní kancelář Kellner trvale usiluje o poskytování seriozních služeb za přijatelné ceny a plnou spokojenost klientů.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz