Zsolt Németh
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poloha je dobrá, je přímo na břehu moře, plážová část hotelu je hluboká a kamenitá, ale štěrková část nebyla daleko, cca. 150 m, pláž tam byla trochu přeplněná. Dobrá hodnota peněz. Jídlo je švédské, s velkým výběrem, jídlo je dobré.
Poloha je dobrá, je přímo na břehu moře, plážová část hotelu je hluboká a kamenitá, ale štěrková část nebyla daleko, cca. 150 m, pláž tam byla trochu přeplněná. Dobrá hodnota peněz. Jídlo je švédské, s velkým výběrem, jídlo je dobré.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
