Pytloun Wellness Hotel Hasištejn Hodnocení: 4/5
od 1 600 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 600 Kč za os.
od 3 100 Kč za os.
od 1 840 Kč za os.
od 2 300 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Tak tu tento hotel opravdu nemá :-)
StravaJedním slovem luxus
UbytováníVzhledem k ceně zájezdu jsme neočekávali zázrak, přesto bylo ubytování na dobré úrovni.
SlužbyPersonál se k nám choval skvěle, pokud jsme něco potřebovali, šlo se na všem dohodnout
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Měli jsme objednanou polopenzi. K snídani byl k dispozici teplý a studený bufet. Ve studeném bufetu byla šunka, plátkový sýr, suchý salám, mazací sýr, máslo, marmeláda, med, jogurt, kuličky a lupínky do mléka, pečivo - rohlík, klasický chléb, slunečnicový chléb, vánočka. V teplém bufetu párky a vajíčka. K pití čaj, káva, jablečná šťáva, voda s citrusy. Snídaně se podávala od 8 do 10 hodin, jediné co mi zde chybělo, byla zelenina. Večeře se podávala od 18 do 20 hodin, byla vždy tří chodová - polévka, hlavní jídlo a dezert. Hlavní jídlo se vybíralo den předem ze 3 možných variant. Večeře byla dostačující. Nápoje v ceně nebyly.
UbytováníByli jsme ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji, v prvním patře hotelu. Ubytování bylo atypicky řešené - v "dolním patře" se nacházela koupelna, chodba a byly zde dveře na balkón, do pokoje jsme se dostali po točitých dřevěných schodech. Pokoj byl podkrovní, v pokoji bylo dvoulůžko s nočními stolky, naproti stůl s židlemi, na něm televize a bokem malý gauč s konferenčním stolkem. Pokoj působil velmi útulně. Jediné, co mi trochu vadilo, že ve sprchovém koutě byla sprcha, která byla zabudovaná nahoře ve zdi a tak každé sprchování doprovázelo i mytí hlavy. Naštěstí byl ale v koupelně i fén, takže ten to vždy zachránil. :-) Jinak bych ubytování zde doporučila, ještě jsem v 3* hotelu takhle pěkně řešené pokoje neviděla. K dispozici je také společenská místnost, ve které si můžete zahrát společenské hry, kulečník (zdarma) nebo stolní fotbálek.
SlužbyPersonál ochotný, poradit, vysvětli, najít na PC apod.
Byla tato recenze užitečná? (11) (1)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Se zájezdem jsme velice spokojeni, perfektní lokalita. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.
Tak tu tento hotel opravdu nemá :-)
StravaJedním slovem luxus
UbytováníVzhledem k ceně zájezdu jsme neočekávali zázrak, přesto bylo ubytování na dobré úrovni.
SlužbyPersonál se k nám choval skvěle, pokud jsme něco potřebovali, šlo se na všem dohodnout
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
Měli jsme objednanou polopenzi. K snídani byl k dispozici teplý a studený bufet. Ve studeném bufetu byla šunka, plátkový sýr, suchý salám, mazací sýr, máslo, marmeláda, med, jogurt, kuličky a lupínky do mléka, pečivo - rohlík, klasický chléb, slunečnicový chléb, vánočka. V teplém bufetu párky a vajíčka. K pití čaj, káva, jablečná šťáva, voda s citrusy. Snídaně se podávala od 8 do 10 hodin, jediné co mi zde chybělo, byla zelenina. Večeře se podávala od 18 do 20 hodin, byla vždy tří chodová - polévka, hlavní jídlo a dezert. Hlavní jídlo se vybíralo den předem ze 3 možných variant. Večeře byla dostačující. Nápoje v ceně nebyly.
UbytováníByli jsme ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji, v prvním patře hotelu. Ubytování bylo atypicky řešené - v "dolním patře" se nacházela koupelna, chodba a byly zde dveře na balkón, do pokoje jsme se dostali po točitých dřevěných schodech. Pokoj byl podkrovní, v pokoji bylo dvoulůžko s nočními stolky, naproti stůl s židlemi, na něm televize a bokem malý gauč s konferenčním stolkem. Pokoj působil velmi útulně. Jediné, co mi trochu vadilo, že ve sprchovém koutě byla sprcha, která byla zabudovaná nahoře ve zdi a tak každé sprchování doprovázelo i mytí hlavy. Naštěstí byl ale v koupelně i fén, takže ten to vždy zachránil. :-) Jinak bych ubytování zde doporučila, ještě jsem v 3* hotelu takhle pěkně řešené pokoje neviděla. K dispozici je také společenská místnost, ve které si můžete zahrát společenské hry, kulečník (zdarma) nebo stolní fotbálek.
SlužbyPersonál ochotný, poradit, vysvětli, najít na PC apod.
Byla tato recenze užitečná? (11) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.