ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ (4 *HOTEL)

Andorra

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ (4 *HOTEL)

Číslo termínu: SC244861

Popis

Andorra – miniaturní knížectví ležící v kotlině obklopené Pyrenejemi. Výborné podmínky pro vysokohorskou turistiku uprostřed nádherné nedotčené přírody. Malebně položená horská jezera orámovaná horami, turisticky atraktivní stezky ve vysokohorských výškách, zelená údolí, temně modrá jezera, jimž dominují ostré vrcholky hor. Hluboce zaříznuté kotliny s pastvinami, prudké horské říčky a burácející vodopády. Lákavé túry se skvostnými panoramatickými výhledy na fantastickou přírodní scenérii. Ubytování ve 4* horském hotelu, pokoje s balkónem, volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness centra. Večer na ubytování živá muzika.

V ceně je zahrnuto

Doprava klimatizovaným autobusem, 7x nocleh ve 4* hotelu s polopenzí (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, polopenze formou bufetu), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Příplatky: 1-lůžkový pokoj za 4900 Kč.

Doprava

Doprava klimatizovaným autobusem

Ubytování

7x nocleh ve 4* hotelu s bohatou polopenzí (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím - vlastní koupelnou, WC, fénem, sat. TV, trezorem a balkónem), Volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness centra. Večer živá muzika. 1-lůžkový pokoj za 4900 Kč.

Stravování

bohatá polopenze

Délka tras

autobusem 3600 km, pěšky 7x 3-15 km (volitelně)

1. - 2. den

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách. Příjezd do Andorry, ubytování, seznámení s okolím.

3. den

Celodenní turistika charakteristickým a zároveň nejznámějším andorrským údolím Vall d‘Incles k největším jezerům Juclar s bohatou flórou. Cestou působivé vodopády, vyhlídky na okolní horské hřebeny.

4. den

Celodenní turistika - výstup na magickou horu Pic de Casamanya (2740 m) je povinností každého turisty, který přijede do Andorry. Fantastické výhledy z vrcholu během výstupu. Možnost nenáročné okružní túry.

5. den

Odpočinkový den, výlet do hlavního města Andorra la Vella. Prohlídka historického středu (úzké uličky s nízkými kamennými domy, středověké kostely Sant Esteve a Sant Andreu, sídlo parlamentu z 16. století), možnost výhodných nákupů, případně návštěvy světově proslulých termálních lázní Caldea. Při zpáteční cestě zastávka u poutního místa, kaple patronky Andorry, zázračné Madony z Meritxellu.

6. den

Celodenní turistika, fascinující okružní cesta okolo ledovcových jezer v údolí Pessons do impozantní kotliny orámované horami dosahujícími výšky okolo 2800 m. Možnost prodloužení trasy s výstupem na Collada dela Pessons (2792 m).

7. den

Celodenní okružní turistika v přírodním parku Comapedrosa okolo polozapomenutých farem, v obou směrech nádherné vyhlídky na nejvyšší pohoří Andorry Coma Pedrosa.

8. den

Turistika mezi vrcholky hor a jezery Tristaina. Kotlina s bohatou faunou i flórou, s nejvyšším vrcholem Pic de Tristaina (2882 m) s možností prodloužení o výstup na jeden z nejbližších vrcholů.

9. - 10. den

Ráno odjezd z hotelu. Přejezd do Francie, povinná přestávka v Séte, městě přezdívaném Benátky Languedocu. Možnost koupání na písečné pláži, procházka podél kanálů, návštěva starého rybářského přístavu nebo vyhlídka z Mont Saint Clair. Večer pokračování v cestě Francií a Německem. Návrat do ČR.


Pořádající CK

Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o. IČ: 49970844

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Karolína, specialista prodeje zájezdů