Daniela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Hotel v příjemném prostředí lesa, klid, krásná příroda.
Hotel v příjemném prostředí lesa, klid, krásná příroda.
Pestré snídaně, slané, sladké, ovoce, zelenina, káva, čaj.... Večeře formou bufetu, skvělý výběr, teplé i studené chody, dezerty.
UbytováníUbytování bylo v apartmánu kousek od hotelu. Apartmán byl krásně a čistě zařízený. Prostorná terasa s posezením.
SlužbyVýborné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)














