Portoriko dovolená a zájezdy

Portoriko leží na ostrově a přilehlých menších ostrůvcích ve Velkých Antilách. Kryštof Kolumbus ho objevil roku 1493. I vy můžete poznat exotické kouzlo tohoto karibského ráje. Čeká vás tu tropická příroda, bohatá flóra a fauna v deštném pralese, pláže snů ve stínu palem, vynikající káva a lahodné rumové koktejly.

Nejlépe hodnocené hotely v Portoriku

Proč si vybrat exotický ostrov Portoriko?

Portoriko se vyznačuje krásnými plážemi. Ty nejhezčí v okolí hlavního města San Juan jsou Isla Verde a Condado. Klidnější místa najdete v malebném Luguillu. Milovníci historie ocení pevnosti Castillo San Felipe del Morro a Castillo San Cristóbal na seznamu UNESCO. Za návštěvu dále stojí firma na výrobu karibského rumu Bacardi, známá po celém světě. V podnikovém baru vám namíchají oblíbené nápoje.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Mapa Portotika

Počasí v Portoriku

Podnebí v Portoriku je tropické, tzn. teplé a vlhké s průměrnými teplotami kolem 24–30 °C. Od května do listopadu nastává období dešťů, zatímco od listopadu do května bývá naopak sucho. Období sucha je pro dovolenou na ostrově obecně více vyhledávané, období dešťů přitom neznamená výrazně vyšší srážky. Je zde pouze větší horko, vlhko a více větrno.

Cestovatelský magazín