Tiva Del Mar Beach (Ex. Caesar Palace) Hodnocení: 4/5
od 12 034 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 034 Kč za os.
od 9 864 Kč za os.
od 7 769 Kč za os.
od 7 255 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 60 hodnocení)
Tento hotel je 14. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 32 v Sveti Vlas.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená super, klidné místo nedaleko rušného centra...
Dovolená super, klidné místo nedaleko rušného centra...
Strava skvělá, i v okolních restauracích.
UbytováníUbytování skvělé, čisto, uklizeno.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Simona G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Výborne
Výborne
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Robert Paweł M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Nejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
Nejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
Pláž je vzdálená asi 300 metrů, snadno dostupná, klidné okolí.
StravaJediné, co si v hotelu můžete dát, je sendvič k snídani, nic jiného. I přes plnou penzi, tedy 3 jídla, jsme jedli ve městě.
UbytováníNejhorší hotel, ve kterém jsem měl možnost strávit zahraniční dovolenou, a to už jsem jich měl docela dost. Hotel je katastrofa. 4. patro bez výtahu. Místnost páchla odpadními vodami z koupelny, plísní v koupelně a ucpanými odtoky. Nad klimatizací v místnosti se ze stropu loupala barva. Wifi nedosáhla do pokoje. Panely na podlaze byly nafouklé, až se rozpadaly. Tento hotel nikomu nedoporučuji.
SlužbySlužeb jsme nevyužili, protože hotel kromě bazénu nic nenabízel. Wifi nefunguje všude.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Špatné jídlo, jinak ok
Špatné jídlo, jinak ok
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Simona G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Výborne
Výborne
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
PETER Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
celkový dojem z dovolenky bol dobrý priamoúmerný jej cene jediné čo sa dá vytknúť je čistota lehátok vedla bazéna inak sme boli s priatelkou velmi spokojný je docela možné že v budúcnosti opäť vyhladáme tento hotel
celkový dojem z dovolenky bol dobrý priamoúmerný jej cene jediné čo sa dá vytknúť je čistota lehátok vedla bazéna inak sme boli s priatelkou velmi spokojný je docela možné že v budúcnosti opäť vyhladáme tento hotel
pláž bola čistá akurát troška viacej vzdialená ešte by to chcelo lepšie zvýrazniť cestu k nej lebo prvý krát sme trošku poblúdili ale cestou naspäť sme si ju už zapämätali
Stravastrava bola dobrá samozrejme inakšia kultúra ako u nás aj inakšie produkty jedine ak by tam bolo ešte viacej ovocia napríklad banán mandarinky či ananás alebo pomaranč prípadne melon alebo dyna to sa tam aj urodí ked som si to vedel kúpiť na trhu
Ubytováníizba sice troška staromodne ale čisté a útulné inak spokojný s klímou aj chladničkou na izbe pre nás 10 bodov dá sa len podotknúť že sprchovacia hlavica bola prasknútá a sprchovala do bokov ále osprchovať sa snou dalo
Službysamozrejme spokojný vyšli nám v ústreti zo všetkými žiadostami nebol problém dorozumieť sa ruštinou či angličtinou
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zuzana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moře, písek, balkánské speciality-to jsme chtěli
Moře, písek, balkánské speciality-to jsme chtěli
nádherná
Stravasnídaně - nevyhovující
Ubytováníčisto, pohodlí, prostor
Službynevyužili jsme žádné; úklid pokoje - dostatečný
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.