Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indonesie/cestovani/covid_19.html

Indonésie last minute dovolená

Půvabný ostrůvek Lombok, trendy Bali s terasami rýžových polí a chrámovými slavnostmi nebo Sumatra s kouzelným deštným pralesem – to je pouze pár dobrých důvodů, proč si dopřát last minute zájezd do Indonésie, ostrovní říše s rozmanitými kulturami i zvyklostmi. Je to země činných sopek, nekonečných pláží a přátelských lidí.

Nejlépe hodnocené hotely v Indonésii

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Krásy last minute Indonésie

Pro pobyt v Indonésii potřebujete pas a vízum. Při pobytu do 30 dní lze získat vízum po příletu na letiště nebo při příjezdu do přístavu. Indonésie je tropickou krajinou, kam se doporučuje očkování proti žluté horečce a malárii. Spousta přírodních krás, jako je vulkanické jezero Dunau Toba nebo jedinečná flóra džungle na Sungai Mahakam, osloví každou dobrodružnou duši.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Indonésie mapa

Počasí a klima Indonésie

V Indonésii se střídají velmi vlhká období s velice suchými a teplými. Období dešťů trvá od října do dubna, zatímco suché období od května do září. Na Jávě se lze setkat s průměrnými ročními teplotami kolem 22–29 °C a se vzdušnou vlhkostí 75 %. Celkový úhrn srážek na Jávě činí 4.000 mm.

Cestovatelský magazín