Michaela V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super, počasí se vydařilo a hlavně jsme si odpočinuli. Prostředí bylo přátelské, hravé a živé ! Nikdy nebyla nuda.
Dovolená byla super, počasí se vydařilo a hlavně jsme si odpočinuli. Prostředí bylo přátelské, hravé a živé ! Nikdy nebyla nuda.
Stravování v hotelu Toro Negro bylo moc dobré.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







