Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 906 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 70 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Alena Ř.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Albánie je úžasná země, z dovolené jsme nadšení a plní dojmů a celkově naše dovolená naplnila naše očekávání. Je to ještě země nezkažená masovým turismem s divokou přírodou, prašnými cestami a chudými lidmi kde můžete zažít a vidět spoustu zajímavého. Rozhodně to ale není dovolená pro každého. Kdo je zvyklý na velké hotelové komplexy s hromadami jídla a animačními programy ať do Albánie nejezdí. Každému kdo chce Albánii navštívit doporučuji nastudovat si dostupné informace o této destinaci i o zájezdu, stejně tak jako jsme to udělali my, potom můžete být jen mile překvapeni.
V destinaci od Sarandy po Butrint se lze přepravovat místními autobusy, nástupní stanice nejsou nijak označeny jednotná cena 100 LEK. V obchodech nakoupíte velice levně, pokud si dáte jídlo v restauraci stále vychází levněji než u nás. Personál všude ochotný. Vstupy do památek jsou v porovnání z ČR velice nízké, pokud někde budete brzy ráno, je možné že nebudete platit vůbec. Aktuální kurz byl 7/19 1EUR= 120LEK. Všude je dobré mít hotovost, kartou se většinou platit nedá.
Albánie je úžasná země, z dovolené jsme nadšení a plní dojmů a celkově naše dovolená naplnila naše očekávání. Je to ještě země nezkažená masovým turismem s divokou přírodou, prašnými cestami a chudými lidmi kde můžete zažít a vidět spoustu zajímavého. Rozhodně to ale není dovolená pro každého. Kdo je zvyklý na velké hotelové komplexy s hromadami jídla a animačními programy ať do Albánie nejezdí. Každému kdo chce Albánii navštívit doporučuji nastudovat si dostupné informace o této destinaci i o zájezdu, stejně tak jako jsme to udělali my, potom můžete být jen mile překvapeni.
V destinaci od Sarandy po Butrint se lze přepravovat místními autobusy, nástupní stanice nejsou nijak označeny jednotná cena 100 LEK. V obchodech nakoupíte velice levně, pokud si dáte jídlo v restauraci stále vychází levněji než u nás. Personál všude ochotný. Vstupy do památek jsou v porovnání z ČR velice nízké, pokud někde budete brzy ráno, je možné že nebudete platit vůbec. Aktuální kurz byl 7/19 1EUR= 120LEK. Všude je dobré mít hotovost, kartou se většinou platit nedá.
Pláže jsou v okolí hotelu písečné, čisté, průzračná voda. Na každém kousku pláže kde to jde, jsou umístěny lehátka se slunečníky, za které se platí. Lehátek je vždy dostatek a i v plné sezoně jsme si mohli vybrat, pláže nebyly přeplněné. Cena za 2 lehátka a slunečník v plné sezoně byla 700-800LEK mimo sezonu jsou levnější. Lehátka vždy patří k nějakému baru nebo restauraci nad pláží, takže obsluha pláže přinese ochotně pití, kávu apod. Divoké pláže bez lehátek ke koupání v této oblasti nejsou.
StravaStrava formou bufetu, jídlo vždy čerstvé, na evropské poměry trochu chudší výběr, ale vždy si bylo z čeho vybrat a rozhodně jsme neměli hlad. U snídaní nebývá sladké pečivo ani ovoce. U večeří vždy místní výborná polévka, jeden až 2 druhy masa, 1-2 přílohy, několik druhů zeleninových salátů, dezerty ani ovoce nejsou, pouze meloun.
UbytováníUbytování bylo v nově postaveném menším hotelu s bazénem, vždy čistě uklizeno, každý druhý den převlečené postele a čisté ručníky, personál velice příjemný, mluví anglicky. Pokud mohou, ochotně poradí nebo pomohou.
Drobné nedokonalosti je třeba prominou - např. v koupelně by byla vhodnější sprchovací zástěna než závěs.
Přímo v hotelu je možné si domluvit půjčení auta, nepotřebovali jsme ani mezinárodní řidičák ani kreditní kartu, dokonce jme nemuseli ani složit žádnou zálohu. Za Mercedes na 1 den jme zaplatili 45 EUR. Velice ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (9) (0)
Filtrovat recenze
Nerissa B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do Albanie jezdime pravidelne uz patym rokem, vzdy si pujcime auto a jezdime jak do mest, vesnic, tak i na ty nejzapadlejsi plazicky. V zari je tam vzdy krasne a uz nejsou plaze az tak preplnene turisty, more je krasne teple a vse je otevrene.
Do Albanie jezdime pravidelne uz patym rokem, vzdy si pujcime auto a jezdime jak do mest, vesnic, tak i na ty nejzapadlejsi plazicky. V zari je tam vzdy krasne a uz nejsou plaze az tak preplnene turisty, more je krasne teple a vse je otevrene.
nejblizsi plaz par minut pesky, v podtate pres hlavni silnici a kousek - plazi tam bylo vedel sebe hned nekolik, rozdelene na useky, placena lehatka, ale ceny mi prisly fajn - nejcasteji 1000 lek za set a kdyz jste prisli odpoledne, tak jenom 500 ci 700. Na plazi z kazde strany mensi restaurace, kde se dalo koupit vzdy neco k piti, zakousnuti. Cesta na znamou plaz Bora Bora trochu delsi - my tam jezdili prave pujcenym autem. Tam lehatka za 1500-2000 Leku a krasny jemny bily pisecek.
StravaStravovani v hotleu velmi dobre, zamerene hodne na zeleninu, ale kazdy den byl vzdy nejaky druh masa a casto byvaly i ryby (meli jsme polopenzi). Kazdy by si vybral. Rano jsme si vzdy kupovali jejich kafe, espreso, ktere bylo dokonale (v ramci snidane bylo i kafe rozpustne zdarma, ale to jsme nevyuzivali). Vecer jsme si vzdy kupovali mistni pivo Elbar ( bohuzel na hotleu tocene nebylo, al eto jsme si vynahradili pak v jinych restauracich, kde tocili obvykle Korcu nebo Tiranu) a davali panaka albanskeho vyborneho rumu.
UbytováníV ubytovani jsme byli uz po druhe, vzdy jsem si rovnou na hotelu doplatila vyhled na more. Hotel jako takovy je perfektni, ale bohuzel je primo u rusne hlavni silnice, ktera vede Ksamilem. Kazdopadne, kdyz zavrete na noc dvere a vse utesnite, tak ta auta a ruch moc neslysite, ale s otevrenymi dvermi na balkon ci oknem se spat neda.
SlužbyObsluha v hotelu perfektni, moc mili majitele, u kterych jsme si vzdy domluvili pujceni auta.
Majitele se o hotel skvele straji a zalezi jim na kazdem hostovi, jsou velmi pozorni.
Moznost vyuzivat i hotelovy bazen.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Je vidět, že Albánie je chudá a na turistiku není příliš připravená. Ale lidé jsou milí, snaží se dorozumět a nejsou vlezlí jako třeba v Turecku.
Je vidět, že Albánie je chudá a na turistiku není příliš připravená. Ale lidé jsou milí, snaží se dorozumět a nejsou vlezlí jako třeba v Turecku.
Lehátka relativně drahá, takže jsme leželi na dece na veřejné pláži. Vstup do vody se musel vybírat, ne všude bylo písečné dno.
StravaVYNIKAJÍCÍ. Jídla bylo dost, bylo rozmanité a velmi chutné. Obsluha vzorná.
UbytováníVše velmi čisté, ručníky a prostěradlo se měnily snad každý druhý nebo třetí den. Televizi ani klimatizaci jsme nepouštěli.
SlužbyNení co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Zuzana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená, milí lidé, hezké písčité pláže v centru města (u hotelu pláže s horším vstupem do moře), lehátka a slunečníky za poplatek. Hotel má bazén, což je velká výhoda.
Příjemná dovolená, milí lidé, hezké písčité pláže v centru města (u hotelu pláže s horším vstupem do moře), lehátka a slunečníky za poplatek. Hotel má bazén, což je velká výhoda.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Helena G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná země, milí domorodci. Nikdo se vás nesnaží ošidit nebo vám něco vnutit. Krásně čisté moře. Nepřecpané pláže.
Krásná země, milí domorodci. Nikdo se vás nesnaží ošidit nebo vám něco vnutit. Krásně čisté moře. Nepřecpané pláže.
Krásně čisté moře. Nepřecpané a uklizené pláže.
StravaK snídaní mohlo být ovoce.
UbytováníUbytování pěkné, hotel čistý, služky O.K.
SlužbyPersonálu hotelu milý, vstřícný, přátelský. Byli jsme velmi spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
František Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená pro ty, kdo chtějí poznat nové zážitky, milé lidi a jejich styl života. Jestliže hledáte dokonalý servis a dovolenou u bazénu, vybírejte jinou destinaci.
Dovolená pro ty, kdo chtějí poznat nové zážitky, milé lidi a jejich styl života. Jestliže hledáte dokonalý servis a dovolenou u bazénu, vybírejte jinou destinaci.
Pláž je vzdálená asi 500m, s velmi čistým mořem...bohužel mořský život ubývá - což není jen problém zde...na šnorchlování jsou lepší místa kolem skalnatého pobřeží, kde narazíte na rybičky. V sezóně velká hustota lidí soustředěná kolem placených slunečníků s lehátky...kdo pátrá, najde i klidnější místa, zvl. dopoledne.
StravaStrava je blízká řecké - dostatek zeleniny, příloh, výborně okořeněno - jen menší výběr - a to i v zákuscích. Bylo nahrazeno každodenním melounem. Určitě nestrádáte. Volili jsme polopenzi kvůli volnosti pohybu a tak ochutnali i grilované maso, které připravují na jedničku. Ve většině taveren se setkáte s velmi dobrým točeným pivem.
UbytováníTento hotel se nachází v relativně klidnější části, pokud není váš pokoj nasměrován na poměrně frekventovanou silnici. obsluha milá ochotná. Pokoje překvapivě prostorné a čisté s úklidem obden. K dispozici je i malá kuchyňka s konvicí na kávu. K vylepšení chybí další křeslo (měli jsme jen jedno) a vybavenější koupelna (sprchový kout nalepený na záchod se závěsem, žádná polička na toaletní věci, věšák)...na pár dní se to dá bez problémů přežít.
SlužbyHotelové služby jsou vstřícné a ochotné, domluvíte se anglicky. Hostů si opravdu váží.
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.