Viktória K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Boli sme veľmi milo prekvapený. Veľmi sa nam páčilo, určite sa vrátime.
Boli sme veľmi milo prekvapený. Veľmi sa nam páčilo, určite sa vrátime.
Pláž sa od ubytovania nenachádzala daleko, bola pekna piesočnatá a čistá. Najst si miesto s dekou nebol taktiez problem. More ciste a krasne, len sme akurat vychytili vlny, ktore boli silne aj s prúdom. Cervena vlajka však nerobila problem pri kúpaní, plavčíci na nás dohliadali.
StravaBoli sme bez stravy, ale dalo sa pekne najesť a za lacno v okoli hotela.
UbytováníIzba bola veľká a priestranná, nechýbala klimatizácia, televízor ale aj chladnička, velke plus vidim ze sa v izbe nachádzal aj balkón s jemným výhľadom na more. Tiché prostredie bez hluku a veľmi blizko pláže, cez duny cca 5minut pešo. Supermarkety vsade na okolo aj reštaurácie. Veľmi dobra lokalita.
SlužbyS upratovaním nebol problem, výmena uterákov, nove plachty. Servis taktiez perfektný, ak sa nieco pokazilo do 30min to bolo hotové.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)













