Hotel Labuť

Hodnocení: 3/5

Česká republika, Krkonoše, Vrchlabí

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Ideální výchozí bod k výletům Naproti zámku

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od centra města Centrum 0 m
  • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 1000 m
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětský koutek Dětský koutek ano
  • Golf Golf ano
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Půjčovna lyží Půjčovna lyží ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Tomáš F.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Hrůza! Snídaně formou bufetu - nedovařená (tekutá) míchaná vajíčka bez chuti, chybí příbory, kafe sice z presovače, ale jen na objednání, pokud se vás ovšem někdo přijde zeptat, zda byste si kafe dali. Použité nádobí se ze stolu odnáší nejspíš až na upozornění. Sůl jsem hledal opravdu dlouho.
Večeře - pokud uděláte stejnou chybu jako my a přijdete na večeři příliš brzo, dostanete zbytky od oběda. V pátek po příjezdu jsme dostali čočkovou polévku, ale u vedlejšího stolu již číšník řekl, že čočková už došla a nabízí vývar. Jako hlavní chod nám byl původně nabídnut segedínský guláš s knedlíkem, ale ten také došel, tak jsme dostali vepřové maso s rýží. Při odchodu z restaurace jsme mrkli na páteční obědové menu a světe div se - čočková polévka a segedín! :)
Další dny jsme chodili na večeře později.
Ale každý den bylo na večeři 3 chodové menu bez možnosti výběru. Dezerty měly vždy šlehačku! Proč?!? Netuším. :) A 3 krát ze 4 večeří se nám opakovaly v dezertech borůvky bez chuti a bez zápachu, které jsme viděli i u snídaně jako doplněk k lupínkům.
A když jsme dostali u poslední večeře vepřový řízek, byli jsme nadšeni až do chvíle, než jsme do něj kousli. Nejspíš byl z velmi prorostlé krkovice a bohužel jsme odcházeli z restaurace hladoví. :(
A abych to uzavřel, musím vzpomenout vtipnou situaci z jedné večeře, kdy nám pan provozní, který zrovna fungoval v roli číšníka, přinesl večeři, ale kompletně bez příborů. Na to jsme jej upozornili a po dlouhých pěti minutách nám je konečně donesl. Jenže večeře vychladla.
Nevím, do jaké míry ovlivnila služby hotelu koronavirová krize, ale myslím, že by měli přidat. Asi by pomohlo, kdyby pan provozní - mimochodem fajn chlap - plnil jen funkci provozního.

Ubytování

Hotel je hezký, ale chtěl by obnovit. 4 lůžkový pokoj v podkroví byl prostorný a účelně zařízen. Ale nefungovala anténa na TV a voda ve 3. patře prakticky netekla.

Služby

Recepce byla zrušena, pan provozní, který se stará prakticky o všechno, úřaduje na baru a také supluje číšníka a barmana.
Parkování za hotelem bylo v pohodě. Vždy jsme našli místo.
Hotel má výtah, který jede sice pomalu, ale vždy nás dovezl do správného patra. :)

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Tomáš F.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Celkový dojem z dovolené kazilo jednoznačně stravování v hotelu a téměř netekoucí voda na pokoji.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Hrůza! Snídaně formou bufetu - nedovařená (tekutá) míchaná vajíčka bez chuti, chybí příbory, kafe sice z presovače, ale jen na objednání, pokud se vás ovšem někdo přijde zeptat, zda byste si kafe dali. Použité nádobí se ze stolu odnáší nejspíš až na upozornění. Sůl jsem hledal opravdu dlouho.
Večeře - pokud uděláte stejnou chybu jako my a přijdete na večeři příliš brzo, dostanete zbytky od oběda. V pátek po příjezdu jsme dostali čočkovou polévku, ale u vedlejšího stolu již číšník řekl, že čočková už došla a nabízí vývar. Jako hlavní chod nám byl původně nabídnut segedínský guláš s knedlíkem, ale ten také došel, tak jsme dostali vepřové maso s rýží. Při odchodu z restaurace jsme mrkli na páteční obědové menu a světe div se - čočková polévka a segedín! :)
Další dny jsme chodili na večeře později.
Ale každý den bylo na večeři 3 chodové menu bez možnosti výběru. Dezerty měly vždy šlehačku! Proč?!? Netuším. :) A 3 krát ze 4 večeří se nám opakovaly v dezertech borůvky bez chuti a bez zápachu, které jsme viděli i u snídaně jako doplněk k lupínkům.
A když jsme dostali u poslední večeře vepřový řízek, byli jsme nadšeni až do chvíle, než jsme do něj kousli. Nejspíš byl z velmi prorostlé krkovice a bohužel jsme odcházeli z restaurace hladoví. :(
A abych to uzavřel, musím vzpomenout vtipnou situaci z jedné večeře, kdy nám pan provozní, který zrovna fungoval v roli číšníka, přinesl večeři, ale kompletně bez příborů. Na to jsme jej upozornili a po dlouhých pěti minutách nám je konečně donesl. Jenže večeře vychladla.
Nevím, do jaké míry ovlivnila služby hotelu koronavirová krize, ale myslím, že by měli přidat. Asi by pomohlo, kdyby pan provozní - mimochodem fajn chlap - plnil jen funkci provozního.

Ubytování

Hotel je hezký, ale chtěl by obnovit. 4 lůžkový pokoj v podkroví byl prostorný a účelně zařízen. Ale nefungovala anténa na TV a voda ve 3. patře prakticky netekla.

Služby

Recepce byla zrušena, pan provozní, který se stará prakticky o všechno, úřaduje na baru a také supluje číšníka a barmana.
Parkování za hotelem bylo v pohodě. Vždy jsme našli místo.
Hotel má výtah, který jede sice pomalu, ale vždy nás dovezl do správného patra. :)

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...