Indonésie dovolená a zájezdy

Indonésie tvoří pestrou mozaiku ostrovů. Nepřekvapí tedy, že se jedná o zemi mnoha kultur, stovek jazyků, různých zvyklostí i náboženství. Je ovšem také říší činných sopek, nekonečných bílých pláží a přátelských obyvatel. Pozoruhodný kraj starobylé kultury, moderní civilizace a přírodních národů volá k poznání i relaxaci.

Nejlépe hodnocené hotely v Indonésii

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Hora Rinjani

Hora Rinjani

Druhá největší aktivní sopka Indonésie patří bezpochyby mezi největší turistické atrakce Lomboku. Dokonce se s místními průvodci můžete vydat ke Kráterovému jezeru nebo přímo na vrchol hory Rinjani. Jezero jinak známé také jako Segara Anak je hluboké až 200 m.

Od roku 1997 se oblast v okolí hory Rinjani stala národním parkem.

Hory Treking
Pláž Senggigi

Pláž Senggigi

Senggigi je oblíbené turistické letovisko se spoustou hotelů. Tato oblast má skvělou polohu kopírující úžasné zátoky s bílými písčitými plážemi a kulisou kokosových palm s výhledem na zelené hory. Pláž Senggigi je jedním z nejoblíbenějších míst pro surfování. Pláž je čistá a klidná. Místní prodejci nejsou vlezlí a nenutí Vám své zboží. Obzvlášť nádherná je při západu slunce.

Pláže
Pláž Tanjung Aan

Pláž Tanjung Aan

Tanjung Aan je dlouhá čistá krásná pláž s bílým pískem a průzračnou mělkou vodou. Příjemný stín poskytují stromy nebo chatky na pláži. Celá pláž je obklopena zelenými kopci a obrovskými skalami. Pokud chcete spíše relaxovat v klidném prostředí, Tanjung Aan je ideální pláží pro Vás.

Pláže
Pláž Selong Belanak

Pláž Selong Belanak

Selong Belanak se nachází uprostřed resortu s restauracemi. Přesto zde bývá klid pro relaxaci. Pláž je dlouhá,má bílý písek a čistou vodu. Můžete zde pozorovat rybáře, kteří odsud vyplouvají na moře pro své každodenní úlovky. Pohybuje se zde poměrně dost volně pobíhajících místních psů, kterých se však nemusíte bát.

Jelikož je moře spíše klidné s občasnými vlnami, je tato pláž oblíbený místem surfařů - začátečníků.

Pláže

Nejlépe hodnocené hotely v Indonésii

Indonéské ostrovy se vyznačují pohodlnými hotelovými komplexy, krásnými plážemi, rozmanitou tropickou přírodou i působivými starobylými památkami. Indonésie proslula výbornými podmínkami pro surfování, potápění a šnorchlování. Zelené vnitrozemí svádí k pokoření hor a zkoumání zdejší flóry i fauny. Na seznamu aktivit nechybí rafting, kiteboarding, výlety do národních a zábavních parků.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Indonésie

Počasí v Indonésii

V Indonésii se střídají velmi vlhká období s velice suchými a teplými. Období dešťů trvá od října do dubna, zatímco suché období od května do září. Na Jávě se lze setkat s průměrnými ročními teplotami kolem 22–29 °C a s vlhkostí vzduchu 75 %. Celkový úhrn srážek na Jávě činí 4.000 mm. Moře u pobřeží Bali je dost teplé, abyste si k němu zaletěli i v zimě. Jeho teplota se pohybuje mezi 27 až 29 °C.

Cestovatelský magazín