Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

Cestovní kancelář Sport-S

Cestovní kancelář Sport-S byla založena v roce 1990 původně jako Sport-S Švehla a následně od roku 1992 funguje jako Sport-S, s.r.o.. Od počátku své existence se zaměřila na aktivní pojetí dovolené, často se sportovním programem. Cílem je – v souladu s mottem poznávacích zájezdů a cest: „Každé místo nejen poznat, ale také si v něm užít“. A to platí pro všechny věkové a „výkonnostní“ skupiny, pro všechny duchem mladé klienty. Užijte si se Sport-S den, víkend i dovolenou při své oblíbené činnosti nebo si vyzkoušejte i zcela novou, dosud neznámou aktivitu.

Jaké zájezdy CK Sport-S nabízí?

Sport-S = Aktivní dovolená po celý rok.

Sport-S patří mezi nejvýznamnější české cestovní kanceláře s nabídkou lyžování v Alpách (v současné době téměř 70 středisek v Rakousku, Francii, Itálii a Švýcarsku). Lyžujeme od října do května, na ledovcích, ve věhlasných i menších a méně známých střediscích. Tomu odpovídá i velká rozmanitost nejen v lyžařské kvalitě jednotlivých míst, ale i v kvalitě ubytování, stravování a dalších poskytovaných služeb. Převážná část pobytů je s vlastní dopravou, do některých destinací zajištujeme za příplatek autobusovou (leteckou) přepravu. Nabízíme rovněž zkrácené pobyty - zejména v Rakousku a Itálii, v naší nabídce najdete ve velké míře pobyty včetně lyžařské permanentky již zahrnuté v ceně.

V létě Sport-S nabízí pobyty v Alpách s vlastní dopravou, rafting a canyoning, vodácké zájezdy v ČR, Polsku, Maďarsku i na Slovensku, půjčovnu lodí, sportovní programy v Česku, akce pro školy a skupiny na klíč. Vedle standardních služeb jako je ubytování, stravování, doprava, aj. zajišťujeme i program v podobě outdoorových aktivit a her, týmových soutěží i motivačních programů. Firemní akce lze zorganizovat celoročně, v Česku i v zahraničí.

Napsali jste nám (aneb jeden názor za všechny)
„…Vaše cestovní kancelář je vskutku famózně lahodná. Bylo s vámi dokonale...“

Dovolená Sport-S 2023 a Last Minute zájezdy Sport-S

Francie Francie (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 14 °C 3 920 Kč
Itálie Itálie (4 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 16 °C 10 290 Kč
Rakousko Rakousko (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 3 920 Kč