Ludor

Cestovní kancelář Ludor se již více než 25 let specializuje na pobyty v jedné z nejnavštěvovanějších zemí na světě - v Itálii. V současné době patří k největším touroperátorům v ČR specializujícím se na tuto destinaci.

Široká nabídka letních pobytů zahrnuje letoviska na celém italském pobřeží, na ostrovech, ve vnitrozemí a také u severoitalských jezer.

Mezi jedny z nejžádanějších patří letoviska severního Jadranu - Lignano, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, které jsou ideální především pro rodiny s dětmi. 

Oblasti jižní Itálie - Gargáno, Kalábrie, či Kampánie ocení milovníci azurového moře, krásných zálivů, nedotknuté přírody a typické italské pohodové atmosféry.

Pro obdivovatele historie a kultury je pravým místem Toskánsko. Na své si zde přijdou také   gurmáni, jelikož právě tato oblast je proslulá výtečnou kuchyní  a lahodným vínem.

Jedinečnou dovolenou lze prožít na ostrovech Sardinie, SicílieElba. Každý z nich nabízí krásné pláže, přírodu a osobitou atmosféru.

V nabídce zimních pobytů naleznete nejznámější italská lyžařská střediska. 

Cestovní kancelář Ludor zajišťuje pobyty pro individuální klienty, ale také pobyty pro skupiny s různým zaměřením. Nabízí jak hotely střední kategorie, tak hotely s vysokou úrovní služeb. Velkou část nabídky tvoří apartmány, rezidence a villaggia. Vyznavači neformální dovolené ocení především kempy, které jsou obklopeny zelení a ideálně vybavené pro prožití rodinné dovolené se spoustou zábavy.

Itálie je země nekonečných možností – na své si zde přijde opravdu každý!

Dovolená LUDOR 2022 a Last Minute zájezdy LUDOR

Česká republika Česká republika (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 1 000 Kč
Itálie Itálie (888 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 16 °C 945 Kč
Polsko Polsko (6 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C Teplota moře: 6 °C 4 390 Kč
Rakousko Rakousko (555 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 2 191 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz