Česká republika Česká republika

  • Jak trávit čas

    Jak trávit volný čas? Můžete se vydat na výlet na nějaký hrad nebo zámek, kterých je v České republice opravdu mnoho nebo si zajděte do muzea či divadla anebo se vydejte za sportem.

    Česká příroda je opravdu rozmanitá, proto je zde pěší turistika, při které můžete přírodní krásy obdivovat, oblíbeným druhem pohybu. Pěší stezky mají propracovaný systém značení a jsou všudypřítomné. Populární je také cykloturistika se stále novými cyklistickými stezkami. Mezi další oblíbené sporty patří golf, v Česku jsou kvalitní golfová hřiště. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své, stačí navštívit nějakou přehradu či jezero. To samé platí i pro rybáře. Češi jsou lyžařští nadšenci, proto je zde dostatek kvalitních lyžařských center, upravených běžeckých tratí či snowparků. Nejoblíbenějším českým sportem je fotbal. Hraje se ve městech i na vesnicích, proto neváhejte a běžte si také zafandit.

    Souhlasíte s tvrzením, že nejkrásnější pohled je z koňského hřbetu? Jste tu dobře. Česko má velkou tradici v chovu koní a v jezdectví. Pro kulturní nadšence bude hlavním cílem Praha, kde se nachází velké množství kvalitních divadel, muzeí a galerií. V letních měsících se konají po celé republice hudební festivaly, kde každý pocítí letní prázdninovou atmosféru.