Česká republika - Krušné Hory Česká republika

 • Popis

  Krušné hory jsou tvořeny souvislým horským pásmem táhnoucí se v délce přes 130 km. Tvoří přirozenou přírodní hranici mezi Čechami a Německem. Na české straně hory do nížiny klesají poměrně strmě. Na německé straně Krušné hory klesají do nížiny pozvolněji.

  Vlastní Krušné hory se skládají z několika celků, z nichž jmenujme alespoň Klínoveckou hornatinu nebo Cínoveckou planinu.

  Výškový rozdíl mezi vrcholovými partiemi a úpatím pohoří je až 700 m. Původní pohoří vzniklo v prvohorách. Díky minulé intenzivní sopečné činnost jsou Krušné hory bohaté na výskyt kovových rud. Díky léčivým pramenům, vzniklo mnoho lázeňských středisek.

  Přirozené oblasti krušných hor jsou Chebsko, Kraslice-Rotava, Klínovec-Boží Dar, Měděnec-Hora Sv.Šebestiána, Fláje-Hora Sv.Kateřiny, Moldava-Cínovec.

  Pro milovníky zimních sportů nabízají Krušné hory skvělé podmíny pro sportovní vyžití. Středisky zimních rekreace jsou například Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Kovářská, Kraslice, Pernink, Abertamy, Cínovec, Telnice a mnoho dalších. Krušné hory nabízejí návštěvníkům také mnoho možností pro letní rekreaci, horskou turistiku a cyklistické výlety. V poslední době také získávají oblibu adrenalínové sporty a horolezectví.

Nejnovější recenze Česká republika - Krušné Hory

Celkem: 3.8 Pěkný den, již jsem včera psala na hotel. Nebyli jsme se zájezdem vůbec spokojeni. S Vaší CK jsem cestovala v minulosi několikrát. Minulý...

 • 2 Ubytování
 • 2 Strava
 • 9 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Pěkný den, již jsem včera psala na hotel. Nebyli jsme se zájezdem vůbec spokojeni. S Vaší CK jsem cestovala v minulosi několikrát. Minulý rok jsme byli s mužeum na Rhodosu a vše bylo super. Ze začátku hodně vázla domluva s CA několik lidí mi řeklo, že zájezd není možný, ale musím pochválit Michaelu, která nás zachránila a vše skvěle zařídila, takže si toho opravdu velice vážím!!!!

Celkové shrnutí hotelu byla tragedie muž to dostal ke 40 narozeninám a proto mi na tom opravdu dost záleželo abychom si to užili. Hotel z venku vypadá krásně, na webu super fotky a popis, ale skutečnost je bohužel jiná a byli jsme z toho opravdu hrozně zklamaní. Byla bych ráda, kdyby si hotel za naše služby u Vás nic neúčtoval a my mohli voucher u Vás využít jinde. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování má už něco za sebou, ale pořád je to dostačují. Opět na 4 hvězdy to ale zdaleka není. Televize malá, daleko od postele , sprchový kout malá, čistota pokoje obstojná, ale člověk prostě fakt čekal víc. V pokoji byl po celou dobu ubytování hrozný hluk.

Strava
Strava byla opravdu špatná snídaně věčně nedoplněné, neuklizené. V jednu chvíli jsem prřišla nebylo tam nic ani vejce, ani ovoce, tětso na lívance všude vylité , opatlané. Stoly neuklizené, ubrusy flekaté, drobky, příbory opatlané. Večeře opět obsluha si nás vůbec nevšímala na lístek jsme čekali 20 minut, jídlo bez nápadu a chuti, neslané , nemastné. Každý den bylo něco v menu špatně. polévka bez masa, druhý den byl psaný vývar číšník nám přinesl tomatovou atd atd.. Nápoje nekvalitní, prosecco teplé, káva špatně připravená 2 espresa z jedné dávky kávy, tiramisu které se tomu podobalo tak z 10% a mohla bych tady psát ještě hodinu. Servis opravdu tragický a kvalita jídel ve srovnání i jinými 3 hoteli opravdu mizerné. Kdyby se toto stalo v penzionu za poloviční cenu tak bych řekla no jo no co jsme čekali. Ale hotel v této kategorii za tuto cenu opravdu nejsem schopná přijmout a přijde mi to jako klamání zákazníka a sprosté!

Služby hotelu
Nekvalitní! řízla jsem se do prstu chtěla jsem na recepci náplast - lekárničku nemáme, wellness malé , nekomfortní, bazen studený , vyřivka vlažná, sauna v pořádku jen tam byl hluk z bowlingu- celkově vše špatně řešené. Receprce v rámci baru restaurace - nerozumím tomu absolustně nevyhovující v rámci kapacitu hotelu.Když člověk snídá kolem něj lidi chodí na check out s kuframa a cinkají na zvonek na recepční která zrovna odnáší šunku na raut nevypadá to vůbec profesionálně, při kávě posloucháte recepční co se omlová dalším hostům pro jejich nepsokojenost. Herna také nehezky upravené, šipky nefunční, dětský koutek odfláklí- nevyužili jsme , ale dívala jsem se jelikož cestujeme často s děmi. Vše odfláklé , nevyhovující, nekvalitní. Kdyby tam byl aspon nějaký fajn číšník který by kmital a vše řešil a usmíval se tak člověk lecos zkousne, ale toto bylo fakt špatný a v čechách ani v zahraničí se mi nikdy nic podobného nestalo.

Pláž
Okolí hotelu krásný , boží klid , pěkné na procházky po okolí.

Pavlína S., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 29.03.2024, Datum pobytu: 23.3. - 26.3.2024
Oblast: Česká republika Česká republika, Krušné Hory, Hotel: Pytloun Wellness hotel Hasištejn

Celkem: 9.5 Plné využití a spokojenost s nabízenými službami, krásná okolní příroda.

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Plné využití a spokojenost s nabízenými službami, krásná okolní příroda. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vše v naprostém pořádku, bez připomínek.

Strava
Odpovídající tomuto hotelu, kvalita jídel z polopenze, spokojenost.

Služby hotelu
Bowling, wellness na požadované úrovni, spokojenost.

Josef T., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 18.03.2024, Datum pobytu: 11.3. - 13.3.2024
Oblast: Česká republika Česká republika, Krušné Hory, Hotel: Pytloun Wellness hotel Hasištejn

Celkem: 6.4 Celkově OK? ale poměr cena a kvalita zas tak dobrý nebyl

 • 4.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Celkově OK? ale poměr cena a kvalita zas tak dobrý nebyl Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl v pohodě, bez výhrad

Strava
Jídlo bylo super

Služby hotelu
Bezén byl poměrně studený, to se dalo, ale parkování u hotelu bylo poměrně nešťastné. Nešlo zaparkovat po 10 večer. Vstup do lyžárny z venku byl z nějakého neznámého důvodu uzamčen, vnitřní vstup do lyžárny se uzavřel spolu s recepcí, což je trochu nešťastné pro noční lyžování (a zbytečné, když jsou skříňky uvnitř zamčené separátně).

Pláž
Sjezdovka pár metrů od hotelu, to bylo fajn.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 10.02.2024, Datum pobytu: 3.2. - 6.2.2024
Oblast: Česká republika Česká republika, Krušné Hory, Hotel: Praha

Celkem: 8 Obecně je to pěkný hotel. Když se však na takové místo vydáte, pravděpodobně se vydáte na odpočinek a nějaký čas do SPA. A sauna pod 60...

 • 8 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Obecně je to pěkný hotel. Když se však na takové místo vydáte, pravděpodobně se vydáte na odpočinek a nějaký čas do SPA. A sauna pod 60 stupňů Celsia je mnohem nižší, než se očekávalo. Infračervený byl vypnutý, a když jsem ho zkusil vypnout, nemohl jsem nastavit vyšší než 33 stupňů. Zobrazit celou recenzi

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 27.11.2023, Datum pobytu: 20.11. - 22.11.2023
Oblast: Česká republika Česká republika, Krušné Hory, Hotel: Pytloun Wellness hotel Hasištejn

Všechny recenze Česká republika - Krušné Hory