Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Sardegna Travel

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL se specializuje na destinaci Sardinie již 20 let. Zajišťuje přímé letecké spojení na Sardinii z Prahy na sever do Olbie a na jih do Cagliari. Zajišťuje kompletní a vysoce kvalitní služby organizovaných zájezdů a řadu dalších služeb na míru dle individuálních požadavků.

Vybrat si můžete z široké škály ubytování (od luxusních hotelů, přes butikové, až po agroturisma) z celé Sardinie. O klienty se starají profesionální čeští delegáti po celou dobu letní sezóny, i během speciálních organizovaných zájezdů mimo hlavní sezónu.

Dovolená Sardegna Travel 2023 a Last Minute zájezdy Sardegna Travel

Itálie Itálie (100 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 24 °C 1 495 Kč

SARDEGNA TRAVEL dále nabízí pronájem luxusních jachet a historických plachetnic, soukromých letadel, doporučí Vám nejlepší restaurace a výlety, zajistí team buildingové akce, programy pro sportovce, kongresy či služební cesty. SARDEGNA TRAVEL je partnerem Regionu Sardinie, členem Italsko-české obchodní a průmyslové komory, členem ACKČR.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz