Zahraniční návštěvníci příjíždějící na Bali (a to včetně dětí) platí při vstupu turistickou daň ve výši 150.000 indonéských rupií (cca 10 USD). Poplatek se doporučuje uhradit ještě před příjezdem na Bali online prostřednictvím webových stránek Love Bali (viz www.lovebali.baliprov.go.id), kde jsou rovněž k dispozici podrobné informace k turistické dani.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indonesie/cestovani/covid_19.html

Hotel Relax Bali

Hodnocení: 3/5

Bali, Kubu

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 97 618

Poloha

Oblíbený hotel Relax Bali se nachází na severovýchodním pobřeží Bali ve vesnici Kubu – cca 4 km od Tulambenu (potápěčského centra).  Resort se rozkládá v tropické zahradě plné kokosových palem a to přímo u moře a je rozdělen na dvě sousedící části  - Relax a Monkey. Část Relax byla dostavena v roce 2010, část Monkey byla rekonstruována v roce 2008. Krásné a živé korálové zahrady leží přímo před resortem. V okolí můžete podniknout mnoho zajímavých výletů: - výlety na sopky Agung a Batur, největší hinduistické a budhistické chrámy, krásnou okolní přírodu, domorodé vesnice a trhy. V hotelu se nachází česká základna potápěčského centra a k nápomoci je Vám i česky mluvící personál.       

Vybavení

Vybavením resortu je recepce s celodenním provozem, restaurace s místní i mezinárodní kuchyní (otevřená tradiční budova s nabídkou balijských i kontinentálních jídel, vyjímkou nejsou ani různé saláty, poháry, espresso a točené pivo Bintang.), bar (nabídka alkoholických a nealko nápojů, čerstvých džusů a míchaných nápojů, točené pivo, obsluha i na pokoje.), bazénový bar (míchané nápoje, točené pivo, obsluha u bazénu), grill (čerstvé mořské ryby, úlovky vaše nebo místních rybářů.), sladkovodní 16 m dlouhý bazén, druhý 8 m sladkovodní bazén (s výcvikovou sladkovodní potápěčskou část bazénu, hloubka 3,3 m), dětské brouzdaliště, česká potápěčská základna, půjčovna potápěčského vybavení, pronájem motorek, možnost zapůjčení DVD setu, satelit, internet, relaxační centrum, tradiční masáže, pedikúra, manikúra, jacuzzi.

Ubytování

V nabídce je celkem k ubytování 13 bungalovů - 12 dvoulůžkových + 1 čtyřlůžkový bungalov F - family . Vybavení bungalovů -  útulné, klimatizované dvoulůžkové bungalovy jsou vybaveny stylovým nábytkem, který kombinuje tradici s moderním komfortem. Všechny bungalovy mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha s teplou vodou) a  venkovní terasu s posezením, dále klimatizaci, bezpečnostní schránku a minibar, leží přímo na břehu a mají nádherný výhled na moře. I. část RELAX (De luxe) - 6 klimatizovaných bungalovů s výhledem na moře, volně umístěných v zahradě a háji kokosových palem. Všechny bungalovy mají terasu s posezením a poležení s lehátky a slunečníkem. Dále 5  nových bungalovů  vybavených  postelemi s možností úpravy na manželské lože nebo dvě oddělené postele. Větší rodinný bungalov ( F) se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem. Je zde jedna manželská ložnice a druhý pokoj se dvěma oddělenými postelemi. Možnost přiobjednání max tří přistýlek v prostorném obývacím pokoji zvětší kapacitu bungalovu ( F - family) na 7 osob. Všechny bungalovy Relax dále mají venkovní, z poloviny zastřešenou venkovní koupelnu s palmou, zásobený minibar a bezpečnostní box a terasu a nádherný výhled na moře . II. část MONKEY (Standard) - 7 klimatizovaných bungalovů vybavených manželskými postelemi s možností úpravy na oddělené postele. Bungalovy jsou umístěny v krásné zahradě cca 15 metrů od moře. Jedná se o dvojbungalovy oddělené zdí, s vnitřní koupelnou s teplou sprchou. Na vyžádání je možné ubytování vile Shark (pro 4 - 8 osob - z toho 4 hotelové přistýlky) - Od resortu Relax Bali je vzdálená cca 100 metrů.  Krátkou procházkou po pláži se ocitnete v absolutním soukromí vily v tropické přírodě. Pobyt ve vile se vším soukromím a s kvalitním servisem nedalekého resortu Relax Bali je asi tím nejlepším co si můžete pro svou dovolenou naplánovat. Ideální pro rodiny s dětmi, nebo skupiny přátel. Vila SHARKa  nabízísoukromí tropické vily se servisem českého resortu RELAX BALI  ( cca 100m), dvě klimatizované ložnice s manželskými postelemi a vlastním sociálním zařízením, dvě lůžka v obývací místnosti s výhledem na moře, možnost dalších dvou přistýlek, vybavenou kuchyň pro menší jídla, telefonem se spojíte s restaurací nebo recepcí resortu RELAX BALI, stíněnou terasu s výhledem na moře ( vzdálenost  cca 20 m ), vlastní sladkovodní bazén, přímé propojení na český personál Relax Bali a veškerý servis Relax Bali zaručen - podpora potápění, organizace výletů, dopravy atd.

Strava

Kontinentální snídaně

Služby

Skvělá poloha resortu, který nesousedí s žádným jiným, umocňuje zážitek z vašeho pobytu v čarokrásné přírodě. V resortu čekejte absolutní soukromí, klidné procházky po okolí, návštěvy baru a restaurace nebo se můžete vydat na návštěvy nedalekého rušnějšího turistického Tulambenu. Váš volný čas si zde můžete zorganizovat podle vaší momentální nálady.  Resort nabízí řadu výletů po Bali - autobusem, s možností česky mluvícího průvodce, kurzy potápění v celosvětově rozšířeném systému SSI, vše s českými instruktory

Služby za poplatek

trezor, minibar, masáže, centrum vodních sportů na pláži, potápěčské centrum, pronájem aut a motorek

Pláž

Oblázková pláž s průzračně čistým mořem se nachází přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Golf Golf ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 29 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec