Hana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel by potřeboval celkovou rekonstrukci, ale vzhledem k obrovským prostorům a velikostí hotelu by byla příliš nákladná. Před třiceti lety byl v Kitenu nejluxusnějším hotelem. Mezi ubytovanými jsme byli jediní Češi, ostatní Bulhaři. Všichni byli příjemní.
Hotel by potřeboval celkovou rekonstrukci, ale vzhledem k obrovským prostorům a velikostí hotelu by byla příliš nákladná. Před třiceti lety byl v Kitenu nejluxusnějším hotelem. Mezi ubytovanými jsme byli jediní Češi, ostatní Bulhaři. Všichni byli příjemní.
Pláž byla tak plná, že jsme chodili v 7.30 umístit slunečník a osušky, jinak bychom leželi pod barem.Jižní pláž není tak plná, je větší, ale trošku dál.
StravaStrava jako na jiných hotelích. My jsme měli jen snídaně,- vejce na tři způsoby, marmelády, medy, párky, klobásy, pečiva spousta sladkého i slaného, vždy jsme si vybrali.
UbytováníChyběla klimatizace, pokoj standartní, vybydlený, ale na rozdíl od ostatních luxusnějších hotelů byla přistýlka postel, ne jen matrace na zemi. V noci 30 m od hotelu hrála živá hudba, potě vykřikovali a zpívali opilci. Důchodci by to asi nepřežili.
SlužbyPersonál pŕíjemný a usměvavý, pan delegát milý, ochotný, vstřícný, ostatní delegáti působili jeko sehraný tým, při sbírání lidí na letiště jsme je obdivovali. Zřejmě to nemají lehké s některými ,, rozežranci,,
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









