Hotel Grand Hotel Casselberg (Bruggy)

Belgie

Více o ubytování

od 18 190 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 102 009

Poloha

Grand Hotel Casselbergh nabízí ubytování s historickými prvky a moderním zařízením v Bruggách, 270 metrů od náměstí Grote Markt. Součástí tohoto 4hvězdičkového hotelu je wellness centrum situované ve sklepích ze 16. století. Hostům je v hotelu zdarma k dispozici Wi-Fi.

Vybavení

K vybavení objektu patří wellness centrum situované ve sklepích ze 16. století. Hostům je v hotelu zdarma k dispozici Wi-Fi. V hotelovém wellness centru můžete využít hammam, saunu a tureckou lázeň. K dispozici je také fitness centrum a nabídka relaxačních masáží. Ve velké jídelně se podává bohatá snídaně formou bufetu, která zahrnuje míchaná vejce, slaninu a pečivo. V hotelu se nachází také elegantní knihovna a bar s původními prvky, včetně krbu.

Ubytování

Grand Hotel Casselbergh Brugge nabízí klimatizované pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarem a zařízením pro přípravu čaje a kávy. Některé pokoje se nacházejí ve staré části budovy, jiné jsou umístěné v moderním křídle.

Strava

Ve velké jídelně se podává bohatá snídaně formou bufetu, která zahrnuje míchaná vejce, slaninu a pečivo. V hotelu se nachází také elegantní knihovna a bar s původními prvky, včetně krbu.

Služby

Hotel Casselbergh je vzdálen 15 minut chůze od begináže a pivovaru De Halve Maan a 20 minut od vlakového nádraží v Bruggách. V hotelovém wellness centru můžete využít hammam, saunu a tureckou lázeň. K dispozici je také fitness centrum a nabídka relaxačních masáží.

Informace o hotelu

  • Klimatizace ano
  • TV ano
  • Minibar, Bar ano
  • Fitness ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 10 °C