Marián M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 573 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Marián M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Denisa Hanzlíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel a okolí hotelu nás velmi zklamalo,před hotelem odpadky válející se po zemi v pytlích, zápach a plno prachu.Velmi daleko do centra,nikde nic...Personál neochotný,nezkušený,nekusně oblékaný-obsluha neochotná bez zájmu v džínách.Např. požádala jsem o plátek citron do čaje,odpově´d kup si ho.Nikdo neuměl ani se nesnažil mluvit česky.Delegátka nás v něděli kdy jsme dorazily na hotel bez bulhar.penez poslala taxíkem do města, kde byly banky uzavřené.
Hotel a okolí hotelu nás velmi zklamalo,před hotelem odpadky válející se po zemi v pytlích, zápach a plno prachu.Velmi daleko do centra,nikde nic...Personál neochotný,nezkušený,nekusně oblékaný-obsluha neochotná bez zájmu v džínách.Např. požádala jsem o plátek citron do čaje,odpově´d kup si ho.Nikdo neuměl ani se nesnažil mluvit česky.Delegátka nás v něděli kdy jsme dorazily na hotel bez bulhar.penez poslala taxíkem do města, kde byly banky uzavřené.
Při vstupu na pláž se všude válely výkaly a velké množtví nedopalků cigaret, bodláky a odpad.
Pokud jsme si zaplatili lehátka, pláž v této části byla čistá a udržovaná.
strava nudná a jednotvárná, bez nápadu a chuti, stoly nebyly doplňovány,po upozornění neochotně něco přidali,nedoplňovali se ani talíře a hrnky
Pokud jsme si chtěli zakoupit večeři kolem 18h, nebylo to možné až po 20h(kdy už měly děti dooost hlad).
Ubytování-neprobíhal ukli...pokud jsme ručníky odhodili za dveře,patali se proč tam leží a jiné jsme nedostali, včetně toal.papíru a vysávání konerce bylo 1x
SlužbyNikdy jsem se nesetlala s takovou neochotou a neprofesionalitou, veškerý personál byl velmi mladý a zřejmě nikým nevedený.Personál se družil, popíjele a kouřili místo toho aby se věnovali hostů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Marián M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Denisa Hanzlíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel a okolí hotelu nás velmi zklamalo,před hotelem odpadky válející se po zemi v pytlích, zápach a plno prachu.Velmi daleko do centra,nikde nic...Personál neochotný,nezkušený,nekusně oblékaný-obsluha neochotná bez zájmu v džínách.Např. požádala jsem o plátek citron do čaje,odpově´d kup si ho.Nikdo neuměl ani se nesnažil mluvit česky.Delegátka nás v něděli kdy jsme dorazily na hotel bez bulhar.penez poslala taxíkem do města, kde byly banky uzavřené.
Hotel a okolí hotelu nás velmi zklamalo,před hotelem odpadky válející se po zemi v pytlích, zápach a plno prachu.Velmi daleko do centra,nikde nic...Personál neochotný,nezkušený,nekusně oblékaný-obsluha neochotná bez zájmu v džínách.Např. požádala jsem o plátek citron do čaje,odpově´d kup si ho.Nikdo neuměl ani se nesnažil mluvit česky.Delegátka nás v něděli kdy jsme dorazily na hotel bez bulhar.penez poslala taxíkem do města, kde byly banky uzavřené.
Při vstupu na pláž se všude válely výkaly a velké množtví nedopalků cigaret, bodláky a odpad.
Pokud jsme si zaplatili lehátka, pláž v této části byla čistá a udržovaná.
strava nudná a jednotvárná, bez nápadu a chuti, stoly nebyly doplňovány,po upozornění neochotně něco přidali,nedoplňovali se ani talíře a hrnky
Pokud jsme si chtěli zakoupit večeři kolem 18h, nebylo to možné až po 20h(kdy už měly děti dooost hlad).
Ubytování-neprobíhal ukli...pokud jsme ručníky odhodili za dveře,patali se proč tam leží a jiné jsme nedostali, včetně toal.papíru a vysávání konerce bylo 1x
SlužbyNikdy jsem se nesetlala s takovou neochotou a neprofesionalitou, veškerý personál byl velmi mladý a zřejmě nikým nevedený.Personál se družil, popíjele a kouřili místo toho aby se věnovali hostů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.