Martina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Dovolenku sme si užili, až na pár drobností, super. Okolie okolo hotela, bazéna mohlo byť lepšie udržiavané. Personál reštaurácie a vôbec hotela, bol až na pár výnimiek, bez ochoty, energie, robili si síce svoju prácu.. ale bez výrazu k zákazníkovi. Zato animačný tím sa snažil, pobavili a napravili dojem.
Dovolenku sme si užili, až na pár drobností, super. Okolie okolo hotela, bazéna mohlo byť lepšie udržiavané. Personál reštaurácie a vôbec hotela, bol až na pár výnimiek, bez ochoty, energie, robili si síce svoju prácu.. ale bez výrazu k zákazníkovi. Zato animačný tím sa snažil, pobavili a napravili dojem.
Na celej pláži v Golden Sands sú jednotné ceny za plážový servis ( slnecnik 12lv, lehátko 12lv, podložka na lehátko 4lv. )Trochu mi vadilo neobmedzené fajčenie na pláži, malo košov na odpadky, nedostatok toaliet a prezliekacich kabiniek. More ináč čisté a pekné.
StravaRôznorodosť a chuť jedla super.
UbytováníRodinná izba Deluxe trochu tmavá, ale vyhovovala.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







