Radka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Moc hezký apartmán s výbornou polohou, rádi se sem někdy zase vrátíme.
Moc hezký apartmán s výbornou polohou, rádi se sem někdy zase vrátíme.
Není tu pláž.
StravaMěli jsme bez stravy.
UbytováníVše v naprostém pořádku, čisto, vybavení odpovídající popisu, super.
SlužbyVše co jsme potřebovali, jsme zde měli.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







