Bulharsko - Slunečné Pobřeží Bulharsko

 • Doprava letecky

  02:10 h

 • Popis

  Slunečné pobřeží je opravdu dokonalou šancí pro strávení dovolené plné komfortu a přepychu. Letovisko táhnoucí se od severu k jihu pokrývá část od letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vědomo, že patří mezi hlavní bulharské rekreační oblasti a je také k tomu velice dobře uzpůsobeno svým moderním zvhledem. Setkáte se zde s vkusnou krajinou doplňující staré zbytky historié části. V nablýskaném centru letoviska se setkáte s velkým množstvím nočních klubů, restaurací, obchodů s upomínkovými předměty. Pro milovníky vodní aktivit jsou po celém pobřeží připravena centra s pestrou škálou služeb, od půjčení vodních lyží až po projížďku lodí. Západ slunce za horizinot moře sledovaný z koňského sedla je překrásný zážitek nabízející právě toto letovisko. Pokud toužíte po shlédnutí starého zámku, či pevnosti a to vše zkombinovat s příjemnou procházkou, rozhodně zavítejte do jižního cípu letoviska. Zde se nachází Sveti Vlas oddělený pobřežními moly, které vytváří velkou plochu připomínající zahradu.

Nejnovější recenze Bulharsko - Slunečné Pobřeží

Celkem: 10 Na toto místo se velmi ráda vrátím. Je to záruka kvality, která se jinde nevidí. Celkově jsme byli nadšení a vůbec se nám nechtělo domů....

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Na toto místo se velmi ráda vrátím. Je to záruka kvality, která se jinde nevidí. Celkově jsme byli nadšení a vůbec se nám nechtělo domů. I 9letá dcera bude dlouho vzpomínat na super kuchyni a bezva prostředí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Super. Měli jsme výhled na moře. Po 23h vždy vše utichlo a klid na spánek dostačující.

Strava
Strava luxusní. Výběr z mnoha druhů jídel. Každý si vždy našel co sám má rád. Vždy vše čerstvé . Dostatek zeleniny ,ovoce i sladkých pamlsků pro dětičky. Možnost jíst i venku. Takovou kuchyni jsem dlouho nezažila. Dopolední i odpolední svačiny ,které jsme mnohdy ani nestíhali , jak jsme byli nacpáni ze snídaně či oběda.

Služby hotelu
Služby hotelu dostačující. Denně úklid na pokojích . Pokud bylo nutné i výměna ručníků. Jak plážových tak hotelových - což jsem ani nečekala. Každý den čerstvá balená voda na pokoji. Prostředí odpovídající i u nás **** hotelu.

Pláž
Vzdálenost pláže byla minimální. Jen přes pěší promenádu. Lehátka k dispozici kdykoli během dne. Čisto a uklizeno. Bufet na pláži celý den. Za nás spokojenost na jedničku.

Gabriela K., 21.09.2022, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2022
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: MPM Astoria

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.4 Dovolená byla báječná a jsem moc ráda,ze jsme si právě pro naši dovolenou našli tento hotel a destinaci.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla báječná a jsem moc ráda,ze jsme si právě pro naši dovolenou našli tento hotel a destinaci. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Náš hotel byl úplně skvělí. Úklid probíhal každý den a pořád jsme viděli jak personál uklízí všude v hotelu. Personál hotelu byl vždy milý a usměvavý. Snažili se vždy vyhovět požadavkům. Jídlo bylo naprosto skvostné stejně tak i animační programy. Nám se moc hotel líbil.

Strava
Strava byla naprosto úžasná. Každý den něco nového a vždy čerstvé a skvěle.

Služby hotelu
Služby hotelu byli super.

Pláž
Pláž je kousek od hotelu kde jsou k dispozici lehátka a slunečník (2lehatka a slunečník =25 leva). My byli mimo sezónu takže bych řekla, že lidi bylo min než v sezóně. Což je za nás super.

Aneta Kavalcová, 21.09.2022, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2022
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: iHotel Sunny Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 6.6 Celkový dojem z dovolenky je 70% hotel ma čo zlepšovať

 • 5.5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolenky je 70% hotel ma čo zlepšovať Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Starší hotel vybyvany veľmi zlá klimatizácia veľmi malý bazén a len jeden na takú kapacitu hotela

Strava
Veľký výber rozmanitá chutná

Služby hotelu
Veľmi ochotný a milý personál maximálna spokojnosť

Pláž
Pozvoľný vstup do mora, lehátka a slnečníky nie sú v cene to je veľké mínus a bohužiaľ medúzy v mori, pláž relatívne čistá

Anonym, 21.09.2022, Datum pobytu: 15.8. - 25.8.2022
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Grand Hotel Sunny Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 hotel čistý, personál vstřícný. Velké množství hostů, přesto veškeré služby perfektní

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
hotel čistý, personál vstřícný. Velké množství hostů, přesto veškeré služby perfektní Zobrazit celou recenzi

Ubytování
2 lůžkový s rozkládací přistýlkou, velké úložné prostory - dostačující. Sociální zařízení prostorné, a vždy čisté. Balkon (asi u každého pokoje) super

Strava
Velký výběr jídla, příloh a zeleniny. Každý den aspoň 1-2 novinky. Za mě super, děti spíš zůstali u těstovin, případně pizzy.

Ovšem pizza byla k mání stále, zrovna tak ovoce a nějaké zákusky a zmrzlina. Pití také celodenně k dispozici, ve dvou barech a jídelně.

Služby hotelu
Personál byl velice ochotný, úklid probíhal pořád, bez přehánění dokonalé. Obsluha na recepci rychlá. Ač jídelnu otevírali až v půl osmé, vždy umožnili, nám nespavcům připravit si kávu nebo čaj už kolem šesté. Animační program bohatý, myslím že každý si vybral, pokud měl zájem. Bazén postačující a čistý.

Pláž
Na pláž pomalou chůzí max. 5 minut. Lehátek a slunečníků dost (cca po 10 leva). To jsme nevyužili (byly jsme s dětmi stále ve vodě). Voda krásně teplá a čistá. Spousta atrakcí. Moře bylo mělké. Pláž všude písčitá, čistá až na nedopalky, ale to je nezodpovědností návštěvníků.

Jaroslava Kyliánková, 21.09.2022, Datum pobytu: 29.7. - 5.8.2022
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Bajkal

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9.4 Až na dvě hodiny zpoždění bulharské letecké společnosti dovolená parádní.Jen delegát by mohl zavést klienty až na hotel - zvlášť,když se...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Až na dvě hodiny zpoždění bulharské letecké společnosti dovolená parádní.Jen delegát by mohl zavést klienty až na hotel - zvlášť,když se jedná o starší ročníky,které neovládají angličtinu.... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování nemělo chybu - naprostá spokojenost.

Strava
Jídlo výborné a obrovský výběr - zvlášť rozmanitost a množství ovoce nás velmi nadchlo.

Služby hotelu
Služby bez výtek - jen nás zarazilo,že hotel nemá bar na pláži.

Pláž
Pláž písčitá,hned"u nosu",jen chyběl dřevěný chodníček,po kterém by se hůře se pohybující klient dostal snadněji k lehátkům.

Ludmila Zíková, 20.09.2022, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2022
Oblast: Bulharsko Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel: Effect Grand Victoria

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Bulharsko - Slunečné Pobřeží