Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/trinidad_a_tobago/cestovani/covid_19.html

Trinidad a Tobago dovolená

Oba ostrovy, Trinidad i Tobago, se pyšní fascinující přírodou a deštnými pralesy. Tobago nabízí návštěvníkům dlouhé písečné pláže, krásné zátoky i skalní útesy. Hledáte-li klid, vyberte si tento karibský ráj. Trinidad je živější a hustěji osídlený. Za návštěvu stojí i malý ostrov Little Tobago, domov chráněného ptactva.

Nejlépe hodnocené hotely na Trinidadu a Tobagu

Čím zaujme Trinidad a Tobago

Turisticky vyhledávanější je ostrov Tobago nabízející písečné pláže, malebné zátoky a skvělé podmínky k plavání či potápění. Nejoblíbenějšími potápěčskými lokalitami jsou neobydlené ostrůvky u severního pobřeží, např. Little Tobago. Nejpopulárnější pláží Trinidadu je Maracas Bay, kde lze navštívit přírodní rezervaci a hnízdiště ptáka ibise, považovaného za národní symbol země.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa ostrovů Trinidad a Tobago

Počasí v Trinidadu a Tobagu

V rovníkovém pásu deštných pralesů lze očekávat horké počasí a takřka každodenní krátké přeháňky. Teploty na Trinidadu a Tobagu se po celý rok drží mezi 20 a 30 °C. Teplota moře pak činí 26–28 °C. Hlavní sezóna je od ledna do května, v období sucha. Slunce tehdy svítí až 8 hodin denně. Největší přívaly dešťů přicházejí od června do prosince. Ostrovy je nicméně možné navštívit prakticky kdykoliv.

Cestovatelský magazín