Zuzana L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2024
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Výběr z mnoha druhů salátů, uzenin, cereálií
Prostě dokonalé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 663 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 18 hodnocení)
Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 105 v Praha a okolí.
Zuzana L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2024
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Výběr z mnoha druhů salátů, uzenin, cereálií
Prostě dokonalé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Roman K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velikonoce v Praze a v hotelu hodnotíme velmi kladně. V těsné blízkosti zastávka tramvaje Solidarita a stanice metra Strašnická.
Velikonoce v Praze a v hotelu hodnotíme velmi kladně. V těsné blízkosti zastávka tramvaje Solidarita a stanice metra Strašnická.
Ubytování jsme měli se snídaní, která byla formou švédských stolů. Z nabídky si mohl vybrat opravdu každý. Mnoho jídel na výběr, k pití volba stejně široká. Vedle hotelu byla příjemná restaurace za přijatelné ceny.
UbytováníUbytování bylo hezké, čisté, klidné, moderně zařízené. Vše v nejlepším pořádku.
SlužbyRecepce nepřetržitě otevřená, vstřícný personál, nemáme co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Zuzana L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2024
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Výběr z mnoha druhů salátů, uzenin, cereálií
Prostě dokonalé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milada Vývodová
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Inka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel byl relativně čistý, ale přijeli jsme s pozitivním testem na COVID. Poloha není dobrá, jak se uvádí v popisu, velmi daleko od centra. Neposkytují polopenzi na hotelu, jak je uvedeno v popisu, museli jsme žádat na poslední chvíli o vrácení peněz za zaúčtované večeře. Místo toho nám nabídli restaurace, které neodpovídali našim preferencím. Pokoj situovaný u rušné tramvajové zastávky, hlučné místo. Servis "recepce" šílený, ukrajinsky hovořící pracovnice nemohla dohledat námi zakoupený zájezd a údaje o našem pobytu, museli jsme dlouho čekat na vyřízení. Servis byl opravdu špatný hned na úvod. Hotel účtuje místní daně dvakrát. Na pokoji chyběla lednička, což bychom v parném létě uvítali.
Hotel byl relativně čistý, ale přijeli jsme s pozitivním testem na COVID. Poloha není dobrá, jak se uvádí v popisu, velmi daleko od centra. Neposkytují polopenzi na hotelu, jak je uvedeno v popisu, museli jsme žádat na poslední chvíli o vrácení peněz za zaúčtované večeře. Místo toho nám nabídli restaurace, které neodpovídali našim preferencím. Pokoj situovaný u rušné tramvajové zastávky, hlučné místo. Servis "recepce" šílený, ukrajinsky hovořící pracovnice nemohla dohledat námi zakoupený zájezd a údaje o našem pobytu, museli jsme dlouho čekat na vyřízení. Servis byl opravdu špatný hned na úvod. Hotel účtuje místní daně dvakrát. Na pokoji chyběla lednička, což bychom v parném létě uvítali.
Snídaně průměrné, chaotické, poměrně malé prostory a hodně lidí. Spousta stanic na dezinfekce rukou, byly však prázdné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr Pavelka
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování velmi dobré. Pokoj malý, ale čistý, nehlučný.
Ubytování velmi dobré. Pokoj malý, ale čistý, nehlučný.
Velmi slušná.
UbytováníVelmi dobré. Jen na tak velký hotel s takovou frekvencí osob, je výtak - hrůza. Stále se čeká a když bydlíte ve vyšších patrech, tak se nechce běhat po schodech.
SlužbySlušné a ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Roman K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velikonoce v Praze a v hotelu hodnotíme velmi kladně. V těsné blízkosti zastávka tramvaje Solidarita a stanice metra Strašnická.
Velikonoce v Praze a v hotelu hodnotíme velmi kladně. V těsné blízkosti zastávka tramvaje Solidarita a stanice metra Strašnická.
Ubytování jsme měli se snídaní, která byla formou švédských stolů. Z nabídky si mohl vybrat opravdu každý. Mnoho jídel na výběr, k pití volba stejně široká. Vedle hotelu byla příjemná restaurace za přijatelné ceny.
UbytováníUbytování bylo hezké, čisté, klidné, moderně zařízené. Vše v nejlepším pořádku.
SlužbyRecepce nepřetržitě otevřená, vstřícný personál, nemáme co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...