Pinia Hotel & Resort (Ex. Clarion) Hodnocení: 4/5
od 1 053 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 053 Kč za os.
od 1 970 Kč za os.
od 1 490 Kč za os.
od 1 250 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 100 hodnocení)
Radmila T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborné
výborné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Olga Zívalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasný a velmi vstřícný personál, výborná kuchyně, příjemné ubytování za příznivou cenu a nádherná příroda. Naprostá spokojenost!
Úžasný a velmi vstřícný personál, výborná kuchyně, příjemné ubytování za příznivou cenu a nádherná příroda. Naprostá spokojenost!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Radmila T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborné
výborné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Viterová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné okolí, velmi vstřícný, ochotný a milý personál ????????
Krásné okolí, velmi vstřícný, ochotný a milý personál ????????
Byli jsme na horách
StravaStrava byla velmi dobrá, výběr ze tří jídel polévka, hlavní chod a dezert. Snídaně neměly také chybu ????????
UbytováníVše tak jsk má být
SlužbySlužby hotelu byly vynikající
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné prostředí
Krásné prostředí
Bohaté snídaně,vydatné večeře. Chuťově velmi dobré.
UbytováníStarší,ale zachovalé zařízení pokojů.Nové soc.zařízení
Služby Hezký dětský koutek, venkovní vyžití pro děti.Kladný vztah k domácímu mazlíčkovi.
Animační program nebyl nabídnutý.
Krásné prostředí pro tůry a sportovní vyžití(kola,brusle,káry,koloběžky).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslav Měšťánek
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je otřesný, určitě tento hotel nikdy více nenavštívíme. Po příjezdu domů mi k tomu všemu manželka řekla, že ji pan vedoucí a jeho kolega na baru sexuálně obtěžovali a pokládali ji vulgární otázky, které jsem zachytil i u jiných žen co zde byli ubytované. Vzhledem k okolnostem, že se zde pohybovali i nezletilé děti a pan vedoucí byl nejen úplně opilý, ale zřejmě byl i pod vlivem návykové látky, se domnívám že je na zvážení jestli vůbec nadále pokračovat ve spolupráci s tímto hotelem a kazit si vlastní renomé a image Vaší dobře fungující společnosti.
Celkový dojem je otřesný, určitě tento hotel nikdy více nenavštívíme. Po příjezdu domů mi k tomu všemu manželka řekla, že ji pan vedoucí a jeho kolega na baru sexuálně obtěžovali a pokládali ji vulgární otázky, které jsem zachytil i u jiných žen co zde byli ubytované. Vzhledem k okolnostem, že se zde pohybovali i nezletilé děti a pan vedoucí byl nejen úplně opilý, ale zřejmě byl i pod vlivem návykové látky, se domnívám že je na zvážení jestli vůbec nadále pokračovat ve spolupráci s tímto hotelem a kazit si vlastní renomé a image Vaší dobře fungující společnosti.
Stravu jako jedinou hodnotím pozitivně. Měli by se zaměřit spíše na českou kuchyni, tu umí. Vegetariánská jídla už trošku pokulhávají..
UbytováníUbytování a vybavení hotelu je opravdu na mizerné úrovni. Postele staré v jednom kuse s matrací, což je z hygienického a hotelového hlediska absolutně nepřijatelné. Nesly stopy krve a moči. Vybavení restaurace připomínal končící éru komunistických hotelů. Židle rozbité a celkový vzhled je spíše depresivní. V popisu stálo společenský nebo dětský koutek na každém patře. Ani to není pravda dětský koutek jestli se dá nazvat místnost dole ve sklepě vypadá spíše jako něčí dětský pokoj tudíž se tam žádné děti nezdržují.
SlužbySlužby hotelu, i když si myslím že nemá moc co nabídnout, byly průměrné. Postrádá větší profesionalitu. Celý den se valí pytle s odpadky, kde chodí lidé. Společné záchody odporně smrděly.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Lubomír Kopka
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Podprůměrná kvalita ubytování vynahrazena výbornou stravou a ochotným personálem.
Podprůměrná kvalita ubytování vynahrazena výbornou stravou a ochotným personálem.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...