Vojtěch Vrtělka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 461 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 63 hodnocení)
Vojtěch Vrtělka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (4)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel Těšitel
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doprava - na vysoké úrovni ( především z Prahy do Bulharska ), perfektní servis ze strany řidičů a autobus vynikající, bohužel cesta zpět byla o třídu nižší, ale stále dobrá. Ubytování průměrné, okolí hotelu včetně pláže podprůměrné.
Chování hotelového personálu velmi špatné. Stravoví podprůměrné (stále se opakující jídla,- žádná flexibilita ), káava a čaj byla k dispozici pouze při obědě - neuvěřitelné !
Doprava - na vysoké úrovni ( především z Prahy do Bulharska ), perfektní servis ze strany řidičů a autobus vynikající, bohužel cesta zpět byla o třídu nižší, ale stále dobrá. Ubytování průměrné, okolí hotelu včetně pláže podprůměrné.
Chování hotelového personálu velmi špatné. Stravoví podprůměrné (stále se opakující jídla,- žádná flexibilita ), káava a čaj byla k dispozici pouze při obědě - neuvěřitelné !
Průměrné
StravaPodprůmerné
UbytováníPrůměrné
SlužbyPodprůměrné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Bruno Rippel
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola fajn, vybrali sme na základe pozitívnych osobných skúsenosti s pred dvoch rokov. Celkovo však treba brať do úvahy, že je to rezort primárne pre poľskych tínegerov, to znamená, že dosť hluku a žiadna odpoveď na pozdrav. Človek sa potom teší, že tie svoje dobre vychoval... Keď sa chcete zabaviť večer, možnosti dostatok. Len kráčajte popred hotely, po hlavnej ceste, lebo tento rok bol za hotelmi strašný smrad, akoby neodvážali smeti a okolo neporiadok, ak ste si chceli urobiť skratku na pláž, alebo disku. Personál bol príjemný a strava nám chutila, veľa ovocia a zeleniny a celkovo zdravo pripravovaná strava. Ich džúsy sa nedali piť, ani presladené drinky, ale vynájsť sa dá vždy a dáte si vodku s ľadom, alebo pivko, či chladenú vodu...Čistota izby v rámci normy, nesťažovali sme si. Mirka a Bruno.
Dovolenka bola fajn, vybrali sme na základe pozitívnych osobných skúsenosti s pred dvoch rokov. Celkovo však treba brať do úvahy, že je to rezort primárne pre poľskych tínegerov, to znamená, že dosť hluku a žiadna odpoveď na pozdrav. Človek sa potom teší, že tie svoje dobre vychoval... Keď sa chcete zabaviť večer, možnosti dostatok. Len kráčajte popred hotely, po hlavnej ceste, lebo tento rok bol za hotelmi strašný smrad, akoby neodvážali smeti a okolo neporiadok, ak ste si chceli urobiť skratku na pláž, alebo disku. Personál bol príjemný a strava nám chutila, veľa ovocia a zeleniny a celkovo zdravo pripravovaná strava. Ich džúsy sa nedali piť, ani presladené drinky, ale vynájsť sa dá vždy a dáte si vodku s ľadom, alebo pivko, či chladenú vodu...Čistota izby v rámci normy, nesťažovali sme si. Mirka a Bruno.
Pláž prekrásna, ale bez slnečníka v strede leta neriskuje. Lehátka aj slnečníky spoplatnené. More čisté, vhodné pre plavcov i neplavcov. Plávali sme i vo väčších vlnách. Všade bola možnosť na osprchovanie sa ... Jemný piesok a pár mušli.
Stravastrava nám chutila, veľa ovocia a zeleniny a celkovo zdravo pripravovaná strava. Ich džúsy sa nedali piť, ani presladené drinky, ale vynájsť sa dá vždy a dáte si vodku s ľadom, alebo pivko, či chladenú vodu...
UbytováníPersonál bol príjemný.
SlužbyČistota izby v rámci normy, nesťažovali sme si.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marcela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mrzí mne, že se nikdo ve vaší cestovce nezmínil, že k moři bylo 89 schodů, je mi 61 let a byla jsem objednávat zájezd osobně a nikdo ani nemukl , že k mému věku je to náročné, ještě , že mám kondičku a mohla jsem k moři dojít, za další to byl hotel pro puberťáky a to byla hrůza. Mládi mi nevadí, ale ožralé Ukrajince opravdu nemusím. Roztahovali se všude jako by jim to patřilo.Stačilo jen z Vaší strany nabídnout něco jiného. Delegátka z CK byla fajn, ta co nás odvážela, ta co nás přivážela stála za prd, ani jsme jí neviděli.Hotel je jinak v pěkném zeleném prostředí
Mrzí mne, že se nikdo ve vaší cestovce nezmínil, že k moři bylo 89 schodů, je mi 61 let a byla jsem objednávat zájezd osobně a nikdo ani nemukl , že k mému věku je to náročné, ještě , že mám kondičku a mohla jsem k moři dojít, za další to byl hotel pro puberťáky a to byla hrůza. Mládi mi nevadí, ale ožralé Ukrajince opravdu nemusím. Roztahovali se všude jako by jim to patřilo.Stačilo jen z Vaší strany nabídnout něco jiného. Delegátka z CK byla fajn, ta co nás odvážela, ta co nás přivážela stála za prd, ani jsme jí neviděli.Hotel je jinak v pěkném zeleném prostředí
Pláž v pohodě, lidí jako mravenců.Dostupnost nebyla 150 m jak jste informovali ale daleko více a hlavně ty schody.
StravaStrava byla docela dobrá, na tu si neztěžuji, bulharská kuchyně, někdy studená ale s tím se počítalo.All inklusiv to ale zdaleka nebyl.
UbytováníUbytování odpovídalo 3hvězdám, uklizeno bylo denně, uklízečky příjemné a vše v pohodě.jen ty dětské tábory.to byla hrůza, kdyby se puberťáci uměli chovat tak šlo vše dobře.
SlužbySlužby v pohodě, jen by měli usměrnit tu hodně hodně hlučící ruskou a polskou mládež
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Martin S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...