Marie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Velká spokojenost, což vynahradilo 1.5 transfer z letiště Tivat.
Velká spokojenost, což vynahradilo 1.5 transfer z letiště Tivat.
Lehátka, slunečníky, z hotelu přímo na pláž s jednoduchými převlékárnami, plážový bar s WC. Moře teplé, čisté, vlny akorát.
StravaVelmi pestré, vynikající chuť, dostatek, možnost pitné vody na obou recepcích.
UbytováníV budově Marina v přízemí. Klimatizace s vlastním ovládáním, lednička, každý den úklid a nové ručníky.
SlužbyVelký resort, spousta krásných mladých lidí s předškolními dětmi. Senioři v menšině. Všude dostatek prostoru pro všechny, jeden klidový bazén.
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)





















