Antonín T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
S hotelem opravdu velká spokojenost. Moderní hotel hned na pláži.
Jen nás překvapilo, že jsme na hotel museli kousek dojít, BUS nemohl zajet až k hotelu - neotočil by se tam!Ale byl to jen kousek.
S hotelem opravdu velká spokojenost. Moderní hotel hned na pláži.
Jen nás překvapilo, že jsme na hotel museli kousek dojít, BUS nemohl zajet až k hotelu - neotočil by se tam!Ale byl to jen kousek.
Hned u hotelu, hodně lehátek, vstup do vody pozvolný.
Jen nás překvapilo, že na pláži nejsou odp.koše, chodil pán, který vše sebral a uklidil hotelovou pláž.
Nikdo neotravoval, podél pláže se dalo dojít až do města krásnou procházkou.
spokojenost, většinou kuřecí maso( na různé způsoby), ale také ryby, mořské plody a občas i hovězí.Velký výběr jak jak zeleniny, salátů i ovoce, o zákuskách ani memluvě.
Se stravou jsme byli nadmíru spokojeni.
krásný moderní pokoj, denně úklid, všude čisto.
SlužbyVše v naprostém pořádku všichni usměvaví, vstřícní, vždy nápomocni pomoci.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)







