Sv. Dimitar Hodnocení: 3/5
od 10 970 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 970 Kč za os.
od 10 178 Kč za os.
od 10 990 Kč za os.
od 9 231 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 42 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za tu cenu super
Za tu cenu super
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Věra Procházková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla krásná.Nejsem náročná ani na stravu ani na ubytování, a proto bylo vše podle mých představ.
Dovolená byla krásná.Nejsem náročná ani na stravu ani na ubytování, a proto bylo vše podle mých představ.
Severní pláž je krásná, ale letos byly větší vlny a plavčíci mne nepustili dále od břehu a jelikož ráda plavu, tak mne to nepotěšilo.
StravaStravovala jsem se v hospůdkách a bylo to super.
UbytováníPenzion U Dvou palem znám a byla jsem naprosto spokojená.
SlužbyPenzion je čistý a vzdušný, mimo hektické centrum městečka což mne vyhovuje.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Monika K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bohužel problém hned na letišti,slunečnik a pl.židle vyhozeny hned na letišti. Pokyny pro let chybné informace,Mohou se přepravovat pouze jako zavazadlo a my to měli navic nebo zaplatit 910 kč za kus a zpět to same.,Ck.v pokynech" přeprava bez nároku na reklamaci"Jelikož jsem invalidni byl to pro mě dost velky zdr.problem
Bohužel problém hned na letišti,slunečnik a pl.židle vyhozeny hned na letišti. Pokyny pro let chybné informace,Mohou se přepravovat pouze jako zavazadlo a my to měli navic nebo zaplatit 910 kč za kus a zpět to same.,Ck.v pokynech" přeprava bez nároku na reklamaci"Jelikož jsem invalidni byl to pro mě dost velky zdr.problem
Stravovali jsme se sami.
UbytováníTrochu zlepšit úklid.Jinak dobrý
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel Cvrk
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Do Primorska jezdím každý rok a logika věci . Kdyby se mi tam nelíbilo , tak tam nejezdím , resp. nelétám .
Letos jsem tam byl po šestnácté . Jezdili jsme tam již od r. 1970 . Takže vše v pořádku . Jedna věc je bohužel špatná - už po několikáté jsme letěli letadlem , které moc důvěry neskýta - jedná se o zastaralé MD - 80 . používají se nasmlouvaná prapodivná letadla , do kterých se moc lidem nechce !!! Neznámé společnosti , ale se samolepokou Smart wings u dveří . Tuším . že v roce 2014 , si pro nás musela dojít letuška k autobusu , abychom nastoupili . To si nedělám legraci , Tenkrát nám přistavili docela ušmudlanou A-320 - společnost Asia Air , ktéré se shodou okolností cca před 14 dny zřítilo . Takže se nám nastoupit fakt nechtělo . jsem jen zvědav , kdy nás budou přepravovat severokorejské aerolinie s jejich vlajkovou lodí Il - 18 , Což byl hit konce 60 ých a 70 ých let . Pak už raději do Bulharska ne. A je to škoda !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do Primorska jezdím každý rok a logika věci . Kdyby se mi tam nelíbilo , tak tam nejezdím , resp. nelétám .
Letos jsem tam byl po šestnácté . Jezdili jsme tam již od r. 1970 . Takže vše v pořádku . Jedna věc je bohužel špatná - už po několikáté jsme letěli letadlem , které moc důvěry neskýta - jedná se o zastaralé MD - 80 . používají se nasmlouvaná prapodivná letadla , do kterých se moc lidem nechce !!! Neznámé společnosti , ale se samolepokou Smart wings u dveří . Tuším . že v roce 2014 , si pro nás musela dojít letuška k autobusu , abychom nastoupili . To si nedělám legraci , Tenkrát nám přistavili docela ušmudlanou A-320 - společnost Asia Air , ktéré se shodou okolností cca před 14 dny zřítilo . Takže se nám nastoupit fakt nechtělo . jsem jen zvědav , kdy nás budou přepravovat severokorejské aerolinie s jejich vlajkovou lodí Il - 18 , Což byl hit konce 60 ých a 70 ých let . Pak už raději do Bulharska ne. A je to škoda !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pláž nezměněna , - moc to neřeším , jezdím se tam koupat , ev . šnorchlovat . Což při červeném praporu , který je tam tak z 90 % pochopitelně nejde . Mluvím o Severní pláži . Jižní je v podstate houpající se rybník .
Ale vlny mě baví a tak jsem v pohodě na Severní pláži .
Chybí tam ovšem sprchy - tuším . že jsem tam vloni jednu zahlédl , ale až někde u slunečníků CK . což je cca v jedné třetině , či polovině tříkilometrové pláže. Taky to ovšem není tragedie . jinak vše OK .
beze stravy
UbytováníV pohodě - standard
SlužbyPenzion U dvou palem - v pohodě , čisto , klimatizace
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za tu cenu super
Za tu cenu super
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Simona Pargačová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.