Chytrá záloha od 500 Kč – Zima 2017/2018

Akce Chytrá záloha: Objednejte si zimní dovolenou už teď!

CA Invia nabízí pro zimní sezónu 2017 možnost zakoupit si First Minute zájezd s nejnižší zálohou na trhu od 500 Kč. V předstihu si tak pojistíte nejlepší hotely v oblíbených zimních destinacích. 

Vaši zimní dovolenou 2017 si můžete vybírat v rámci termínů s odjezdem od 1. 12. 2017 do 30. 4. 2018. Akci Chytrá záloha můžete uplatnit na zájezdy objednané od 15. 8. do 31. 10. 2017.

Proč na lyže nebo za exotikou na First Minute?

  • Slevy a akce – nabídka zimních First Minute zájezdů je plná slev za včasný nákup, a to včetně výhod a akcí pro děti.
  • Nejlepší lokality – Nemusíte čekat, co na vás zbylo, a snižovat své požadavky jako u Last Minute. V rámci First Minute si můžete vybírat z kompletní nabídky zimních zájezdů. Na ledovce s lyžemi nebo za teplem do exotiky?

Dovolená na horách

Dovolená v zimě je pro mnohé z nás jasná – lyžování,
snowboarding, krásná horská chata a něco na zahřátí.

Exotická dovolená

Ohřát se v zimě na pláži u moře, to je snem většiny Evropanů.
Exotika u nás není nedostupnou lokalitou.

Nabídka zájezdů s Chytrou zálohou >>

Jak postupovat?

  1. Vyberte si zimní dovolenou z naší pestré nabídky First Minute zájezdů.
  2. Po odeslání objednávky vás bude během několika minut kontaktovat náš prodejce, který vám o akci Chytrá záloha od 500 Kč poskytne veškeré informace a zodpoví i vaše případné otázky.
  3. Následně zaplatíte za každou osobu od 15 let nízkou zálohu dle podmínek daného zájezdu. Mladší cestující neplatí nic.
  4. Nejpozději 45 dní před odletem uhradíte určité procento z celkové ceny zájezdu, dle podmínek pořádající CK. Cena zájezdu se musí pohybovat od 3000–60 000 Kč.
  5. Přesné znění podmínek akce „Chytrá záloha“ naleznete zdehttps://www.invia.cz/obchodni-podminky/

Nabídka zájezdů s Chytrou zálohou >>

Častý dotaz klientů:

  • Propadne mi záloha, když nakonec nikam nepojedu?

Pokud vznikne přeplatek mezi zálohou a storno podmínkami CK pořádající zájezd, klientovi se, samozřejmě, přeplatek vrátí. Jestliže vznikne nedoplatek, klient doplatí chybějící částku do realizovaného storno poplatku. Chytrá záloha od 500 Kč je pouze druh zálohy, tzn. veškeré rozdíly v platbách se musí vyrovnat z obou stran (Invia vs. klient).

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622