Horizont Hodnocení: 4/5
od 1 970 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 970 Kč za os.
od 1 053 Kč za os.
od 1 490 Kč za os.
od 9 685 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Hana Faltová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Snídaně byly každý den stejné, ale každý si mohl vybrat, co mu chutná. Jen nám tam chyběla zelenina, pouze 1x bylo rajče.
K večeři byl výběr ze 3 jídel, jen polévka byla většinou studená. Ale vcelku to bylo dobré.
Měli jsem rodinný pokoj, zařízení odpovídalo stáří hotelu. Dětem v pokoji chyběla TV.
Nejvíce se mi líbila koupelna, ale ručníky by potřebovali vyměnit, byly dost potrhané.
Hotel moc služeb nenabízí, jen římské lázně, ve kterých jsme byly 1x, jelikož se tam musí objednávat, protože je to tam velice malé. Whirpool byl vynikající, pára také a dětem se nejvíce líbila vyhřívaná lůžka.
K odpočinku jsou vynikající.
PC s internetem v recepci byl zdarma. Jinak jiné služby hotel neposkytuje.
Měli jsme v ceně chodit i do bazénu v hotelu Orea Vital Sklář a ten mohu jen doporučit.
Byla tato recenze užitečná? (7) (3)
Filtrovat recenze
Hana Faltová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Starší hotel, ale my jsme ho používali pouze na přespání. Co mě překvapilo, od 20. hod nebyl nikdo na recepci. Klíče od pokoje nám dávali číšníci.
Jinak vše v pořádku, nenastal žádný problém.
Snídaně byly každý den stejné, ale každý si mohl vybrat, co mu chutná. Jen nám tam chyběla zelenina, pouze 1x bylo rajče.
K večeři byl výběr ze 3 jídel, jen polévka byla většinou studená. Ale vcelku to bylo dobré.
Měli jsem rodinný pokoj, zařízení odpovídalo stáří hotelu. Dětem v pokoji chyběla TV.
Nejvíce se mi líbila koupelna, ale ručníky by potřebovali vyměnit, byly dost potrhané.
Hotel moc služeb nenabízí, jen římské lázně, ve kterých jsme byly 1x, jelikož se tam musí objednávat, protože je to tam velice malé. Whirpool byl vynikající, pára také a dětem se nejvíce líbila vyhřívaná lůžka.
K odpočinku jsou vynikající.
PC s internetem v recepci byl zdarma. Jinak jiné služby hotel neposkytuje.
Měli jsme v ceně chodit i do bazénu v hotelu Orea Vital Sklář a ten mohu jen doporučit.
Byla tato recenze užitečná? (7) (3)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...