Bulharsko - Slunečné Pobřeží Bulharsko

 • Doprava letecky

  02:10 h

 • Popis

  Slunečné pobřeží je opravdu dokonalou šancí pro strávení dovolené plné komfortu a přepychu. Letovisko táhnoucí se od severu k jihu pokrývá část od letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vědomo, že patří mezi hlavní bulharské rekreační oblasti a je také k tomu velice dobře uzpůsobeno svým moderním zvhledem. Setkáte se zde s vkusnou krajinou doplňující staré zbytky historié části. V nablýskaném centru letoviska se setkáte s velkým množstvím nočních klubů, restaurací, obchodů s upomínkovými předměty. Pro milovníky vodní aktivit jsou po celém pobřeží připravena centra s pestrou škálou služeb, od půjčení vodních lyží až po projížďku lodí. Západ slunce za horizinot moře sledovaný z koňského sedla je překrásný zážitek nabízející právě toto letovisko. Pokud toužíte po shlédnutí starého zámku, či pevnosti a to vše zkombinovat s příjemnou procházkou, rozhodně zavítejte do jižního cípu letoviska. Zde se nachází Sveti Vlas oddělený pobřežními moly, které vytváří velkou plochu připomínající zahradu.

Nejnovější recenze Bulharsko - Slunečné Pobřeží

Celkem: 9,2 Byla to skvělá dovolená,tak jak jsme si představovali,vyšlo nám i nádherné počasí.Rozhodně bychom se sem zase někdy vrátili,v Bulharsku...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Byla to skvělá dovolená,tak jak jsme si představovali,vyšlo nám i nádherné počasí.Rozhodně bychom se sem zase někdy vrátili,v Bulharsku jsme byli několikrát,toto bylo nejlepší,vyhovovala nám klidnější lokalita. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování bylo krásné,pokoj velký,prostorný,měli jsme pokoj s výhledem na moře.Každý den perfektně uklizeno,čerstvá voda k dispozici také každý den.

Strava
Jídlo bylo velmi rozmanité,předčilo naše očekávání,velký výběr všeho, našel by si každý,i ten kdo třeba namá rád maso.Velký výběr ovoce,zákusků,nápojů

Služby hotelu
Chování personálu bylo velmi milé a vstřícné,barmani usměvaví i když se již blížil konec sezony.

Pláž
Pláž hezká,jen přístup k moři by se mohl zlepšit,protože seskakovat z chodníčku nabylo pro každého ačkoliv to bylo do písku.

Opalovací terasy pěkně řešené,ale neumím si to představit,pokud by byl hotel plně obsazen.Je možné využít lehátka na pláži,ale ta byla za poplatek,také jme vyzkoušeli.Fajn byly zdarma osušky.Moře čisté.

Marcela M., 19.09.2021, Datum pobytu: 3.9. - 14.9.2021
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Paradise Beach Residence

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6,2 Naše první dovolená v Bulharsku, takže nemám porovnání. Hotel pěkný, okolí není tolik udržované.

 • 7 Ubytování
 • 6 Strava
 • 6 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Naše první dovolená v Bulharsku, takže nemám porovnání. Hotel pěkný, okolí není tolik udržované. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj uklizený, ale zase to s úklidem nepřeháněli. Koupelnu bych si představovala na 4* hotel pěknější a čistější (fleky od plísně, při úklidu neumyté umyvadlo). Ale opravy (např. stržený držák na ručníky) provedeny ihned. Velké rozdíly ve velikosti balkonu/terasy u pokojů.

Strava
Poměrně velký výběr, ale ne pro náročného strávníka. Pokud budete chtít máslo na snídani, tak nečekejte (pouze margarín). Stejně tak jen obyčejné brambory nebo rýže, vše stále v něčem nespecifickém omaštěné (ke konci pobytu už nám to vadilo dost).Vše hned ale doplňovali (kromě jednoho druhu poháru k večeři, což byl nejlepší zákusek a bylo ho jen pár kusů a už ho nikdy nedoplnili...). Celkově ale jídla dost podobná a po týdnu už bychom ocenili i nějakou změnu větší.

Služby hotelu
Na 4* hotel bych očekávala lepší a větší služby, prakticky žádné. Personál se umívá, ale když něco chcete, tak se moc nesnaží porozumět. Lepší dětské hřiště.

Pláž
Pláž velká, široká. vstup do moře pozvolný. Lehátek zdarma mimo hlavní sezonu dostatek. Jinak se dají blíž k vodě pronajmout za poplatek. Písek příjemný, ale mohlo by být více uklizeno od pohozených odpadků/vajglů, popř. více odpadkových košů.

Moře jsme zažili klidné, ale i několik dní vítr silný a velké vlny (červená vlajka). Kdybychom tu byli jen na týden, tak si moře tedy moc neužijeme. Pár dní byly přineseny i nějaké řasy. Často u břehu meduzy.

Michaela M., 19.09.2021, Datum pobytu: 31.8. - 14.9.2021
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Astoria

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,4 Spokojenost, až na bazény, které jsou studené. Pro dvouleté dítě nemožné se v nich brouzdat. Žádná menší skluzavka do bazénu.

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost, až na bazény, které jsou studené. Pro dvouleté dítě nemožné se v nich brouzdat. Žádná menší skluzavka do bazénu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovaní moc hezké -Premium. Jen úklid byl vždy o vysypání koše a výměně ručníků. Nevytírá se ani nevysává.

Strava
Strava výborná, chutné. Jen ke konci pobytu se jídlo opakovalo.

Pláž
Pláž čistá, odpadkové koše. Chybí sprchy. Sprcha je až u bazénu Premium, který je od pláže oddělen promenádou.

Irena L., 18.09.2021, Datum pobytu: 4.9. - 14.9.2021
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Evrika Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

2 fotografie

Celkem: 10 naprosta spokojenost hotel na urovni vyber jidla neskutecny

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
naprosta spokojenost hotel na urovni vyber jidla neskutecny Zobrazit celou recenzi

Ubytování
skvele denne uklid cisto utulno personal velice ochotny

Strava
velice dobre a chutne jidlo dostatek vseho mozneho servis na velice dobre urovni byl jsem velice prekvapem a velmi spokojen

Služby hotelu
jen mohu pochvalit vse

Pláž
plaze cisto obcerstveni dobre lidi na plazi dost ale nebyl problem s lehatky mista bylo dost

Antonin Janovsky, 18.09.2021, Datum pobytu: 4.9. - 11.9.2021
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Astoria

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 S dovolenou jsem byla naprosto spokojená. Hotel čistý, pestrý výběr jídla i pití, personál ochotný.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
S dovolenou jsem byla naprosto spokojená. Hotel čistý, pestrý výběr jídla i pití, personál ochotný. Zobrazit celou recenzi

Simona T., 17.09.2021, Datum pobytu: 24.8. - 30.8.2021
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Evrika Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Bulharsko - Slunečné Pobřeží