Hana B.
Trochu jsem měla obavy z rušné oblasti Zlatých písků,ty se naštěstí nepotvrdily,ubytování bylo mimo centrum této oblasti,tudíž byl večer klid,žádný hluk a krásnou procházkou jsme se do tohoto centra dostaly.Jinak dcera byla velmi nadšená a spokojená,což je pro mne nejdůležitější.
Ubytování
Rodinný hotel byl příjemný,majitelé ochotní a milí,pokoje byly menší,jak bylo v katalogu,ale plně dostačující,postele a nábytek relativně nové,takže pěkné,trošku horší byla koupelna,ale to je hlavně tím,že nejsme zvyklí mít sprchu bez nějaké clony a odtokový kanál :-) tam bylo vybavení starší nebo ne tak zachovalé jako nábytek,stejně jako plastové židle na balkóně.Výhled jsme měly směrem k moři,ale koukaly jsme pouze do jiného,zřejmě prázdného,hotelu.Pokoj nám uklízely každý den,v půlce pobytu vyměnily i ložní prádlo,vždy pěkně poskládané.I pokojské byly velmi příjemné a usměvavé.Bazén byl menší než vypadal v katalogu,ale opět dostačující na svlažení a menší plavání.Jedinou výtku bych měla k poznámce,že je součástí hotelu dětské hřiště,ten kousek trubek bych se neodvážila dětských hřištěm nazvat,dcera se víc vyřádila v bazénku nebo na trávě nebo s kamarádkou o kousek dál v jiném hotelu,kde byla většina účastníků zájezdu :-) Pokoj jsme dostaly hned,ani jsme nemusely čekat,jako další pár,který byl s námi v hotelu ubytovaný.Celkově jsme byly spokojené,líbilo se nám :-)
Strava
pobyt bez stravy
Služby hotelu
Hotel kromě ubytování měl i malý bar,kde byly slušné ceny,člověk si mohl dát kávu,limo,pivo.
Pláž
Pláž na kterou jsme chodily nebývala plná,to jsme byly rády,jediné,co kazilo pláž byly pozůstatky po sesuvech půdy-na půl rozlomené domy,u kterých člověk nevěděl,jestli vydrží nebo ne,jinak jsme neměly žádné další výtky.
Byla tato recenze užitečná? (17) (0)