Iryna Veisz
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Vše bylo dobře.
Vše bylo dobře.
Pláž byl čistý
UbytováníPokoj byl hezký.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 890 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Hotel Amelia Mare v Albánii nabízí moderní ubytování přímo u krásné písečné pláže Jónského moře. Hosté zde ocení elegantní pokoje, venkovní bazén i výbornou středomořskou kuchyni v hotelové restauraci. Díky klidné atmosféře a blízkosti historických památek je ideálním místem pro odpočinkovou i poznávací dovolenou.
Vzdálenost od letiště
Doprava
Okolí
Veřejná pláž
Středisko
Vybavení
Sport a zábava
Informace
Dvoulůžkový pokoj bez balkonu
Dvoulůžkový pokoj, výhled okolí
Dvoulůžkový pokoj, výhled na moře
Rodinný pokoj
Superior s bočním výhledem na moře
All inclusive
Cena zahrnuje
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 147 hodnocení)
Tento hotel je 83. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 151 v Albánie.
Iryna Veisz
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Vše bylo dobře.
Vše bylo dobře.
Pláž byl čistý
UbytováníPokoj byl hezký.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Cecília M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Velmi dobre
Velmi dobre
Trosku mohol bit cistejsi
StravaVelmi dibre
UbytováníVelmi dobre
SlužbyVelmi dobre
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
at mate za sebou deset dovolenych, nebo sto, vzdycky bude jedna nejlepsi a jedna nejhorsi. Tahle byla nejhorsi. Nejsem vubec zhyckany clovek. Ale tohle byla sila. Ano, priroda byla krasna, ale i tam si clovek musi odmyslet vsude pritomne odpadky, Jak je tam sakra dostanou?
at mate za sebou deset dovolenych, nebo sto, vzdycky bude jedna nejlepsi a jedna nejhorsi. Tahle byla nejhorsi. Nejsem vubec zhyckany clovek. Ale tohle byla sila. Ano, priroda byla krasna, ale i tam si clovek musi odmyslet vsude pritomne odpadky, Jak je tam sakra dostanou?
kopce ras a odpadku. Kdyz jsem si chtel nasbirat par musli, vylovil jsem si plastovy sacek z more. Mohl jsem si i vybrat. nakonec jsem zvolil plastovy tacek.
StravaJidlo neustale stejne, co zbylo z obeda smichano k veceri, zasadne temer studene, kdyz neco doslo, tak uz vetsinou dalsi neprinesli. kdo prisel dele, uz na nej nezbylo. Hodne veci pripalenych
Ubytováníhotelove pokoje uzasne, jedine snad ze v koupelne neni kde si povesit rucnik. takze jedine na dvere.
SlužbyNikdo se na Vas neusmeje. Jedine na recepci a to do okamziku, kdy neco chcete. V tom okamziku jste potizista. Jedny vstricny clovek, je manazer. Prijemny, usmevavy, skoda jen ze jediny z celeho kolektivu. hotel ma 250 pokoju. A funguje jen jeden kavovar ze tri. Takze kdyz chcete kavu a nechcete travit dovolenu ve fronte na kafe, musite jit na vedlejsi bar a koupit si ji. To je hned.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Éva T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Poloha hotelu je vynikající, pokud si vyberete pokoj s výhledem na moře. Pokoje jsou špatně vybavené. Je zde málo ramínek na oblečení, skříň je otevřená, chybí držák na zubní kartáček, v koupelně není věšák na ručníky. Není zde úložný prostor na mýdlo ani sprchový gel. Vzhledem k tomu, že se jedná o relativně nový pětihvězdičkový hotel, je koberec v pokoji díry, část závěsu je u věšáku stržená. Lednička protéká, snažil jsem se z ní vypustit vodu. Dostávali jsme jednu půllitrovou lahev vody na osobu na týden. Obsluha je průměrná. Pláž není udržovaná v čistotě. Nedoporučuji tento hotel nikomu, kdo si chce odpočinout v pětihvězdičkovém hotelu.
Poloha hotelu je vynikající, pokud si vyberete pokoj s výhledem na moře. Pokoje jsou špatně vybavené. Je zde málo ramínek na oblečení, skříň je otevřená, chybí držák na zubní kartáček, v koupelně není věšák na ručníky. Není zde úložný prostor na mýdlo ani sprchový gel. Vzhledem k tomu, že se jedná o relativně nový pětihvězdičkový hotel, je koberec v pokoji díry, část závěsu je u věšáku stržená. Lednička protéká, snažil jsem se z ní vypustit vodu. Dostávali jsme jednu půllitrovou lahev vody na osobu na týden. Obsluha je průměrná. Pláž není udržovaná v čistotě. Nedoporučuji tento hotel nikomu, kdo si chce odpočinout v pětihvězdičkovém hotelu.
Pláž u hotelu nebyla uklizená, byla plná trosek a odpadků. Lehátka a okolí také nebyly uklizené, takže jsme se tam nemohli koupat. Šli jsme na pláž sousedního hotelu. To je docela otravné!
StravaJídlo bylo průměrné. Chyběly nám ryby a mořské plody. Jediné pečivo byly celý týden cupcakes a sirupy, pořád stejné. Ovoce také nebylo moc. Někdy tam mohly být banány nebo broskve. Kávovar nefungoval, takže jsme museli stát frontu u pultu před restaurací, kde nám podávali tradiční doplňovací kávovar. Na pult se vyhrnuly neumyté sklenice a hrnky, které muž ručně umyl pod tekoucí vodou a pak jsme si dali kávu. Večer byly k dispozici jen sklenice s vodou na dva druhy vína.
UbytováníPožádali jsme o pokoj s výhledem na moře, který měl vynikající výhled. Nalevo jsme viděli střechu sousedního hotelu, který měl nahoře spoustu oken. Pokoje jsou špatně vybavené. Je zde málo ramínek na oblečení, skříň je otevřená, chybí držák na zubní kartáček a v koupelně není věšák na ručníky. Není zde dávkovač mýdla ani sprchového gelu. Vzhledem k tomu, že se jedná o relativně nový pětihvězdičkový hotel, je koberec v pokoji díry a část závěsu je u věšáku stržená. Lednička protéká, snažil jsem se z ní vypustit vodu.
SlužbyPersonál byl milý a pilně pracoval nepřetržitě. Bar byl dost omezený. Celý den nám nechyběla hlasitá hudba. Výtah na střechu nefungoval. Jednou večer jsme se tam dostali jednou nahoru. Hotelový bazén byl čistý a okolí bylo uklizené. Jednou jsme si v něm i zaplavali, protože máme raději moře.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Zsuzsanna M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Byla to dobrá hodnota za peníze.
Byla to dobrá hodnota za peníze.
Bohužel, pláž byla špinavá a neuklizená!!!
StravaBylo to možná trochu monotónní, ale vydatné.
UbytováníKvalitní, čisté a uklizené na dobrém místě.
SlužbyBezchybný, zdvořilý a ochotný personál.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Erika Ildikó T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Velmi pěkný hotel s ochotným a veselým personálem. S pestrou nabídkou jídel, která občas nechávala něco složitého, co se týče udržení tepla, bylo jídlo vlažné. Pláž by se měla trochu lépe udržovat a odpadky kolem lehátek by se měly častěji uklízet.
Velmi pěkný hotel s ochotným a veselým personálem. S pestrou nabídkou jídel, která občas nechávala něco složitého, co se týče udržení tepla, bylo jídlo vlažné. Pláž by se měla trochu lépe udržovat a odpadky kolem lehátek by se měly častěji uklízet.
Vchod na soukromou pláž je na druhé straně silnice.
StravaS rozmanitostí pokrmů, jejichž uchovávání někdy nechávalo něco schválně, byly vlažné. Většinou byly zobrazeny i názvy pokrmů, ale nikdy ne názvy polévek. Jídlo bylo vynikající, personál byl na vysoké úrovni, stoly byly vždy čisté a talíře byly velmi rychle uklizeny.
UbytováníPohodlné postele, úklid na požádání. Prostorné pokoje, většina balkonů s výhledem na moře.
SlužbyBazén byl neustále čištěn. V hotelu bylo hodně maďarských skupin, které se scházely u baru u bazénu od 21:00 po večeři do 23:00, což by nebyl problém, až na to, že se hotelový repertoár hudební kulisy změnil na maďarskou párty hudbu a kolem 22:00 se ujali vedení, zpívali, tančili, jezdili vlakem a svatební písně a nakonec celému prostoru dominovala píseň Kordasových „Reptér“. Divím se, že o tom hosté „jiných“ národů neřekli na recepci. Izolace oken v pokojích dobře zavírá, takže to mohlo snižovat svatební atmosféru.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Michal Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Stále stejná strava hlavně vše studené, nehorázně přechlórovaný bazén, neupravená a špinavá pláž, moře v zátoce špinavé
Stále stejná strava hlavně vše studené, nehorázně přechlórovaný bazén, neupravená a špinavá pláž, moře v zátoce špinavé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.