Portoriko dovolená a zájezdy

Portoriko leží na ostrově a přilehlých menších ostrůvcích ve Velkých Antilách. Kryštof Kolumbus ho objevil roku 1493. I vy můžete poznat exotické kouzlo tohoto karibského ráje. Čeká vás tu tropická příroda, bohatá flóra a fauna v deštném pralese, pláže snů ve stínu palem, vynikající káva a lahodné rumové koktejly.

Proč si vybrat exotický ostrov Portoriko?

Portoriko se vyznačuje krásnými plážemi. Ty nejhezčí v okolí hlavního města San Juan jsou Isla Verde a Condado. Klidnější místa najdete v malebném Luguillu. Milovníci historie ocení pevnosti Castillo San Felipe del Morro a Castillo San Cristóbal na seznamu UNESCO. Za návštěvu dále stojí firma na výrobu karibského rumu Bacardi, známá po celém světě. V podnikovém baru vám namíchají oblíbené nápoje.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Portotika

Počasí v Portoriku

Podnebí v Portoriku je tropické, tzn. teplé a vlhké s průměrnými teplotami kolem 24–30 °C. Od května do listopadu nastává období dešťů, zatímco od listopadu do května bývá naopak sucho. Období sucha je pro dovolenou na ostrově obecně více vyhledávané, období dešťů přitom neznamená výrazně vyšší srážky. Je zde pouze větší horko, vlhko a více větrno.

Cestovatelský magazín