Chytrá záloha od 500 Kč – letní dovolená 2017

Leto Chytra zaloha

Využijte akce Chytrá záloha od 500 Kč a objednejte si svůj oblíbený hotel už teď

Pouze CA Invia jako jediná agentura v České republice nabízí pro letní sezónu 2017 možnost si zakoupit jakýkoliv First Minute zájezd od více než 300 českých a slovenských CK uhrazením nízké zálohy od 500 Kč dle podmínek u vybraného zájezdu, a tak si v předstihu pojistit nejlepší hotely a pokoje v oblíbených letních destinacích. 

Svoji letní dovolenou 2017 si můžete vybírat v rámci více než půl milionu letních termínů s odjezdem na dovolenou od 1. 6.  do 31. 10. 2017. Akci Chytrá záloha od 500 Kč lze na First Minute zájezdy uplatnit od 1. 3. do 31. 3. 2017.

Proč nakupovat letní First Minute a nečekat na Last Minute?

 • nejlepší místa – v rámci letních First Minute si můžete vybírat z kompletní nabídky letních dovolených. Nemusíte se, jako u Last Minute, probírat pouze tím, co zbylo, a tedy snižovat své požadavky na vaši ideální letní dovolenou.
 • slevy & akce – nabídka letních First Minute zájezdů je plná slev za včasný nákup, a to včetně výhodných slev a akcí na děti, kapesné zdarma apod.

Nabídka zájezdů s Chytrou zálohou >>

Proč koupit letní First Minute na Invia.cz?

 • záloha 500 Kč – nikde v České republice nezakoupíte letní First Minute zájezd výhodněji a s nižší zálohou než u nás. Stačí vám v rámci akce Chytrá záloha od 500 Kč uhradit nízkou zálohu v rozmezí 500–2 000 Kč a letní dovolená je vaše. Zbytek z ceny zájezdu uhradíte později, ale vámi vybranou lokalitu a tamní hotel vám již nikdo nevezme.
 • zájezdy od 300 CK – nemusíte procházet desítky webů jednotlivých cestovních kanceláří a ještě více kamenných poboček. Stačí se kdykoliv podívat na web Invia.cz a prohlédnout si denně aktualizovanou nabídku First Minute od 300 pojištěných CK. Ceny zájezdů jsou na Invia.cz ve stejné výši jako u pořádající CK, včetně všech slev a akcí.
 • pojištění proti krachu CK – každý zájezd na Invia.cz je chráněn proti krachu pořádající CK, a to díky pojištění FAKTOR 100, které na českém trhu nabízí pouze Invia. Díky pojištění FAKTOR 100 se váš nákup dovolené stane nejbezpečnějším nákupem dovolené v ČR!
 • hustá síť poboček – Invia jako největší online prodejce zájezdů má širokou síť poboček po celé České republice. Navštívit nás a nechat si poradit s výběrem dovolené, tak můžete v jedné z více než 100 kamenných kanceláří.

Chci využít akce Chytrá záloha od 500 Kč, jak mám postupovat?

 1. Vyberte si letní dovolenou z naší pestré nabídky First Minute zájezdů na letní sezónu 2017.
 2. Po odeslání objednávky vás bude během několika minut kontaktovat náš prodejce, který vám o akci Chytrá záloha od 500 Kč poskytne veškeré informace a zodpoví i vaše doplňující otázky.
 3. Následně zaplatíte za každou osobu starší 15 let nízkou zálohu dle podmínek vybraného zájezdu. Cestující mladší 15 let neplatí nic.
 4. 45 dní před odletem, nejpozději však do 30. 4. 2017 uhradíte % z celkové ceny zájezdu dle podmínek pořádající CK (minus výše již uhrazené zálohy)

Přesné znění podmínek akce „Chytrá záloha“ naleznete zde: https://www.invia.cz/obchodni-podminky/

Nabídka zájezdů s Chytrou zálohou >>

Časté dotazy klientů k akci Chytrá záloha od 500 Kč

 • Co se stane, když se nakonec rozhodnu nikam nejet. Mnou složená nízká záloha propadne?

Pokud vznikne přeplatek mezi zálohou a storno podmínkami CK pořádající zájezd, tak se samozřejmě klientovi přeplatek vrátí. Pokud vznikne nedoplatek, tak klient doplatí chybějící částku do realizovaného storno poplatku dané CK. Chytrá záloha od 500 Kč je pouze druh zálohy, tzn. veškeré rozdíly v platbách se musí vyrovnat z obou stran (Invia vs. klient).

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622