Vít Abrahám
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 390 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 21 hodnocení)
Vít Abrahám
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martin Kalivoda
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Málo volného místa hned u moře,všude byli placené slunečníky a lehátka,tak se muselo ležet až za nimi.
StravaDobrá.Ale měli jsme pouze zhruba tři jídelní nabídky a jídla se v nich hodně opakovali.
UbytováníBylo dobré,jen v koupelně nás štvalo že po vysprchování zůstala na podlaze spousta vody protože odpad byl v podlaze výš.Klimatizace taky nestíhala.
SlužbySpokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Filtrovat recenze
Vít Abrahám
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomáš Vojáček
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Buriánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená pro nenáročné.
Dovolená pro nenáročné.
Přeplněná pláž...Co tam lidé zanechali,tak to podle toho vypadalo...Čuňátka...Ranní uklízečka pláže zakopávala menší odpadky do písku..asi se nechtěla předřít..což jsem viděla na vlastní oči.Pecky od broskví,nektarinek nebyla líná sebrat a házet do moře.
Voda bohužel byla den ode dne plná řas a chaluh...Slunečník a lehátka za 8 leva.Ale fakt nevyužité všechny...
Měli jsme pouze snídaně a nenáročný turista,tam našel od všeho kousek.Nám to stačilo!!!
UbytováníUbytování jsme měli dobré s výhledem na bazén.Horší to měli Ti co koukali na západ,kde byla spoušť neupraveného porostu,nebo Ti co se museli dívat na železné schodiště u sousedního hotelu.
SlužbyNic vyjímečného jsme nepotřebovali,takže pro nás normál...
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Marie Resnerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Největší problém byla kvalita moře - množství řas. Jelikož jsem tam jela pouze kvůli moři, tak už se do Bulharska pravděpodobně nevrátím. Veliké zklamání při první návštěvě Bulharska. Zájezdy jsou cenově nadhodnocené.
Největší problém byla kvalita moře - množství řas. Jelikož jsem tam jela pouze kvůli moři, tak už se do Bulharska pravděpodobně nevrátím. Veliké zklamání při první návštěvě Bulharska. Zájezdy jsou cenově nadhodnocené.
Udržovaná, čistá, nejsou nikde sprchy, WC za -,5 Eura, slunečník nebo lehátko po 8LV = 4Eura / ks.
Bohužel bylo moře plné řas, i na břehu. Vzdálenost od hotelu 300m, ale vzdušnou čarou. Jinak to je určitě 1 kilometr.
Na hotel se třemi hvězdičkami velmi slušný výběr i kvalita. Nad míru spokojená.
UbytováníNovější hotel na úrovni. Jenže jsem měla pokoj s výhledem na západ, kde je neupravené okolí a hlavně se ozýval hluk 3 kompresorů našeho a 6ti z vedlejšího hotelu. Spát s klimatizací je problém, ale s otevřeným balkonem to byl ještě větší.
SlužbyNa dobré úrovni s jednou připomínkou - před odjezdem jsme si kufry uzamčeli v posilovně. Recepce ale půjčila klíč mladíkovi, který si šel zacvičit, ale klíč nevrátil. Odešel z hotelu a náhradní klíč nikde. Tento horor /problém na problému/ skončil sice s dobrým koncem, ale v hodině dvanácté! Koberec na pokoji znečištěný. O víkendu hluk mladíků u bazénu do pozdní noci recepce vůbec neřešila ani na výzvy spolubydlících.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Martin Kalivoda
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Málo volného místa hned u moře,všude byli placené slunečníky a lehátka,tak se muselo ležet až za nimi.
StravaDobrá.Ale měli jsme pouze zhruba tři jídelní nabídky a jídla se v nich hodně opakovali.
UbytováníBylo dobré,jen v koupelně nás štvalo že po vysprchování zůstala na podlaze spousta vody protože odpad byl v podlaze výš.Klimatizace taky nestíhala.
SlužbySpokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...