Vz Bedřichov Hodnocení: 3/5
od 1 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 490 Kč za os.
od 1 190 Kč za os.
od 2 100 Kč za os.
od 1 250 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 116 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednoduché ale čisté ubytování, personál milý a vstřícný, jídlo chutné. Celkově jsme byli spokojeni. Kvalita ubytování odpovídá ceně. Penzion by potřeboval rekonstrukci. Je situován na pěkném místě hned vedle sjezdovky Labská a v blízkosti zastávky skibusu.
Jednoduché ale čisté ubytování, personál milý a vstřícný, jídlo chutné. Celkově jsme byli spokojeni. Kvalita ubytování odpovídá ceně. Penzion by potřeboval rekonstrukci. Je situován na pěkném místě hned vedle sjezdovky Labská a v blízkosti zastávky skibusu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Božena Valenová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Uvítali jsme,že místo nasmlouvaného ubytování v hotelu Lovochemie,který je ve svahu jsme byli ubytováni v hotelu Niko blízko autobusové zastávky.
Uvítali jsme,že místo nasmlouvaného ubytování v hotelu Lovochemie,který je ve svahu jsme byli ubytováni v hotelu Niko blízko autobusové zastávky.
Hotel Niko má nádhernou restauraci,bohužel mimo provoz,kam jsme chodili pouze na snídaně,velice dobré a bohaté.Na večeře,které byly také dobré,se muselo do vedlejší restaurace,připomínající hospodu se vším všudy.
UbytováníNa čtyř lůžkový pokoj málo místa ani jedna sklenička a matrace,které by patřily do kontejneru.Televize stará umístěná na skříni s malinkou obrazovkou,vhodná do ekodvora a ne do hotelu.Vybírat denní poplatek za použití hraničí z urážkou hostů.Pozityvní dojem bylo sociální zařízení,pravděpodobně nové a čisté.
SlužbyZaměstnanci v hotelu Niko byli ochotní slušní,respektující soukromí hostů.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Milan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Odpočinek,klid a v parných dnech krásný chládek..Paní domácí naprosto úžasná
Odpočinek,klid a v parných dnech krásný chládek..Paní domácí naprosto úžasná
nebyla
Stravarestaurace momentálné v rekonstrukci,chodili jsme na do vedlejšího hotelu na polopenzi
UbytováníPoměr cena-vybavení dobré....Ubytování je pro nenáročné hosty,ale všude čisto
SlužbyŽádné jsme nevyužili....pouze pinpong byl k dispozici
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za ty peníze super
Za ty peníze super
Příroda Špindlu úžasná.
StravaSnídaně úžasné, večeře ve vedlejší restauraci - celkem hrůza. Dávají vám najevo, že jste pro ně méně než ostatní hosté. Jelikož jsme byli zákazníci z polopenze, nemohli jsme si sednout ven, žádné milé uvítání. První den bylo jídlo tak na 50 %, druhý den studená (a tím myslím opravdu studená) bramborová kaše a syrový holandský řízek. Bohužel bylo částečně vidět do kuchyně. Kuchař, který vypadá, jako by právě vylezl z feťáckého doupěte, bez čepice s mastnými vlasy a CIGARETOU v puse nám vesele připravoval večeře .. Čísník drzý a velmi nevkusný.
UbytováníTaková ta klasika, na přespání dobré, pokoj čistý.. Jen sprcha trochu blbla, ale teplá voda tekla
SlužbyBezvadná a příjemná recepční. Vše probíhalo dle smlouvy.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...